8 sonuçtan 1-8 arası gösteriliyor

Exclamation atoD Showdown

GUNCELLEME

Pulse Sport ve Team Dignitas'in turnuvanin saatlari ile ilgili problemleri olmasi sebebiyle bu takimlarin yerine Team Empire ve ICCup (PGG'nin yeni takimi ) katilacaktir.

Bu organizasyon su an da DotA2 de satin alinabilmektedir.

Mac saatleri aciklandi.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Eger Profesyonel Dota2 maclari izleyip, 'Aman ya her zaman ayni herolari secip ayni taktiklerle oynuyorlar' diyorsaniz. Iste size guzel bir firsat atoD Showdown JOINDOTA bunyesinde yapilacak olan bu garip acayip gorunen turnuva bizim gonullerimize taht kuran TobiWanKenobi tarafindan sunulacak. Bu turnuvanin acayip gorunmesinin sebebi ise kurallarinin garip olmasi, cunku normalde oldugu gibi guzel olan Captain's Modu(CM) ilginc bir sekilde onumuze sunmasi.

Normalde oldugu gibi kaptanlar pick ve banlarini yapacaklar ama secimler bittikten sonra oyuncular pick'lerini rakip takimin pick'leriyle degistirecekler. Ornek verecek olursak; Takim A'nin pick'leri Lanaya(Templar Assassin), Naga Siren, Jakiro, Leshrac ve Tinker olsun. Takim B'nin ise pickleri Wisp, Tiny, Bounty Hunter(Gondar), Batrider ve Venomancer olsun. Bu pick asamasi tamamlandiktan sonra Takim A ve B picklerini degistirecekler yani Takim A'nin pickleri Wisp, Tiny, Bounty Hunter(Gondar), Batrider ve Venomancer olacak. Takim B'nin ise Lanaya(Templar Assassin), Naga Siren, Jakiro, Leshrac ve Tinker olacak.

JOINDOTA'ya gore bu turnuvanin amaci sadece eglence ve profesyonel arenada goremedigimiz herolari gorebilmek ki bu kesinlikle olacak gibi gozukuyor ve bu turnuvaya katilacak olan takimlar bunu da kanitlayacak gibi gozukuyor:

CNB (Brezilya)
    ICCup
    Fnatic NA (USA)
    mTw (EU)
    Natus Vincere (Ukrayna)
    NEXT.kz (Kazakistan)
    Team Empire
    Zero (Almanya)

'Sadece amaci eglence olan bir turnuvanin odulu ne olabilir ki? ' diye sorsaniz, cevap tabi ki de diger turnuvalar kadar cok olmayacak ama dedikodulara gore birincinin alabilecegi en kucuk alacagi para miktari 400$ olarak konusuluyor. Bunun yaninda bu turnuva Dota2 Tv'de satisa cikarilacak ve buradan gelen paranin %50'si odul havuzuna yansiyacak.

Herkesin merakla bekledigi bu turnuva 12 KASIM Pazartesi gunu saat 18:00 CET( 19:00 Turkiye Saati ile ) baslayacak ve 13 KASIM Sali gunu sonuclanacak.

NEXT.kz vs ICCup 12.11 19:00 CET (0-1) http://www.youtube.com/watch?v=xzpzQUkt_ew&feature=plcp
    Natus Vincere vs Team Empire 12.11 20:00 CET (0-1) http://www.youtube.com/watch?v=UBBfWY99lUs&feature=plcp
    Fnatic vs Zero 13.11 18:00 CET (0-1) http://www.youtube.com/watch?v=ANLNnINQo_4&feature=plcp
    mTw vs CNB 13.11 19:15 CET

ICCup vs Team Empire (0-1) http://www.youtube.com/watch?v=9XU2qD10kb4&feature=plcp
    mTw vs Zero (1-0)

Ucunculuk Maci : Zero vs ICCup
    Birincilik Maci: mTw vs Team Empire

ALINTI DEGILDIR !!!!
    Konu ernsnl tarafından (14/11/2012 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.

Cevap: atoD Showdown

gene kaçırdım ya. 12 kasımda yola çıkıyorum bunların bana kastımı var arkadaş.
    Ahmet"FranJose"ÇOLAK

İçimdeki fırtına, kör kurşunla diner mi
    Kavgalar kansız biter mi

Alıntı Alıntı: Ahmet"FranJose"ÇOLAK Mesajı göster
    gene kaçırdım ya. 12 kasımda yola çıkıyorum bunların bana kastımı var arkadaş.
    Senin icin VOD linklerini paylasirim

valla ıyı olur. sonunda g3'um ıle valveye saldıracam.
    Ahmet"FranJose"ÇOLAK

İçimdeki fırtına, kör kurşunla diner mi
    Kavgalar kansız biter mi

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

turnuvaya katılma sansımız var mı ?
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

Üye ViktorReznov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    İletiler
    1,763

Mantık iyimiş cidden
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

Alıntı Alıntı: canifeto12 Mesajı göster
    turnuvaya katılma sansımız var mı ?
    Maalesef yok. Ama Cyborgmatt in bloguna gore 'Reverse CM' ozel lobilerde olacak ve oyuncularda bu etkinligi zevkle deneyebilecekler.

Re: atoD Showdown

Turnuva bugun basliyor!!!!!!!!!!!!!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)