1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
21 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Private Server

Private serverde oynayan biri var mı formda ?

birde oynadığı serverin major minor fix yüzdesi ne kadar ? yada bug oranı ?

Ben monster oynuyorum playerlerin 3-12 yaş arası olmasından dolayı bıraktım mesela

eskiden neverendless vardı %98 e kadar getirmişlerdi major fixi acaba böyle bir server mevcut mu elinizde daha ünlü olmamış filan

orjinal oyna diyecekler maddi imkan yok maddi
    Konu WrongheR tarafından (11/01/2013 Saat 00:28 ) değiştirilmiştir.

Cevap: Private Server

Bence hocam orjinale başla hiiç uğraşma,fiyatlar o kadar düştü ki gel beni oyna diyor. Hem orda 60 yaşında adamlar bile var ailesinden gizli geçe kalkıp oynayanlar yardımsever insanlar.
    "Listen closely Brothers, for my life's breath is all but spent. There shall come a time far from now when our Chapter itself is dying, even as I am now dying, and our foes shall gather to destroy us. Then my children, I shall listen for your call in whatever realm of death holds me, and come I shall, no matter what the laws of life and death forbid. At the end I will be there. For the final battle. For the Wolftime."

malesef ya üniversite öğrencisiyiz kalan ekstra paraları wowa verme gibi bir önceliğimde kalmıyor

Molten-Wow'u kesinlikle öneririm Hem İlgililer Hemde her ülkeden mevcut hem de baya bir kalabalık server Google'dan bakabilirsin.
    Konu Famera tarafından (11/01/2013 Saat 00:51 ) değiştirilmiştir.

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3

Bug fix oranları her serverda yalan. Hele ki %98 gibi bir oran söz konusu olamaz. Öyle bir şey olsa bizim orjinal serverda oynamamızın mantığı kalmaz yani. %50 bulursan öp başına koy o bile yok yani. Genede kendin bilirsin tabi ki. Molten wow'da bende oynamıştım
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Alıntı Alıntı: WrongheR Mesajı göster
    malesef ya üniversite öğrencisiyiz kalan ekstra paraları wowa verme gibi bir önceliğimde kalmıyor
    Hocam aslında WoW oynamak karlı bir iş,evden çıkarmıyor ki para harcamıyorsun doğal olarak 2 aylığı iste 48 tl günde 1 tlye bile gelmiyor,öyle düşünmek lazım.
    Dışarı cıktığında hertürlü 1 tlden fazla harcadığımızı düşünürsek çok karlı bir iş bence,zamanın varsa
    "Listen closely Brothers, for my life's breath is all but spent. There shall come a time far from now when our Chapter itself is dying, even as I am now dying, and our foes shall gather to destroy us. Then my children, I shall listen for your call in whatever realm of death holds me, and come I shall, no matter what the laws of life and death forbid. At the end I will be there. For the final battle. For the Wolftime."

valla 4 yıldır açıktı never , kuzenimle 2 yıl oynadık hani clasın talentini talent spellerden tut pusback olaylarına kadar hepsini düzeltmişlerdi.Satılma veya cataya geçilme durumunda server bi fail yaşadı ondan sonra o serveri gören olmadı ya molteni de biliyorum hack olanağı yok diye biliorum orda tp hack ide kaldırdılar en son hatta laga girip yürüyünce bile dc veriyor

Orjinalin yerini hiç bişey tutmuyor tabiki

Molten de 2 saatte 1000 triump kazanma yöntemi var şikayet olmazsa yeni char açıp 1 günde 5.5 pve 5.5 pvp hazır hale getirebiliorsun :P Okadar kastım kastım sonra bu yöntemi gösterdiler way arkadaş dedim ya emekler ziyan ^^

Üye Berkantk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Berkantk#2225
    İletiler
    1,183

Ben de molten'de oynuyorum. Bence gayet iyi, şimdiye kadar 1 tane buglı görev ile karşılaştım. Belki de ben yapamadım anlamadım orada olayı. 51 level'e kadar 1 tane bug'lı o kadar. Kalan her şey bence gayet iyi veya oyunu orjinalini bilmediğim için öyle geliyor olabilir Molten'de her milletten adam var. Her görevde 2-3 kişi görebiliyorsun çevrende server kalabalık yani.

Alıntı Alıntı: samet33 Mesajı göster
    Orjinalin yerini hiç bişey tutmuyor tabiki

Molten de 2 saatte 1000 triump kazanma yöntemi var şikayet olmazsa yeni char açıp 1 günde 5.5 pve 5.5 pvp hazır hale getirebiliorsun :P Okadar kastım kastım sonra bu yöntemi gösterdiler way arkadaş dedim ya emekler ziyan ^^
    kaldırdılar o olayı ya bende biliyorum 5hc atıon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)