Sonular: Can oranlar ne ekilde olmal

Katlmc says
13. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Sabit olsun

3 23.08%
  • Slot bana olsun

7 53.85%
  • Baka bir nerim var (belirtiniz)

3 23.08%
9 sonutan 1-9 aras gsteriliyor

ORPG Anket 1 (ltfen katln)

JFA ORPG'de yaratklarn canlar ile ilgili yapacam 2 sistem var.

u an yaptm ey her oyuncu slotu bana hp'leri 2 kat artyor (rnek: 2 kii oynarken ekiyann 60 can varsa 3 kii ile 90 4 kii ile 120 gibi) fakat burada birey danmak istiyorum.

Sabit Sistem: Bir ekiyann can 2 oyuncu olsada 60, 8 oyuncu olsada 60

Arttrml sistem: Bir ekiyann can 2 oyuncu ile 60, 3 oyuncu ile 90, 4 ve zeri oyuncu ile 120

Sizce yaratklarn canlar slot bana artmalm
    Yoksa oranlar sabitmi olmal

Not: Oyun 2 takm olarak oynanyor ve her takmda 4'er tane oyuncu oluyor ve bu say ok byk ihtimalle 5v5'e ykselecektir
    Not 2: Benim yaptm sisteme gre can art u ekilde olacak
    1 oyuncu (single player oynanmyor)
    2 oyuncu (60 canl ekiya)
    3 oyuncu (90 canl ekiya)
    4 oyuncu (120 canl ekiya)
    5 oyuncu ve zeri (ayn, nk 2 ayr takm olaca iin bir takm iin ekiyann can 120 deil 240 olursa ok zor olur)

Sabit oranlar m slot bana m yoksa baka bir fikriniz var m
    Konu Vulcan tarafndan (11/02/2013 Saat 14:32 ) deitirilmitir.

Cevap: ORPG Anket 1 (ltfen katln)

Bu hplerin oynanmas yerine exp rate drlsn.1 oyunculu baz alnr.

1 oyuncu : %100 exp
    2 oyuncu : % 97 exp
    3 oyuncu : % 94 exp
    4 oyuncu : %90 exp ...... gibi

Hmmm bak o'da gzel fikir lan aslnda fakat zaten oyuncu says arttka exp blnyor oyunculara.
    Konu Vulcan tarafndan (11/02/2013 Saat 14:41 ) deitirilmitir.

ye ViktorReznov - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/06/2011
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    letiler
    1,763

Arttrml olsun ama arpan iyi ayarlamak gerekir.
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

Kesinlikle sabit sistem diyorum herkezin ayn lwlde olacag ve ayn yerlerde kaslacag fikrine kaplmanz yanls. diyelim 2 kisi 20 lwl ben 50 adamlar srf oyunda diye benimde zorlanmam yanls olur.

En yi Trk Yapm W3 Mapi JFA .

Herkes ayn seviyede olacak demedim ki ? Sonuta herkes kendi levelna gre yerlerde olacak. Adam level 12 iken level 60 yaratklarn yanna giderse sabit sistem olsa ne fark edecek arttrml olsa ne fark edecek

ben herkese blnmesini kastetmedim 2 kii iken gnoll'dan 50 exp geliyor 4 kii olunca bu yine ayn olacak bu 45 45 gelsin olay olsun

Alnt Alnt: busterer Mesaj gster
    Kesinlikle sabit sistem diyorum herkezin ayn lwlde olacag ve ayn yerlerde kaslacag fikrine kaplmanz yanls. diyelim 2 kisi 20 lwl ben 50 adamlar srf oyunda diye benimde zorlanmam yanls olur.
    Bu seferde ne olacak syleyeyim. Clan Devil veya Clan Reaper tamamen dolu olmadan boss'lar kesmeni abart seviyede zorlaacak ve baz yerlerde ilerleyemeyeeksiniz bile

Arttrml sistem olursa 2 tane ok salam adam ilerleyebilir fakat arttrml sistem olmazsa oyunun zorluunu btn slotlar doluykenmi gibi ayarlayacam iin maksimum deerler zerinden hp'leri akacam.

Alnt Alnt: Vulcan Mesaj gster
    Bu seferde ne olacak syleyeyim. Clan Devil veya Clan Reaper tamamen dolu olmadan boss'lar kesmeni abart seviyede zorlaacak ve baz yerlerde ilerleyemeyeeksiniz bile

Arttrml sistem olursa 2 tane ok salam adam ilerleyebilir fakat arttrml sistem olmazsa oyunun zorluunu btn slotlar doluykenmi gibi ayarlayacam iin maksimum deerler zerinden hp'leri akacam.
    teamleri doldurmadan kesmek zor olur ama her zaman teamleri doldurcak player bulmak sknt olabilir onun yerine tek bi team olursa daha iyi olmaz clan reaper 2 clan devil 2 kii olcana bi clanda 4 kii olmas daha mantkl gibi bylece oranla arttrmak yerine yksek ve sabit hp daha yerinde olur

Edit : imdi biz nerde pvp yapcaz dersenizde pvp iin zel bi yer olabilir girdiinde tarafsz olduun bi yer mesela
    Konu JrSouL tarafndan (24/02/2013 Saat 19:01 ) deitirilmitir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)