2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
19 sonutan 11-19 aras gsteriliyor
    ye Burakula - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    14/09/2011
    BattleTag
    burakula#2108
    letiler
    2,364
    Blog Girileri
    2

Cevap: Attack Speed Mekanii

Alnt Alnt: Krizalid Mesaj gster
    Troll ve Alchemist diyorsun ancak onlarn Ursa'dan daha kk BAT'lar var.

Full slot olmann her zaman %400 IAS verme garantisi yok. 6 Mjollnir'i mi vard?
    aslna bakarsan mom mijo ve assoult vard anciente vuruyoduk ben de acaba daha ok hzlanr m diye (adn hatrlayamadm bloodcast m neydi) ogreini 3. skilini atmtm hzland gibi gelmiti bana. sonra trole mom kasma iini falan baya grnce arkadalarla tartmtk dota2 de snr daha m fazla acaba falan diye:S dota1 de 500 den yukar kmadn biliyordum nk.

edit:alchemistle atak speed ksmmda 500 den byk deerler yazarken takmmdaki troll ulti bastnda da benzer bir hisse kaplmtm en ksa zamanda deniycem bu ii
    Konu Burakula tarafndan (17/03/2013 Saat 16:11 ) deitirilmitir.

FBERLYORUZ!

ye Krizalid - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    14/05/2011
    BattleTag
    Krizalid#2895
    letiler
    2,560
    Blog Girileri
    11

Alnt Alnt: MrFoseptik Mesaj gster
    ursann 2. skilli 400 AS vermiyor. ok daha fazla veriyor. yle olsayd attack speed slowundan etkilenirdi. snr 400 olduundan biey deimiyor.
    Etkileniyor zaten?

Alnt Alnt: Krizalid Mesaj gster
    Etkileniyor zaten?
    Yanln var.
    www.dota2wiki.com/wiki/Attack_speed

Bu linkte ou sorunun cevab var. Ursa'nn ve Windrunner'n AS hzlanmas baslnca hibir ekilde yavalatlamad yazyor.

ye napstar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    10/01/2009
    Makaleler
    5
    letiler
    5,435
    Blog Girileri
    35

Alnt Alnt: MrFoseptik Mesaj gster
    Yanln var.
    www.dota2wiki.com/wiki/Attack_speed

Bu linkte ou sorunun cevab var. Ursa'nn ve Windrunner'n AS hzlanmas baslnca hibir ekilde yavalatlamad yazyor.
    Ben yle anlamadm ama, hayrls :')

Windrunner iin;

This ability gives 400 IAS to Windrunner, but with enough attack speed slow debuffs it is possible to make her net IAS less than 400 even with this skill active.
    Skill aktif olsa bile. Eller ayrsa bile. Yllar ayrsa bile. Yollar ayrsa bile. Biz ayrlamayz. Biz iki lgn sevgiliyiz. Delicisine sevdalyz. yle byk ki bu sevgimiz. Biz ayrlamayz.

Ursa iin;

This ability grants Ursa enough attack speed that no amount of debuffs can drop his IAS to below 400.
    Hibir debuff Ursa'nn IAS'ini 400'n altna dremez yazyor. Bilmiyorum Dota 2'de atack speed snr var m yok mu. Varsa ve bu snr 400 ise (ki hibir bilgim yok) senin dediin doru olur. Ama yoksa, bu skill toplam 400 Atack speed ekledii iin... YOOOOOOO Vazgetim u anda nk dier skill'lere yaptklar aklamalarda, "Bonus Attack Speed" tanmn kullanmlar ama Ursa iin "Effect" demiler. Yani Ursa'nn ki harbiden drlmyormu galiba, sanrm, yle ki, her halde.

Windrunner' yanl okumuum. Orada haklsn.

ye Krizalid - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    14/05/2011
    BattleTag
    Krizalid#2895
    letiler
    2,560
    Blog Girileri
    11

Sanrm yine bir DotA / Dota 2 ayrlyla kar karyayz.

nk ben DotA'da yeterince IAS slowu stackleyerek Ursa'nn yavalatlabildiinden ok eminim.

Yine de DotA 6.77 test haritasnda iki farkl test yaparak hakl olduum sonucuna vardm. lkinde Ursa'ya -400 agility verdim, Overpower ile normal hzna dnd. kincisinde ise IAS slowlar (-%150 Fire Spirits, -%80 Viper Strike, -%55 Thunderclap, -%30 Shiva's Guard, -%110 Untouchable) stacklamay denedim. Bazlar birbiriyle stacklenmiyor olabilir ancak yine de gzle grlr bir yavalama grdm. Biraz nce de (ok kr playdota fazla kapal kalmad) Overpower [A1N4] verilerine bakp de sadece %400 IAS verdiini okudum. (world editor ile aram ok iyi deildir)

Dota 2'yi altramadm iin test etme imkanm yok bu yzden bir farkllk var m yoksa skill aklamas m yanltc bilemiyorum. Ancak Dota 2 buglist'te Overpower'n verdii saldr hz hakknda bir eyler bulamadm. Dolaysyla eer varsa bir farkllk, kastl olup olmadn bilmiyorum.

yi gnler.

dzenleme: focus fire'da yanlmm. o da tam aksine %1000 IAS veriyor. yani DotA'da olan, Dota 2 Wiki'de yazann tam tersi.
    Konu Krizalid tarafndan (18/03/2013 Saat 18:35 ) deitirilmitir.

Ynetici BorisPeace - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/06/2009
    Makaleler
    148
    letiler
    3,539
    Blog Girileri
    4

Alnt Alnt: RadleyFamera Mesaj gster
    Ayn zamanda 1 IAS 1 eviklik eder.
    \( ._.)/

1 Agilty , Agility herosu iin ; 1 IAS, 1 damage, 1/7 armor eder olmasn o ?

Alnt Alnt: BorisPeace Mesaj gster
    \( ._.)/
    Dzeltildi 1 eviklik Bir IAS eder pardon :>) Daha sonras forml anlatrken dzeltmiim biraz hzl doldurmaya alnca kartrma oldu
    Konu Famera tarafndan (18/03/2013 Saat 21:16 ) deitirilmitir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)