5. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 345
50 sonutan 41-50 aras gsteriliyor
    ye Woolridge - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    02/02/2011
    Makaleler
    5
    letiler
    1,686
    Blog Girileri
    1

Cevap: Beyler boyle kazkclara inanmayn !!

Alnt Alnt: Ar-Phrazn Mesaj gster
    rkilik sizin sandiiniz gibi birinden nefret etmek deil , birinin , bir grubun veya bir toplumun farkliliindan dolayi , onlari aailamaktir !
    sfjaksfjaksfasfasf STADIMM!!'^!'^!
    Best and only tip you ever need: blame yourself for everything you can (and learn from it!), and never blame the team.

TauHunter
    Misafir

Alnt Alnt: Acedia Mesaj gster
    zgr dnceye ne oldu?
    #Hogr

@Taugunner ve @Acedia ; Gidiniz ve gzel bir yerden irkilik ne demek renininiz , veya ben aiklayim :
    rkilik sizin sandiiniz gibi birinden nefret etmek deil , birinin , bir grubun veya bir toplumun farkliliindan dolayi , onlari aailamaktir !
    @Psycosocial
    Dikkat abalarini anlyorum . Eer ergenlikle ilgili sorunlarin varsa veya ailenden yeterince ilgi grmemisen git bir psikoloa dani derim .
    Irkl boverde rkn ne olduunu renebilirmisin?

Sadece asagilamak degil. Sen simdi bi yunan gorsen yada tanissan farkli davranirsin. Buda bir irkciliktir.
    Farkl davranmak derken neyi kast ettiinize bal , eer herhangi bir farkllndan dolay kendisini aalamyorsam buna rklk diyemeyiz . Irklk , bir kimsenin bir farklln herhangi bir sebepten dolay aalamak , kendininkini ise stn grmektir . Ben u an , Yunan rkna veya diline aalama yapmadm , sadece kendilerini sevmediimi dile getirdim ki bu da en doal haklarmdan birisi sanrm .

Alnt Alnt: TauHunter Mesaj gster
    #Hogr

Irkl boverde rkn ne olduunu renebilirmisin?
    Dnya'da kk gruplardan oluan rklar da var . Szgelimi bireyler iin de yazdm .

ye Woolridge - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    02/02/2011
    Makaleler
    5
    letiler
    1,686
    Blog Girileri
    1

Irkln aalamakla bir alakas yok, rklk (szde) rklarn stnlne dayanr. Irkysan bir rk dier rklardan stn grrsn, aalaman gerekmez.

Edit: Aslnda aalamay ne anlamda kullandna bal. Eer hakaretten bahsediyorsak saylmaz.
    Konu Woolridge tarafndan (16/01/2013 Saat 21:46 ) deitirilmitir.
    Best and only tip you ever need: blame yourself for everything you can (and learn from it!), and never blame the team.

Alnt Alnt: Woolridge Mesaj gster
    Irkln aalamakla bir alakas yok, rklk (szde) rklarn stnlne dayanr. Irkysan bir rk dier rklardan stn grrsn, aalaman gerekmez.

Edit: Aslnda aalamay ne anlamda kullandna bal. Eer hakaretten bahsediyorsak saylmaz.
    Fakat bir irki aailarsak dolayli yoldan kendi irkimizi stn tutmu oluyoruz
    Hakaret ve aailama derken irkinin getirdii bir zellik iin syledim .

Farkl davranmak derken neyi kast ettiinize bal , eer herhangi bir farkllndan dolay kendisini aalamyorsam buna rklk diyemeyiz . Irklk , bir kimsenin bir farklln herhangi bir sebepten dolay aalamak , kendininkini ise stn grmektir . Ben u an , Yunan rkna veya diline aalama yapmadm , sadece kendilerini sevmediimi dile getirdim ki bu da en doal haklarmdan birisi sanrm .
    Bak sen ilk postunda yunanlilardan nefret ettigini dile getirdin. Nefret edebilirsin ama bunu dile getirmezsin. Sen yabanci forumlarda turklerden zaten nefret ediyodum simdi daha cok nefret ediyorum ! Diye bir sey karsina ciksa ne tepki verirsin?
    Ayrica Irkcilik asagilamak ve ayrimcilik yapmaktir. Sen asagilamiyabilirsinde ayrimcilik yapiyosun.
    Benim buna cevap vermemde bu zihniyeti sevmememdir. Gunumuzde cok goruyoruz amerikadan nefret ediyorum,kurtlerden nefret ediyorum. Onlar sana ne yapti ki? Direk politikadan de tamam. Pkk dan de tamam. Ama boyle genelleme yaptin mi yalnis oluyo.

TauHunter
    Misafir

Bak sen ilk postunda yunanlilardan nefret ettigini dile getirdin. Nefret edebilirsin ama bunu dile getirmezsin. Sen yabanci forumlarda turklerden zaten nefret ediyodum simdi daha cok nefret ediyorum ! Diye bir sey karsina ciksa ne tepki verirsin?
    Ayrica Irkcilik asagilamak ve ayrimcilik yapmaktir. Sen asagilamiyabilirsinde ayrimcilik yapiyosun.
    Benim buna cevap vermemde bu zihniyeti sevmememdir. Gunumuzde cok goruyoruz amerikadan nefret ediyorum,kurtlerden nefret ediyorum. Onlar sana ne yapti ki? Direk politikadan de tamam. Pkk dan de tamam. Ama boyle genelleme yaptin mi yalnis oluyo.
    yi bir ekilde anlatm arkada.

TauHunter
    Misafir

koala.ciyrs diye biri beni kazklamaya alt hemen ihbar edicem.

Hala ayn konuyu tartyonuz
    Karga Blbl Taklit Edeyim Derken tmeyi Unutmu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)