7 sonutan 1-7 aras gsteriliyor

Dota 2 temlarm alnd Ticket

Olay bu hafta ierisinde gerekleti steam guard aktif durumda yani baka bir bilgisayardan giri yapldnda mailime gelen onay kodununda girilmesi gerekiyor account'a eriilebilmesi iin buna ramen dota 2 deki itemlarm chestler hari alnd.(veya silindi cafede oynarken ak unutmu olabileceimden phelendim ama sanmyorum muhtemelen alnd)

Steam supporta yle bir ticket atm
    Kod:
    [ENGLSH]
    Can you send my trade logs to me?
    My items stolen or deleted i want my DotA items and i want know who did it.
    Thanks for your help.

Mert Gerek

[TURKSH]
    Acaba bana benim trade loglarm gnderme ansnz var m?
    Benim DotA 2 itemlarm silindi ya da alnd.Bunu kimin yaptn renebilir miyiz?
    Acaba itemlarm bana iade etme ansnz var m?
    imdiden teekkrler

Mert Gerek
    Trke ve ngilizce yazmamn nedeni altta bir Trke dil seenei grdm ve Trke'yi setiimde sayfann yars Trke yars ngilizce oldu bende belki support sisteminde Trke dil destei yoktur dedim iki dilde yazp iimi garantiye almak istedim.
    Eer ki silinip veya trade yoluyla alndysa bunlar kimin yaptn renebilir miyim ve muhtemelen trade yoluyla itemlarm aktarld benim hesabmdan kime trade atlm vs. kredi kart bilgilerim gitmi mi vs. renebilir miyim veya steam bana bu loglar verebilir mi ip numaras vs.

DP:p numarasn alan kiinin steam acc'unu isteme nedenim ip den hangi lke ve tahmin ettiim yerlerden hangisinde alndn anlarm.Benim evimde ve cafede modem kapanmyor ve ip deimiyor ondan dolay renebilirim.Bu arada biraz sinirle ingilizcesini yazdm yanllar olabilir imdiden sylyorum sonra dalga konusu olmayalm. Teekkrler Herkese

Ticket'mn screenshot'

Resmi gerek boyutunda grmek iin tklayn.

Resmin ismi:  ticket.jpg
Grntleme: 38
Bykl:  85.1 KB (Kilobyte)
    Konu Soap tarafndan (09/04/2013 Saat 01:36 ) deitirilmitir. Sebep: Resim eklendi

Cevap: Dota 2 temlarm alnd Ticket

Envanter gemiine u ekilde bakabiliyor olman gerekiyor. http://steamcommunity.com/id/brphil01/inventoryhistory

Alnt Alnt: WoLKHaN Mesaj gster
    Envanter gemiine u ekilde bakabiliyor olman gerekiyor. http://steamcommunity.com/id/brphil01/inventoryhistory
    Aynen buldum ok teekkrler http://steamcommunity.com/id/WxcvbG35 bu kii zaten sicili temiz deil

Bu adamda tanmyorum phelendiim kiiler arasnda da yok hemen kendinide silmi friend listtten zaten ben eklememitim adam.
    Konu Soap tarafndan (09/04/2013 Saat 12:34 ) deitirilmitir.

ye ViktorReznov - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/06/2011
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    letiler
    1,763

Sen muhtemelen sana verilen bi linke basp, scammer bi siteye ynlendirildin. Mesela steamcommunlity.com. Farketmiyorsun ama asl site steamcommunity.com dur fakat bu fake site asl ile ayn arayz ierdiinden ordan girdiin bilgileri alp senin hesabna erimek iin kullanmtr.
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

Alnt Alnt: ViktorReznov Mesaj gster
    Sen muhtemelen sana verilen bi linke basp, scammer bi siteye ynlendirildin. Mesela steamcommunlity.com. Farketmiyorsun ama asl site steamcommunity.com dur fakat bu fake site asl ile ayn arayz ierdiinden ordan girdiin bilgileri alp senin hesabna erimek iin kullanmtr.
    Muhtemelen ama mailime onay link gelmesi lazm onu nasl atlattlar onu merak ediyorum alan kii Trk heralde Limon ismi ve limon resmi var Trkler bunlarla urarmyd ya

ye ViktorReznov - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/06/2011
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    letiler
    1,763

O mail sikirtisini atlatma olay zaten en sper ve akllca hazrlanm ksm. imdi sen adamn sitesine girip ismini ve ifresini yazdktan sonra sana steamguard iin mailine gelen ifreyi istiyor sahtekar site. Tabi o arada adam senin acc ile asl steam sitesine giri yapt iin, sana gelen steamguard ifresi aslnda adamn kendi bilgisayarndan girmeye alt iin gelen ifre. Sen de onu da bilmeden fake siteye yazdn iin adam ordan onu da alp hesaba erimi oluyor.
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

Alnt Alnt: ViktorReznov Mesaj gster
    O mail sikirtisini atlatma olay zaten en sper ve akllca hazrlanm ksm. imdi sen adamn sitesine girip ismini ve ifresini yazdktan sonra sana steamguard iin mailine gelen ifreyi istiyor sahtekar site. Tabi o arada adam senin acc ile asl steam sitesine giri yapt iin, sana gelen steamguard ifresi aslnda adamn kendi bilgisayarndan girmeye alt iin gelen ifre. Sen de onu da bilmeden fake siteye yazdn iin adam ordan onu da alp hesaba erimi oluyor.
    Vay p*tlar bende dedim her defasnda bu enden ifre soruyor cookies silmedim hatrla dediim halde soruyordu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)