1. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
51 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Yeni bir JFA ?

Yepyeni bir Justice For All

PROJE ŞİMDİLİK İPTAL EDİLMİŞTİR. SEBEP; JFA için bir Orpg mapi yapmaya başladım ve onunla ilgileniyorum.

Arkadaşlar JFA için çok büyük bir değişikliğin ilk adımını kısa süre sonra atacam. Ya 2013'te ya da 2012'nin son ayında Beta olarak yeni sistemi başlatmayı düşünüyorum.

Yeni sistemde değişecek şeyler
    Herolar için sınıf eklenecek (one hand, dual weapons, archer vs vs gibi)
    Itemlarda değişiklikler olacak.

JFA için çok ama çok büyük bir değişiklik olacak. Madenler, mekanikler, lord combat vs bunlarda değişiklik olmayacak.

Şimdilik fazla detay vermek istemiyorum fakat çalışmalara başladığımda ufak ufak bilgilendirmeye başlayacağım.

Yeni JFA'da sistem aynı kalacak fakat bir RPG havası verecektir. Duyurulur.

Not: Sistem ile ilgili duyurular zaman zaman bu başlık altında yapılacaktır
    Not 2: Bu değişiklik kesinlikle çok büyük bir değişiklik olacaktır hatta JFA'nın tarihinde yapılmış olan en büyük değişiklik olacaktır, sadece bekleyin.

Proje son durumu

Sınıflar belirlendi;

* Warrior (one handed)
    * Warrior (two handed)
    * Warrior (dual weapons)
    * Warrior (archer)
    * Spellcaster (Mage)
    * Spellcaster (Battle Mage)
    * Assassin (Assassin)

Silah Türleri belirlendi;

* One Hand
    * Two Hand
    * Dagger
    * Wand
    * Staff
    * Bow
    Konu Vulcan tarafından (23/07/2013 Saat 10:58 ) değiştirilmiştir.

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Cevap: Yeni bir JFA ?

Evet, Volkan ile konuştuk yeni sistemi. Çok detay vermek istemiyorum ben de, ama üzerinde çalışılması gereken ve zorlu bir sistem var aklında. Eğer başarırsa, JFA'ya yeni bir boyut katacağı kesin. Bu sistemle JFA, MOBA ve RPG arası bir yere sahip olacak.

Jfayı çok oynayan biri değilimdir ama içinde ki her şey bana orijinal gelmişti. yine aynı üretkenliği beklemekteyiz

Sınıflar :

Armor Master : Tanklık yapar ve Kalkan rünü alırsa Strsi %10 artar armoru %30 artar.Class dışı kullanımda +200 Hp +10 All Stat

Striker Hand : Güçlü dayanaklı ve carry-tank işlemlerinde kullanılır.Berserk rünü ile %7.5 Agi + Str.Class dışı kullanımlarda +20 Str
    Ranger : Ranged carry ve dps birimdir.Golden bow rünü ile %15 Agility +70 Ms Class dışı kullanımlarda +%20 As +20 Damage
    Channeler : Büyülü vuruslar ile düşmana büyük hasar verir.Yıldız rünü ile mana reg +%100 Mana-Hp + %1.Class dışı kullanımlarda +200 Mana +100 Hp
    Commoner : Değişik yaratık ve control büyüleri yapar.Bağlantı rünü ile Disable Sihirleri 2x duration.%10 mana.Class dışı kullanımlarda +%10 Mana +%50 Mana Reg

Diyince aklıma böyle bir şey geldi rünlerin lisetesi npcde olacak ve natural creep ve bosslardan düsürülebilecek bu arada elite time gibi bir şey olsun mesela 3 dakikada bir elite cıksın 3 tane standar nc parasıyla aynı rün için gerekli item düsürsün sansa baglı olarak şimdilik düşüncem böyle sadece ez git olmuyor farklı bir amaç sunmak gerek

aslında volkan abi ile türker bana biraz saglam w.edit gösterse deneyebilirim sansımı
    Konu WrongheR tarafından (15/10/2012 Saat 07:46 ) değiştirilmiştir.

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

peki fja w3 mapı olarak kalırken mi bu değişiklikler olucak?

FİBERLİYORUZ!

Buracula JFA'yı başka bir ortama taşımayı emin ol hepinizden çok daha fazla istiyorum ve bunun için çok uğraştım fakat JFA birazcık tanınmış bir map olsaydı ve oyuncu sayısı biraz daha fazla olsaydı bu konuda bana yardımcı olabilecek kişiler vardı. Şu an için evet Warcraft 3'ten devam etmek dışında hiç bir seçeneğim yok.

He tabi bir hayır sever çıkıpta "al hayallerini gerçekleştir bende ortağınım artık" diyip istediğim şeyleri sunarsa elbette istediğim gibi bir oyun yapabilirim.

Yusufcenk elbette senin söylediğin gibi değil merak etmeyin ara sıra ufak ufak bilgiler sunacam
    Konu Vulcan tarafından (15/10/2012 Saat 07:35 ) değiştirilmiştir.

Yabancılardan cıkarsa cıkar abi Türklerden cacık olmaz bu saatten sonra.Benim söylediğim gibi olsaydı biraz daha eğlence ve fark olmazmıydı bir de ladder sistemi akardı
    Konu WrongheR tarafından (15/10/2012 Saat 07:47 ) değiştirilmiştir.

Yarından itibaren notları düşmeye başlıyorum.

Sıfırdan bir RPG de yapabilirsin, onu da bir düşün derim.

RPG yapmak zaten en büyük hayalim yıllardır. Böyle kocaman bir harita, düzgün bir -save ve -load sistemi. PvM ve PVP, trade muhabbetleri vs vs fakat sorun şu

1-) Bana düzgün bir -save ve -load sistemi verin RPG'nin kralını yapayım
    2-) Anti-Pump sistemi lazım

JFA yeni sistem için güncelleme; Sınıflar belirlendi (ilk mesaja bakınız)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)