1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
23 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Konu: Mortred

Mortred

arkadaslar oyunda biliyoruzki mortred deninen 4x vuran bir hero var ve her oynadım oyunda karısa bir mortred alırlar ve kasdıgındada durdurulamaz benim sormak istedigim sey ise bu mortred ı nasıl durdurabilriz kassa bile , spectra bu heronun antisi trol warlord da öyle ama ben bu iki heroyu oynamakdan bıktım mortred ı durdurmak icin baska ne gibi herolar kasılabilir bi arkadasım sven de durdurabilir dedi ama sizin fikirleriniz neler ?

Cevap: Mortred

Mortred pickleyip repick at.

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Olay sadece herolardan ibaret değil, çok sayıda değişken var. Ancak sanıyorum pub oyunlarda takımlar taktik geliştirmek yerine carryleri kasabileceği her şeyi kasana kadar bekleyip daha sonra oyunu bitirmeye gidiyorlar ve late game'de daha güçlü olan kazanıyor. İşi sağlama almak için bunu yapan profesyonel takımlar da olduğu için eleştirmeyeceğim (her ne kadar çok farklı durumlar olsa da). Ancak faydalı olabilecek birkaç fikri basitten zora doğru sırayla yazacağım.

1) Hero bazında, late gamede hangi takım daha üstün? Sadece carry heroya değil tüm herolara bakman lazım. Eğer karşı takım daha üstün gözüküyorsa oyunu late'e bırakmadan bitirmeye çalışırsın. Senin örneğinde, takımında mortredı kasınca durduracak güç olmadığını düşünüyorsan mortred kasmadan oyunu bitirmeye çalışırsın.
    2) Carry heroyu kastırmamak için her zaman yapabileceğin şeyler var. Early-mid gameden başlayarak ganklerle veya sadece karşısında durarak rakip carrynin kasmasına izin vermezsen late gamede üstünlük sağlayacak güce de ulaşamaz. Bu arada bir de senin carry heron kasmayı başarırsa tadından yenmez.
    3) Yetenek bazında, senin carrylerin rakip carryler kadar iyi mi? Oyuncu iyi değilse herosu daha iyi olsa da fayda etmez.
    4) Üstteki maddeyi supportlara da genişlet. Late game'de sorumluluk carry herolara kaymaya başlasa da oyun tüm takımla kazanılır. Carry heronun o seviyeye ulaşmasına destek olacak herolar da supportlar.
    5) Senin uygulayabileceğin her taktiği karşı takım da uygulayabilir. Daha kötüsü, senin uygulayacağın her taktik için karşı takım daha üstün bir taktik üretebilir. O yüzden tüm olay eninde sonunda oyun becerisine ve duruma uygun taktik geliştirebilmeye kalıyor.
    Konu Nighthawk tarafından (25/11/2012 Saat 04:41 ) değiştirilmiştir.

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

nuker disabler herolar alıcaksın bkb kasana kadar durmadan ganklıycaksın. nh derinine inmiş ben de basti bi çözüm sunuym dedim

FİBERLİYORUZ!

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Alıntı Alıntı: Buracula Mesajı göster
    nuker disabler herolar alıcaksın bkb kasana kadar durmadan ganklıycaksın. nh derinine inmiş ben de basti bi çözüm sunuym dedim
    2. maddeye giriyor sanırım seninki

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

bm al
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

Üye Zaphart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Zaphart#2303
    İletiler
    887

Alıntı Alıntı: canifeto12 Mesajı göster
    bm al
    o da avatar alır panpa

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Ghost Scepter diye bir eşya çıkmış basınca Mortred vuramıyormuş.

Eul bir gün bir asa bulmuş bu asa benim demiş. Onunla da herkes düşmanı uçuramasa bile kendini 2.5 saniye uçurabiliyormuş.

Dagger, Force Staff ve Shadow Blade ile ilgili söylentiler de var ama konuyu kulaktan dolma şeylerle kirletmemek adına söylemiyorum. Bunların hepsi söylenti, masal bunlar.

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

Alıntı Alıntı: Lexsarko Mesajı göster
    Ghost Scepter diye bir eşya çıkmış basınca Mortred vuramıyormuş.

Eul bir gün bir asa bulmuş bu asa benim demiş. Onunla da herkes düşmanı uçuramasa bile kendini 2.5 saniye uçurabiliyormuş.

Dagger, Force Staff ve Shadow Blade ile ilgili söylentiler de var ama konuyu kulaktan dolma şeylerle kirletmemek adına söylemiyorum. Bunların hepsi söylenti, masal bunlar.
    lütfen konuyu acan kisinin kafasını karıstırmayın
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

Alıntı Alıntı: NapstaR Mesajı göster
    Mortred pickleyip repick at.
    adamın dibisin .!
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)