2. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
44 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor

Konu: Emperyalizm

Cevap: Emperyalizm

Alıntı Alıntı: WrongheR Mesajı göster
    bir seçilmiş piyade -hero komutu ile kahraman/yüzbası atansın.Otomatik range - damage hp up gibi level atlama bonusları olsun.Ek olarak örnek : sniper level 3 te special ability seçme yoluna gitsin High Gravition Bomb : Belli aoe askerleri cekerek 150Hp zarar versin. 2: Regranade : seçilen tankı hedefleyerek 500 Hp lik bomba atsın.
    Upgrade değilde Hero gelecek zaten. Öbür dediğinde çok fazla uçuk o kadar geniş kapsamlı yapamam

Alıntı Alıntı: yakuzayk Mesajı göster
    Merhabalar ;
    Öncelikle Map ilk başlarda ögrenmeniz açısından ne kadar kolay olsada 1 2 oyun sonra alışıyor ve zevk almaya başlıyorsunuz.Hergün dota oynamakdan bıkan arkadaşlar için gerçekten çok güzel bir oyun.

Geliştirilebilir fikir ve önerillerim ;

1) İttifak kurulmalı.Örnek olarak iki kişi dostluk anlatşması(ittifak) imzalayabilmeli ve birbirlerine saldırı yapılması engellenmeli.
    Çünkü çoğumuz bilir her zaman takım oyunları daha zevkli bi hal almıştır günümüzde.

2)Tanklar gördüğüm kadarıyla gizleniyor.Atak edemiyorsunuz, Tıklayamıyorsunuz.Bunları görebilmek ve atak edebilmek için cüzi miktarda ne yüksek ne az gold değerinde köpekler veya bi hero olabilir.Gem de alınabilir(Yalnız gem görülemeyeceğinden bi hero yada köpek tercihim) olması güzel olur.Çünkü Köyünde köpek olan bi yere gizli tankı atmak saçmalık olacakdır.

3) Rütbe sistemi gelecek gibi konuşmalar oldu.Buda Çok asker öldüren piyade vs askerler rütbe kazanarak Abilityleri,Regenleri,Defansları gibi şeyler arttırılabilr.Rütbeden kasıt lvl olabilr.

Fikirlerim ve düşüncelerim olduğu takdirde tekrar paylaşacağım umarım yararlı olur.
    İyi oyunlar
    4yaKuza
    Rütbe konusunda evet senin dediğin şey üzerine vazgeçtim haklısın bu arada gizlenen tank yok sadece asker taşıyan araç kısa süreliğine kamufle olabiliyor bide casus hmm. iyi fikir

ittifak zaten başından beri aklımda
    Konu Vulcan tarafından (31/10/2012 Saat 21:34 ) değiştirilmiştir.

Riskden çok çok daha iyi olduğu kesin.
    Tiger tanka acil bir nerf gelmeli benim düsüncem fiyatı 100 filan olmalı.
    sniperin canı çok az rangesi filan gerçekten iyi ama herkezden tek yerine 2 yesin en azından kuleler bile 2 atıyor.
    Bitişik 2-3 bölgeyi alınca + olarak bir para değilde her 2 elde bir kusatma tankı vb.vb. gelsin.

En İyi Türk Yapımı W3 Mapi JFA .

Oyuna farklı bir yapı kazandırılmasını istiyorum. Yani istediğim şey, çatışmalarda piyadelerin öldürdükleri adam başına rütbe atlamasını rütbeye bağlı olarak yasam enerjisinin yenilenme süresinin [hp regen], hasar ve zırhın cüzi miktarda artmasını istiyorum. Ayrıca bütün piyadelerin üstü olarak yüzbaşı olmasını ve diğer askerlere nazaran tankları yakın mesafede bomba koyarak yüksek hasar verebilmesini, öldürüğü adam başına hasar, zırh, hayat enerjisinin artmasını istiyorum. Ve son olarak, bir ajan ve bir köpek üretilmesini, ajanın sadece O ülkeye ait merkezdeki binasına girebilmesini ve girdiğinde kendisine ait ülkenin askerlerinin +1 birim fiyatı ile 1 derece yüksek rütbeyle çıkartılabilmesi ve de bir miktar parayı çalabilmesini isityorum. Ve son olarak bu ajanın tespit edilebilmesi için köpeklerin olmasını isityorum. Ajanın diğer ülkeye ait askere tıkladığında onun rengine dönüşmesi ve görevini daha rahat şekilde yapabilmesini isterim.

Aklıma gelmişken söylemek isterim, bölgeyi ele geçirdiğimizde, örneğin rusya, ortadaki yapının tıklanabilmesi ve askerlerin iştediğimiz noktaya toplayabilmemiz daha güzel olur. Hatta ve hatta oyunu zorlaştırma adına birşeyler yapmak isterseniz bölge ele geçirildikten sonra ortadaki yapının da elegeçirilebilir olması ve bundan dolayı o yapıyı koruma adına belli bir miktar metre kare alanın örneğin 20x20 kare para ile kulelendirilebilmesi ve +1birim para ile siper kazılabilmesi ayrıca 3 asker kapasiteli yüksek zırhlı bölük evi olmasını istiyorum. İçine 2 asker 1 sniper koyarız kimseler gelmesin kardeşim. Yok ben tank yollarım püf ederim üstünden geçerim diyosanız işte buna bişey diyemem

Dün 1 bugün 2
    Windows Çalışmayı durdurdu hatası alıyorum benden başka alan arkadaş varmı arkadaşlar ?

Skakodon red alert oynayanlar grubumuz var oynuyoruz arada bekleriz.

Ey gidi günler diyorum, Hangisini oynuyonuz R3 mi yoksa R2 Yuri mi?

Alıntı Alıntı: yakuzayk Mesajı göster
    Dün 1 bugün 2
    Windows Çalışmayı durdurdu hatası alıyorum benden başka alan arkadaş varmı arkadaşlar ?
    windows cdsini tak bir onarmadan geçir pcni olmadı güvenli kip - team viever bi el et bana bakayım.

ASkersiz circleda tower ateş etmesin sniperlere perma invis gelsin atack esnasında gözükecek zaten :S
    Konu WrongheR tarafından (02/11/2012 Saat 04:18 ) değiştirilmiştir.

Skakodon evet sen ciddi ciddi döktürmüşsün bende kısa süreli bir işe girmiştim iş yeni bitti döner dönmez kendi kafamdaki şeyleri yaptım senin önerilerinide dikkate alıyorum.

1.2beta sürümü yayınlanmıştır, ilk mesaja bakınız.

Bakamazsınız, ilk mesajı editleyebilmem lazım Boris help mi, güncelleyemiyorum ilk mesajı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)