2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
14 sonutan 11-14 aras gsteriliyor
    Ynetici Lexsarko - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    28/06/2009
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    letiler
    2,908

Cevap: RoX.KIS ve ICCup takmlarnn oyuncularnn ayn olmas.

Alnt Alnt: CoolStoryBro Mesaj gster
    Ahah ne alngan ktn abi sen. Benim kastettiim o yanln bizim amzdan ok bir neminin olmamas yani RoX.KIS-iCCup malarnn 10 kii yerine 5 kii arasnda oynandn dnecek kadar competitive DotA'ya uzak olsam ya da iCCup'ta oynasam ismimin yanl yazlmasna bozulabilirdim. Ama burada iki ksmdan da insan bulmak zor. Belki oyuncular herkes tanmyor olabilir ama en azndan bir malarna rastlamlardr diye tahmin ediyorum.

Yani olay bytp ikinci bir TeknoSeyir davasna evirmemize gerek yok. Aslnda gzel olurdu herkes her yerde paylar Valve'a zr diletmeye alrd. Lexsarko ksa bir aradan sonra tekrar imzasn dzenleyip "@valve #DOTAcamiasndanZRdileNOOBvalve" yapard, bunlar gzel eyler.
    Bak ya yi trollyosun sen. houma gitti bu -.-

mzam da hemen boaltyorum aktrma
    Konu Lexsarko tarafndan (03/05/2013 Saat 16:51 ) deitirilmitir.

Talking Cevap: RoX.KIS ve ICCup takmlarnn oyuncularnn ayn olmas.

Alnt Alnt: CoolStoryBro Mesaj gster
    Hocam sen onu bover de ben seni ryamda grdm dn. Aslnda seni deil de nickini grdm.

imdi ben bir apartmann nnden geerken bodrum katnn camnda "laohl'un dota evi"(ya da buna benzer sama bir ey) gryorum ilgimi ekiyor bir ekilde evin iine giriyorum; byle kk renci evi gibi filan ama ok dzenli beyazpembe kark renklerde oturma odas seti gibi bir ey var, yan tarafta da ak bir mutfak. Ben mutfa grnce sanki kendi evimmicesine bir eyler hazrlamaya balyorum ve iimi bitirip arkam dndm srada 9-10 yalarnda pembe elbiseli bir kz ocuu bak saplyor bana. Evet yanl duymadn baklyor bebe beni ve o ryayla ilikimi kesiyor.

imdi sorarm sana bu ryadan ne sonu karmalym? Kz kardein olduunu dndm kz neden beni paklyor, ne istiyor benden? Korktuysa krekle kafama vurmas yetmez miydi, neden pak?

Not: Bu arada rya gerek, hikaye filan deil. Anlamlandramadm iin garip ryalarm kategorisinde imdiden bir yer atm ona. Ve evet ok deiik bir kafa yaadm doru. Dn gece yatmadan evvel en son laohl'un mesajn m okudum nedir bilmiyorum fakat bilinaltmda yer etmi ve bir ekilde bu olayla ilgili. Ve u an beni baklayan kzn abisi olarak hafzamda yer alyor, bir aklama bekliyorum kendisinden. Yoksa her yeni mesajn grdm srada o kzn yz gzmn nne gelecek.
    Krmz ksmlar doru, kz kardeim yok
    ryan iimi karatt nasl bieymi o ya:S

ye CoolStoryBro - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    22/11/2011
    BattleTag
    Steampunk#2190
    letiler
    1,440

Alnt Alnt: laohl Mesaj gster
    Krmz ksmlar doru, kz kardeim yok
    ryan iimi karatt nasl bieymi o ya:S
    Oh kz kardein yokmu. Fekat o kimdi, ne istedi benden ve seninle alakas neydi bunlar hala gizemli.

Benim ryalarm biraz deiik oluyor ya bi keresinde sokakta tandm insanlar tarafndan karpuzla kovalandm, adamlar bildiin kafama karpuz atmaya alyorlard sonunda biri tutturdu ve hepsi birden karpuzu gmd smk gibi yaptrdlar beni yere.

Alwayswannafly ile ne oyunlar attk d1 de zamaninda... adam nerelere kt biz nerelerde kaldk

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)