1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
25 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

Dolandrldm biliim sularna vereyim mi

Adamn tekiyle anlatk ve otuz dolar karlnda itemi verdim(ben yle sanyorum)
    Adamn att mail fakeymi ben paypaldan geldi sandm ve itemimi verdim.imdi bir otuz dolar iin biliim sularna bavurmama deer mi bunun dosya masraflar vb var m ? yoksa bomu vereyim ?

Ynetici BorisPeace - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/06/2009
    Makaleler
    148
    letiler
    3,539
    Blog Girileri
    4

Cevap: Dolandrldm biliim sularna vereyim mi

Ankara Emniyet Mdrl'ne ya da 155'e danman en dorusu olabilir.

trade pencerisini kullandysan ve ingilizcen iyi ise bu linki kullan canl destek hattdr. dolandrclkta da yardm ediyorlar

ye ViktorReznov - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/06/2011
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    letiler
    1,763

Alnt Alnt: MrFoseptik Mesaj gster
    trade pencerisini kullandysan ve ingilizcen iyi ise bu linki kullan canl destek hattdr. dolandrclkta da yardm ediyorlar
    Peki gerek para(paypal gibi) ile steam itemi satmak resmi olarak yasal m?
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

ye Zaphart - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/04/2011
    BattleTag
    Zaphart#2303
    letiler
    887

illegal bi tarafn gremiyorum ben valla

Alnt Alnt: ViktorReznov Mesaj gster
    Peki gerek para(paypal gibi) ile steam itemi satmak resmi olarak yasal m?
    illegal olacan zannetmiyorum ancak fake e-maili falan kantlar ile birlikte falan gsterirse bireyler olabilir.

Baya dolandrldm iin anlataym:

Para ile item almak tamamen illegal. Sadece takas edilebilen eyleri kabul etmeniz gerektiini sylyorlar zaten. (oyun item vs) ancak dolandrldnz syleyince steam support size acyor veee sadece 1 kereliine o tradei geri dndryor. Yani onun verdii itemlar ona seninkiler sana dnyor. Sonra o ticket dahi atsa ben paypal'dan deme yaptm diye, ona paypal'dan demenin illegal olduunu ve yaptklar ilemi geri alamayacaklarn paypal'dan para iadesi almalarn sylyor. Birde stne 1 hafta kadar trade ban atyorlar adama.

Ksacas biliim sularna gitmene gerek yok ok sevgili Steam bizim haklarmz koruyor (:
    Konu KONYALIYOBAZ tarafndan (05/11/2012 Saat 16:07 ) deitirilmitir.
    Egon apndan byk olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

Beyler ben de dolandirilidim sanirim Ben de Vice Of the West vardi , kari taraftan da Fireborn Odachi alacaktim. temlerimizi koyduk neyse hata verdi (!) Sonra ilk nce ben vericem itemi sonra sen koyucaksin dedi neyse adam itemi koydu ben hi bir ey koymadim yine hata verdi (szde byk ihtimal reddetti) . Aynisini sen yap dedi koydum itemi takas oldu daha sonra ben de Ona yapmasini syledim Thnx BRo yazip arkadalktan ikardi . Sonu olarak benim itemim ona giderken alacaim itemim bana gelmedi .(Uykuluydum beyler ) Steam support'a bavursam geri alabilir miyim ??

Alnt Alnt: Ar-Phrazn Mesaj gster
    Beyler ben de dolandirilidim sanirim Ben de Vice Of the West vardi , kari taraftan da Fireborn Odachi alacaktim. temlerimizi koyduk neyse hata verdi (!) Sonra ilk nce ben vericem itemi sonra sen koyucaksin dedi neyse adam itemi koydu ben hi bir ey koymadim yine hata verdi (szde byk ihtimal reddetti) . Aynisini sen yap dedi koydum itemi takas oldu daha sonra ben de Ona yapmasini syledim Thnx BRo yazip arkadalktan ikardi . Sonu olarak benim itemim ona giderken alacaim itemim bana gelmedi .(Uykuluydum beyler ) Steam support'a bavursam geri alabilir miyim ??
    DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD uzun zamandr bu kadar glmediydim la asdsadsa

ye Woolridge - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    02/02/2011
    Makaleler
    5
    letiler
    1,686
    Blog Girileri
    1

Alnt Alnt: Ar-Phrazn Mesaj gster
    hi Knight Online oynamadn m abi sen DDD
    Best and only tip you ever need: blame yourself for everything you can (and learn from it!), and never blame the team.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)