5. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu
63 sonutan 41-50 aras gsteriliyor

Cevap: lletli Ve e Yaramaz Aylar - Ruslar

Alnt Alnt: Acedia Mesaj gster
    Sevmiyebilirsin tamam ona lafim yok ama gidipte laf atarsan orda dur
    Sevmemekle nefret etmenin ne kadar fark var bi sylesene ? Ben teki balk da Yunanlardan ve Ruslardan nefret ettiimi dile getirdim , at diye rk olmutum . Bir dediin bir dediinle uyumuyor .

Ayrca rklk konusunda da senin ve Stahli'nin samimi olduuna kattiyen inanmyorum . Sadece sizinle ayn fikirde olmadm iin olay baka ynlere ekip forumda ov yapmay amalyorsunuz . Hadi Kahrolas Trk hakaret saylmasn , Hayvan nedir peki ? Bu da m gol deil ? stelik sadece bana kar da deil , ruslardan veya yunanlardan nefret eden herkese !

imdi , siz byk ihtimalle imzamdan dolay bana daha bir rk gzyle bakyorsunuz . Siz milliyetilik ve rkl kartryorsunuz . Kendi milletini dier milletlerden daha ok sevmenin neresi rklk ?Burda da bir ikilem var , eer bir rk dierinden daha ok seviyorsam dierinden matematiksel olarak nefret ediyorumdur . Vay be , una bak kendi milletimi daha ok sevdiim iin rk oldum . Yazk senin haline .

Trk'm ve bundan da inanlmaz derecede gurur duyuyorum . Ve milletimi dier rklardan daha ok seviyorum . Son olarak Irklk konusunda samimi olmadnz bir kez daha belirtiyorum . Dnceniz ite bu" Aa bu adam dier rklara laf atyor . Hemen Anti-Raist moduna brnp bu adam haklymm gibi harraslamam lazm . Nasl olsa oyunda Ruslara hakaret etmeye devam ederim xD"
    Konu Raichoxunrefleksleri tarafndan (04/02/2013 Saat 12:57 ) deitirilmitir.

Alnt Alnt: Ar-Phrazn Mesaj gster
    Sevmemekle nefret etmenin ne kadar fark var bi sylesene ? Ben teki balk da Yunanlardan ve Ruslardan nefret ettiimi dile getirdim , at diye rk olmutum . Bir dediin bir dediinle uyumuyor .

Ayrca rklk konusunda da senin ve Stahli'nin samimi olduuna kattiyen inanmyorum . Sadece sizinle ayn fikirde olmadm iin olay baka ynlere ekip forumda ov yapmay amalyorsunuz . Hadi Kahrolas Trk hakaret saylmasn , Hayvan nedir peki ? Bu da m gol deil ? stelik sadece bana kar da deil , ruslardan veya yunanlardan nefret eden herkese !

imdi , siz byk ihtimalle imzamdan dolay bana daha bir rk gzyle bakyorsunuz .Siz milliyetilik ve rkl kartryorsunuz . Kendi milletini dier milletlerden daha ok sevmenin neresi rklk ?Burda da bir ikilem var , eer bir rk dierinden daha ok seviyorsam dierinden matematiksel olarak nefret ediyorumdur . Vay be , una bak kendi milletimi daha ok sevdiim iin rk oldum . Yazk senin haline .

Trk'm ve bundan da inanlmaz derecede gurur duyuyorum . Ve milletimi dier rklardan daha ok seviyorum . Son olarak Irklk konusunda samimi olmadnz bir kez daha belirtiyorum . Dnceniz ite bu" Aa bu adam dier rklara laf atyor . Hemen Anti-Raist moduna brnp bu adam haklymm gibi harraslamam lazm . Nasl olsa oyunda Ruslara hakaret etmeye devam ederim xD"
    Krmz:ok gldm
    Sar:Alakas yok,ben yle bir ey sylediimi hatrlamyorum.Yanlz senin,dnceleri okuyup kendine gre yorumlama gibi bir yetenein varsa ona bir ey diyemem.
    Krmz2:Bu kanya nerden vardn ve yine ok gldm
    Sar2:Byle sama bir cmle kurmana gerek yoktu zaten kahrolas yunanlar lafndan biz anlamtk nasl bir insan olduunu byle laf ssleyip arptman anlamsz
    Krmz3:Son olarak kendi dncelerini bizim dncelerimizmi gibi her yerde aa vurman gerekmezdi.Zaten az ok senin kiiliini kavradm ben

ye Burakula - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    14/09/2011
    BattleTag
    burakula#2108
    letiler
    2,364
    Blog Girileri
    2

ulan bu ruslar srf zarar forumda bile milleti birbirine dryorlar. sultanahmetten bir ikisini kapp dvym ben en iyisi

