2. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
67 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor

Cevap: Tekno Seyir Dota 2 İncelemesi

http://www.teknoseyir.com/81569/dota-2-incelemesi/ yorumlarımızla çoşturalım abi
    Dont Worry, We Happy!!

Üye Aerogel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ilker93#2847
    İletiler
    171

dota2 deki sayfalarına akın akın yazdılar ama şimdi tekrar baktığımda tüm yorumlar silinmiş ve facebook sayfalarına yazı gönderimi kapatılmış-fb sayfasına mail atımınıda kapatmışlar-. Hala bir hareketlilik yok onlarda. Web sayfaları üzerinden şikayete devam edilmesi lazım.

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

hangi küfrü etsem bilemedim:S

FİBERLİYORUZ!

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Re: Tekno Seyir Dota 2 İncelemesi

Yüzlerce olumsuz eleştiriyi silivermişler. Umarım binlerce yenisi gelir.

Bu macid video'nun sonunda benden key isteynler ulaşsın diyrdu sanırım. Nasıl ulaşırız buna ?
    Dont Worry, We Happy!!

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

yorumun gözükmesi için onay gerekiyormus . bende diom neden kimse ses etmemis bu olaya .
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

Üye Sercan<Michaell> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Sercansokmen#2169
    İletiler
    2,050

Adam nerdeyse oyun oynamak çok saçma bence koca koca adamlarız diyip kapatıp gidecekti :S Neden bilen birisine vermezler ki. Dota bilen de yoksa ekibinizde kapatın o ekibi.

https://www.facebook.com/TeknoSeyir?fref=ts aga tutamadım kendimi yazdım valla facebook sayfasına inşallah bi özür falan bekliyorum :// rezillik ya.

#10 nolu postta düşüncelerimi yazdım sizde ekleyin bişiler okurlar öğrenirler belki..

Alıntı Alıntı: Chic'N'Stu Mesajı göster
    http://www.teknoseyir.com/81569/dota-2-incelemesi/ yorumlarımızla çoşturalım abi
    buna da yazdım.
    Konu berkbegins tarafından (17/04/2013 Saat 21:42 ) değiştirilmiştir.
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Üye Aerogel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ilker93#2847
    İletiler
    171

Alıntı Alıntı: berkbegins Mesajı göster
    hemen baştan sona izliyorum sonra edit yapacam eksikleri , yanlışları yazalım şu sayfaya haddini bildirelim gençler (samimiyim)

1 ) Oyun DotA bir oyun modu değil W3 ün bir haritasıdır.

2 ) WoW değil Blizzard W3 ü yaratan firmadır. WoWu ve W3 ü yaratan BLİZZARDtır.

3 ) Dotayı WoW( Blizzard ) değil VALVE almış DOTA 2 yi ortaya çıkarmış ve Blizzardla girdiği hukuki mücadeleyide kazanarak DotA haritasının yapımcısı olan İCEFROGLA DOTA 2 yi oluşturmuşlardır.

4 ) Küçük yaratıkları öldürüp para kazanmak FEED değil FARM , FEED bilinçsizce oynayarak ( oyunun mantığını bilmeden ) karşı herolara çokca ölmektir.ÇOK FAZLA ÖLMEK demek feedlemek demek değildir.Bilinçsizce ( takımına yararı olmadan ) ölmektir.

5 ) İster oyuna yeni başla istersen benim gibi 6 senelik bir oyuncu ol , Dota 2 de NE KADAR PARA HARCARSAN HARCA NE İTEM ALIRSAN AL , sana rakibine karşı bir avantaj sağlamıyor. Tüm heroları parasızca oynayabiliyorsun. Sadece beğendiğin , dış görünüşü değiştiren itemleri veya kuryeleri veya skinleri satın alırsın herkes eşittir bu LOL değil DOTA 2.

6 ) Match Making sistemi işe yaramıyor mu??? Şuana kadarki yapılmış en iyi sistem ( LOL , HON , W3 Dota vs. ) hepsinin içinde en iyisi.

7 ) GÖRSEL BASKISI YOK MU??? Ne istiyorsun kan var böcek var kuş var su var ateş var gölge var skinler o biçim millet kasıyor diye ağlıyor DOTA 2 tarzında yapılmış oyunlar içinde en iyi görsel başarıya imza atmış oyundur.

