2. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
53 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor

Cevap: 6. WeplaEs Dota Turnuvası 5v5

Turnuva hakemleri :
    1. [k]marx

Komunüstlerin hakemlik yaptığı yerde nasıl adil bir turnuva bekliyorsunuz anlamadım bu adam para içi anasını satar la

Tarihe bakıldığında kimin para için neler yaptığını bildiğimize göre üstüme alınmıyorum metojen. Irkçı olmanın yanı sıra bir okadarda bilgisizsin. Neyse aglamaya devam metojen

boşuna reklam atıyorlar para wepladan çıkıyor nasılsa bunlar adamlarını kayırıp bir işler yaptırır baksana hakemler türk ve streamcının arkadaşları bir sorun yok mu sizce ?

Alıntı Alıntı: metojen Mesajı göster
    Turnuva hakemleri :
    1. [k]marx

Komunüstlerin hakemlik yaptığı yerde nasıl adil bir turnuva bekliyorsunuz anlamadım bu adam para içi anasını satar la
    Metojen tam anlamıyla ... sın Komünist ne demek önce bir onu öğren. ikinci olarak belli ki daha yaşın küçük Komünizm bir Din ya da Irk , yemek , meyve falan değildir. Komünizm ; http://tr.wikipedia.org/wiki/Kom%C3%BCnizm Biraz bilgilenin artık lütfen. Elinizin altında internet var bir kaç yararlı siteye girip araştırma yapın. Bilgi amelesi olamayın ! Kafalarınız USB bellek gibi kim ne veriyorsa hiç sorgulmadan taşıyorsunuz.

Polemiğe girmek istemiyorum.

Para wepladan cıkıyor lafını gerçekten anlamış degilim. Muhtemelen matematiğin zayıf ya da bu konularda biraz bilgisizsin. Streamerın arkları demişsin normalde turnuvayı duzenleyenler sadece adminler mi olur bende bunu soruyorum sana?

Marxizm forever^^

Buraya nolmuş böyle baya komikleşmeye başlamış :d He wepla parayı veriyor. Admin benim kendi arkadaşlarımı streamir yapıp yer söylüyoruz. Kendi takımımıza kazandırtıp tekrar turnuva yapıyoruz D

Foruma üyelik alırken bundan sonra 3*3 = tarzında soru sorupda üyelik vermek lazım :S Wepla'da bi ara konusu açılmıştı

Alıntı Alıntı: JeanValjean Mesajı göster
    Metojen tam anlamıyla ... sın Komünist ne demek önce bir onu öğren. ikinci olarak belli ki daha yaşın küçük Komünizm bir Din ya da Irk , yemek , meyve falan değildir. Komünizm ; http://tr.wikipedia.org/wiki/Kom%C3%BCnizm Biraz bilgilenin artık lütfen. Elinizin altında internet var bir kaç yararlı siteye girip araştırma yapın. Bilgi amelesi olamayın ! Kafalarınız USB bellek gibi kim ne veriyorsa hiç sorgulmadan taşıyorsunuz.

Ben de senin gibi birinin nerden geldiğini merak ediyordum , ağır weplacıymışssın . Zaten senin gibi biri de çıksa çıksa wepla'dan çıkar .

TauHunter
    Misafir

Alıntı Alıntı: metojen Mesajı göster
    Turnuva hakemleri :
    1. [k]marx

Hoşgörülü olmayı öğrenmelisin.

Alıntı Alıntı: JeanValjean Mesajı göster

Sende ukalalık yapmamalısın.

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

WeplaES Dota 2 ile alakasız bir topluluk. İnsanların Dota 2'ye geçmesi zaten Wepla için olumsuz bir durum. Bu durumda Wepla yönetiminin Dota 2 turnuvası yapması komik olurdu. Dota 2 turnuvası yapılacaksa bile bunu yapacak platform Wepla değil. En azından ben yapmalarında bir mantık göremiyorum.

Tartışmalı olan kural bence yerinde bir kural ancak onun yerine rakibe veya hakeme yapılan hakaret veya tahrik, uyarı ve ardından diskalifiye ile sonuçlandırılarak biraz daha esnekleştirilebilirdi. Ancak oradaki asıl sorun kuralın büyük harflerle yazılmış olması.

Hakemlerin nicklerine göre değerlendirilmesini doğru bulmuyorum. Hakem olarak seçildiklerine göre belli oranda stabil insanlar olduklarını tahmin ediyorum. Streamer'ın veya yöneticinin arkadaşı olmalarında da bir sakınca görmüyorum.

WeplaES turnuva yönetimine başarılar dilerim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)