FBERLYORUZ!

ye Berkantk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/05/2010
    BattleTag
    Berkantk#2225
    letiler
    1,183

Alnt Alnt: Buracula Mesaj gster
    ulan bu ruslar srf zarar forumda bile milleti birbirine dryorlar. sultanahmetten bir ikisini kapp dvym ben en iyisi
    Sesli gldm ameke

imdi , siz byk ihtimalle imzamdan dolay bana daha bir rk gzyle bakyorsunuz . Siz milliyetilik ve rkl kartryorsunuz . Kendi milletini dier milletlerden daha ok sevmenin neresi rklk ?Burda da bir ikilem var , eer bir rk dierinden daha ok seviyorsam dierinden matematiksel olarak nefret ediyorumdur . Vay be , una bak kendi milletimi daha ok sevdiim iin rk oldum . Yazk senin haline .

-------
    Sevmemekle, nefret etmenin farkini bilmiyosan ne diyim ki sana daha

Beni byle kazklamadlar ki . Adamla ilk nce , Trade yapyorduk . Hata verdi ite , karaktersiz herif de "Ben bu bugu biliyorum" dedi . Ben itemimi koyuyum gndereyim , sonra sen gnderirsin dedi . Tmm dedim , Gndermeye altk byk ihtimal kabul etmedi . imdi sen dene dedi , ben de tmm dedim . temi koydum gnderdim bug vermedi , sen gnder dedim . Thnx bro dedi kayboldu . Neyse bunlarn atalarnn lelerini Anadolu'dan iyi srmz zamannda . Damn Greek !
    Evet,ve bunda irkcilik yok mu?

Sen orda laf atarsan bende atarim okadar basit. Ve evet hala arkasinda duruyorum boyle ayrimci ve irkcilar hayvandir.

Burda zaten neyin kafasindasin anlamadim

Turksun gurur duyuyorsun ona lafim yok. Milletini de baska irklardan daha cok sevebilirsin. Ama kendi irkima yada baska irkina laf atacaksan orda duracaksin!

ye Zaphart - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/04/2011
    BattleTag
    Zaphart#2303
    letiler
    887

bu renk cmb nedir ya :S

Bir rktan veya bir kimseden nefret etmek en doal haklarmdan biri . Onlara sahip olduu rki zelliklerden dolay ayrmclk yaplrsa bu rklktr .

ye Insomniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/03/2009
    BattleTag
    StoneCold#2490
    letiler
    914

Konu Insomniac tarafndan (04/02/2013 Saat 17:00 ) deitirilmitir.
    Gzel oyun xD
    Takmdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum gzel oyunmu valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Alnt Alnt: Vikipedi
    Irklk genel olarak eitli insan rklar arasndaki biyolojik farkllklarn kltrel veya bireysel meseleleri de tayin etmesi gerektiine ve doal sebeplerle bir rkn (ounlukla kendi rknn) dierlerinden stn olduuna ve dierlerine hkmetmeye hakk olduuna duyulan inan veya bu deerleri kabul eden doktrindir.
    Ben Trk rk Yunanlardan stndr dedim mi ? Hayr . Onlarn Trkler'den az hakk olduunu syledim mi ? Hayr . Hla neden ?

ye Insomniac - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/03/2009
    BattleTag
    StoneCold#2490
    letiler
    914

Ben Trk rk Yunanlardan stndr dedim mi ? Hayr . Onlarn Trkler'den az hakk olduunu syledim mi ? Hayr . Hla neden ?
    Irklk genel hatlaryla incelendiinde kendi kann tayan, ayn dili konuan, ve ayn soydan gelenlerin baka soylardan gelenleri aalamas olarak alglanr.

dip not;arkada bu renk ve bytme olay ok alengirli i yormayn beni byle eylerle
    Konu Insomniac tarafndan (04/02/2013 Saat 17:13 ) deitirilmitir.
    Gzel oyun xD
    Takmdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum gzel oyunmu valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)