8 ) DUUUUUUUUR ?? NEYİN stratejisi mi sen bir kere küçük bir tanecik minicik turnuvasını izledin mi. Kaptan Modu denen olayı gördün mü ? Ne hareketler yapılabilir gözlemledin mi kaç milyon kişi bu kadar kafa patlatıyor sen mi karar verdin bu neyin stratejisi demeye

ALTININI DÜZGÜN KULLANMA
    SALDIRMA VEYA SAVUNMA POZİSYONLARI ALMA
    TAKIMCA VEYA BİREYSEL HAREKET YAPMA KABİLİYETİ
    İYİ BİR GÖZLEMCİ OLMA HARİTAYI , RAKİBİ , ARKADAŞLARINI , İTEMLERİNİ SÜREKLİ GÖZLEMLEME
    vs. vs. vs.

bunların fazlasının olduğu eksiği olmadığı bir oyuna sen nasıl bu neyin stratejisi dersin varoş looser.

9 ) Beta olduğu için çok para harcayan yok mudur?

ULAN VALVE İHYA OLDU BE İHYA , yoksa nasıl 2 sene üst üste 1.ooo.ooo$ ödül veren (1.ye 1 milyon yoksa toplamda yaklaşık 1.5oo.ooo$ ödül veriyorlar) turnuva yapsınlar

extra kısımlar

- Zeusu ne hale mi sokmuşlar Zeus, Zeus olalı bu kadar tapan elemanı olmamıştır.
    - İşini bilen birisine benzeyen ( Templar Assasin ) eldivenle başlamış.
    - İtem toplayacaz , yani kafa patlatacaz , saçma sapan işler yani ( Birde hakaret ediyor bilmediği bir oyuna )
    - Bu arada hala kargo demekte ısrarcı eleman , ulan arkadaş ingilizce bilmiyorsan Courier (kuriyır) diye oku geç veya Türkçesini yapmışlar oraya bu adamlar dimi bi zahmet Türkçesini aç onu kullan. Kargo değil = KURYE
    - Aranızda bu oyunu oynayan yoksa siz nasıl oyun inceleme grubu koyarsınız adınızı dünyada DÜNYADA dünyada DÜNYADA EVRENDE hatta 1.ooo.ooo$ ödüllü turnuvası olan kaç oyun var da bir tek DOTA 2 den haberiniz yok?

KAPATIYORUZ VE BİR DAHA SİZİN YAPTIĞINIZ HİÇ BİR İŞİN YÜZÜNE BİLE BAKMIYORUZ. (YAZDIĞIM ANDA BAYA KÜFÜR YİYEBİLECEĞİNİ SÖYLEDİN..)

Heralde 18 dakka boyunca söylediğin tek doğru sözdü.

SON OLARAK : Bu oyuna emek veren ( oynayan , çevirisini yapan , mekaniğini tartışan , competetive olma adına karınca kadar yolda olsa gayret gösteren ) GAMEHONOR sitesi ve benzeri siteler size doyumuna varamayacağınız bir önizleme yapacaktır.

Olabildiğince kısa yazdım katılıyorsanız ve eklemek istedikleriniz varsa yarına kadar yazın ben şahsım olarak keremin verdiği linke bu sarıyla yazdığım kısım hariç hepsini copy paste yapacam sonra LİKE a çökmenizi umacam.
    abi güzel yazmışsın ellerine sağlıkta. dota2 nin match making sistemi bildiğim kadarıyla hem lol hem hondan kötü şuan ki durumuyla

Alıntı Alıntı: berkbegins Mesajı göster
    hemen baştan sona izliyorum sonra edit yapacam eksikleri , yanlışları yazalım şu sayfaya haddini bildirelim gençler (samimiyim)

1 ) DotA bir oyun modu değil W3 ün bir haritasıdır.

2 ) WoW değil Blizzard W3 ü yaratan firmadır. WoWu ve W3 ü yaratan BLİZZARDtır.

3 ) Dotayı WoW( Blizzard ) değil VALVE almış DOTA 2 yi ortaya çıkarmış ve Blizzardla girdiği hukuki mücadeleyide kazanarak DotA haritasının yapımcısı olan İCEFROGLA DOTA 2 yi oluşturmuşlardır.

4 ) Küçük yaratıkları öldürüp para kazanmak FEED değil FARM , FEED bilinçsizce oynayarak ( oyunun mantığını bilmeden ) karşı herolara çokca ölmektir.ÇOK FAZLA ÖLMEK demek feedlemek demek değildir.Bilinçsizce ( takımına yararı olmadan ) ölmektir.

