3. Sayfa - Toplam 6 Sayfa var BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
53 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor

Cevap: 6. WeplaEs Dota Turnuvası 5v5

weplanın eski ihtişamı mı kaldı ? bütün kalite dota2 ye kaydı.Bir ara garenaya bağlantım kesildi.Wepla ya bakayım dedim 2 oyunda 3 maphack .Kendi elerimle rapor ettim.Kendi oynadığım yer çok mu iyi ? hayır en azından arkadaşlarımla görüşebileceğim bir sistemi var.

GENÇ KOMUNİSTLER RAHATSIZ :=)))

Kalite bir foruma sahip genelde bilgilendirme ve rehber üzerine kurulu bir forumda bu tarz trollemeleri görmek çok üzücü yapilan güzel bir etkinlik var ortada dota 1 adina..
    dota 2 den bahsetmis herkes evet dota 2 ayri bir heycan ama nolursa olsun kökeni dota 1 dir bu yüzden bu turnuvayi düzenlemek amacindayiz dota 1 deki ortam baskaydi
    desteklemeniz gereken bir turnuva oldugunu düsünüyorm ödülü gayet iyi dota 2 den bir çok takımın katilacagını garanti edebilirim. iyiforumlar.

ayrica o kurali koydu cunku oyuncular birbirlerine karsi cok seviyesiz olabiliyor.
    Konu Timurleng tarafından (14/01/2013 Saat 02:19 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Alıntı: KsK_Raist Mesajı göster
    Ben d1 kısa bir süre daha aktif olup sonrasında oyundan uzak olacağım için D1 ile kapatmak istiyorum oyunu..
    ksk_raist üstte kendiside yazmıs ama benim duyduğuma göre dotayı bırakma zamanının geldiğini ve bırakmadan önce turnuva düzenleyip topladığı paralarla kaçacağını söylemiş kankalarına..Ben bilmiyorum ne kadar doğru ama bu turnuvanın olup olmaması tamamen katılımcıların elinde..

adam 32 takım diyor takım başı 50 tl istiyor 32*50= 1600 tl ediyor bu parayıda ilk 3 takıma dağıtıyor, kendi hiç bi katkıda bulunmayarak turnuva düzenliyor oturduğu yerden,bunu yapması cok kolay isteyen herkes düzenleyebilir,neden wepla turnuvasına katılıyorsunuz ki gidin kendi turnuvanızı düzenleyin,raist bile yapabiliyorsa sizin neyiniz eksik ?

neyse raiste saygı weplaya katkı, paranızı alıp kaçsa bile ksk raist gerçekten cok iyi ve saf bi adam, paranın ne işe yaradığını bile bilmiyordur eminim.
    Konu Elwind tarafından (14/01/2013 Saat 08:02 ) değiştirilmiştir.

Üye Insomniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

paraları alıp kaçmamız gerek başka yolu varmı?
    yok Raffi kaçacağı tek yer F tipi
    çok Raffi ama hepsi senin elinin kiri

Paraları alıp direk kaçmamız gerek bir valiz kaldı
    elimin kiri lavuğun hayatını sardı maptesel kaygı
    yarama sargı yap bebeğim kendimdeyim.
    Güzel oyun xD
    Takımdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum güzel oyunmuş valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Alıntı Alıntı: WrongheR Mesajı göster
    weplanın eski ihtişamı mı kaldı ? bütün kalite dota2 ye kaydı.Bir ara garenaya bağlantım kesildi.Wepla ya bakayım dedim 2 oyunda 3 maphack .Kendi elerimle rapor ettim.Kendi oynadığım yer çok mu iyi ? hayır en azından arkadaşlarımla görüşebileceğim bir sistemi var.
    WEPLA ne zaman iyi bir server oldu ki ???

TauHunter
    Misafir

Alıntı Alıntı: WrongheR Mesajı göster
    lanetlendik ya.

Weplada toplam kaç tane takım var ki zaten 32 takım demişsin ödül çok olsun diye.

Alıntı Alıntı: Elwind Mesajı göster
    ksk_raist üstte kendiside yazmıs ama benim duyduğuma göre dotayı bırakma zamanının geldiğini ve bırakmadan önce turnuva düzenleyip topladığı paralarla kaçacağını söylemiş kankalarına..Ben bilmiyorum ne kadar doğru ama bu turnuvanın olup olmaması tamamen katılımcıların elinde..

adam 32 takım diyor takım başı 50 tl istiyor 32*50= 1600 tl ediyor bu parayıda ilk 3 takıma dağıtıyor, kendi hiç bi katkıda bulunmayarak turnuva düzenliyor oturduğu yerden,bunu yapması cok kolay isteyen herkes düzenleyebilir,neden wepla turnuvasına katılıyorsunuz ki gidin kendi turnuvanızı düzenleyin,raist bile yapabiliyorsa sizin neyiniz eksik ?

neyse raiste saygı weplaya katkı, paranızı alıp kaçsa bile ksk raist gerçekten cok iyi ve saf bi adam, paranın ne işe yaradığını bile bilmiyordur eminim.

Adeks turnuvasında görüşürüz genç..

Alıntı Alıntı: KsK_Raist Mesajı göster
    Adeks turnuvasında görüşürüz genç..
    Obaaa Can geliyo musun

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)