1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
29 sonutan 1-10 aras gsteriliyor
    tert
    Misafir

ANT MAGE vs NERUBAN ASSASSAN

full item 25 lwl oynayanlarn ikiside hard pro kim alr???

tert
    Misafir
    nerub ulti bassa anti blinklenir

full item dediin nedir?

anti 2 basher 1 pt 1 bf kasar ayp olmasn bide vlad ekler nerubu bashten karmadan keser te yandan nerubda onu birtakm itemlerle kesebilir hi belli olmaz

SpeeDanger
    Misafir
    2 bm yapsa kendi kendini yer anti

Arkadaslar herkeste Su bm sevdas war ama anlamadgm bmyi siz defans olmayan item zannetmeniz. Bm kasan birisi varsa karsnzda BKB kasn basn Bkb'ye bakalm Blade mail size etki yapyor mu Ayrca kasms bi Anti-Mage Late game'in en tehlikeli herolarndan birisidir. Bunun sebebi 2 basherle ilk ataga sizin baslamanz tek sebebidir. siz 2 vurus yaptktan sonra rakip hero size donecek blinmk ile yanna geldiginiz iin ve o atack speedde 2 basherin ne muazzam calstgna hayran hayran bakarken karsnzdaki hero olucek. tabi ayn sey NA iinde gecerli Oda bkb kasabilir onunda stunu war hersey herolar yonetenlere bagl bilmem anlatabildim mi ?

Alnt Alnt: NeurotiC Mesaj gster
    Arkadaslar herkeste Su bm sevdas war ama anlamadgm bmyi siz defans olmayan item zannetmeniz. Bm kasan birisi varsa karsnzda BKB kasn basn Bkb'ye bakalm Blade mail size etki yapyor mu Ayrca kasms bi Anti-Mage Late game'in en tehlikeli herolarndan birisidir. Bunun sebebi 2 basherle ilk ataga sizin baslamanz tek sebebidir. siz 2 vurus yaptktan sonra rakip hero size donecek blinmk ile yanna geldiginiz iin ve o atack speedde 2 basherin ne muazzam calstgna hayran hayran bakarken karsnzdaki hero olucek. tabi ayn sey NA iinde gecerli Oda bkb kasabilir onunda stunu war hersey herolar yonetenlere bagl bilmem anlatabildim mi ?
    Bende satanic yaparm birde butter 2 bm bi critic ve pt avatarn sn si bitince bakalm noluyo

Arkadalar,efendiler ve ey millet,iyi biliniz ki Trkiye Cumhuriyeti eyhler,derviler,mritler,meczuplar memleketi olamaz. En doru en hakiki tarikat medeniyet tarikatdr.

Btn dnya bilsin ki, benim iin bir yandalk vardr: Cumhuriyet yandal, dnsel ve toplumsal devrim yandal. Bu noktada yeni Trkiye topluluunda, bir bireyi bunun dnda dnmek istemiyorum.

FastSlayer
    Misafir
    bkb kasarm bm ler yalan olur demisin oda b bkb bi satanc 2 bm bi crit pt vurusan istersen bashden hc ckmasn gene yalansn

2 bash 1 fly 1 buriza ckarsa anti alr...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)