5 ) İster oyuna yeni başla istersen benim gibi 6 senelik bir oyuncu ol , Dota 2 de NE KADAR PARA HARCARSAN HARCA NE İTEM ALIRSAN AL , sana rakibine karşı bir avantaj sağlamıyor. Tüm heroları parasızca oynayabiliyorsun. Sadece beğendiğin , dış görünüşü değiştiren itemleri veya kuryeleri veya skinleri satın alırsın herkes eşittir bu LOL değil DOTA 2.

6 ) Match Making sistemi işe yaramıyor mu??? Şuana kadarki yapılmış en iyi sistem ( LOL , HON , W3 Dota vs. ) hepsinin içinde en iyisi.

7 ) GÖRSEL BASKISI YOK MU??? Ne istiyorsun kan var böcek var kuş var su var ateş var gölge var skinler o biçim millet kasıyor diye ağlıyor DOTA 2 tarzında yapılmış oyunlar içinde en iyi görsel başarıya imza atmış oyundur.

8 ) DUUUUUUUUR ?? NEYİN stratejisi mi sen bir kere küçük bir tanecik minicik turnuvasını izledin mi. Kaptan Modu denen olayı gördün mü ? Ne hareketler yapılabilir gözlemledin mi kaç milyon kişi bu kadar kafa patlatıyor sen mi karar verdin bu neyin stratejisi demeye

ALTININI DÜZGÜN KULLANMA
    SALDIRMA VEYA SAVUNMA POZİSYONLARI ALMA
    TAKIMCA VEYA BİREYSEL HAREKET YAPMA KABİLİYETİ
    İYİ BİR GÖZLEMCİ OLMA HARİTAYI , RAKİBİ , ARKADAŞLARINI , İTEMLERİNİ SÜREKLİ GÖZLEMLEME
    vs. vs. vs.

bunların fazlasının olduğu eksiği olmadığı bir oyuna sen nasıl bu neyin stratejisi dersin varoş looser.

9 ) Beta olduğu için çok para harcayan yok mudur?

ULAN VALVE İHYA OLDU BE İHYA , yoksa nasıl 2 sene üst üste 1.ooo.ooo$ ödül veren (1.ye 1 milyon yoksa toplamda yaklaşık 1.5oo.ooo$ ödül veriyorlar) turnuva yapsınlar

extra kısımlar

- Zeusu ne hale mi sokmuşlar Zeus, Zeus olalı bu kadar tapan elemanı olmamıştır.
    - İşini bilen birisine benzeyen ( Templar Assasin ) eldivenle başlamış.
    - İtem toplayacaz , yani kafa patlatacaz , saçma sapan işler yani ( Birde hakaret ediyor bilmediği bir oyuna )
    - Bu arada hala kargo demekte ısrarcı eleman , ulan arkadaş ingilizce bilmiyorsan Courier (kuriyır) diye oku geç veya Türkçesini yapmışlar oraya bu adamlar dimi bi zahmet Türkçesini aç onu kullan. Kargo değil = KURYE
    - Aranızda bu oyunu oynayan yoksa siz nasıl oyun inceleme grubu koyarsınız adınızı dünyada DÜNYADA dünyada DÜNYADA EVRENDE hatta 1.ooo.ooo$ ödüllü turnuvası olan kaç oyun var da bir tek DOTA 2 den haberiniz yok?

KAPATIYORUZ VE BİR DAHA SİZİN YAPTIĞINIZ HİÇ BİR İŞİN YÜZÜNE BİLE BAKMIYORUZ. (YAZDIĞIM ANDA BAYA KÜFÜR YİYEBİLECEĞİNİ SÖYLEDİN..)

Heralde 18 dakka boyunca söylediğin tek doğru sözdü.

SON OLARAK : Bu oyuna emek veren ( oynayan , çevirisini yapan , mekaniğini tartışan , competetive olma adına karınca kadar yolda olsa gayret gösteren ) GAMEHONOR sitesi ve benzeri siteler size doyumuna varamayacağınız bir önizleme yapacaktır.

Olabildiğince kısa yazdım katılıyorsanız ve eklemek istedikleriniz varsa yarına kadar yazın ben şahsım olarak keremin verdiği linke bu sarıyla yazdığım kısım hariç hepsini copy paste yapacam sonra LİKE a çökmenizi umacam.

Zeus <33333333333333333333333333333333333333

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)