1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
22 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Thumbs up Başlik bulamadim

***Biraz uzun olabilir. Yazacaklarım şuan ki halet-i ruhiyemi yansıtmaktadır.

Evet sevgili GH forumu ailesi ,

Saatlerimizin gece yarısını geçtiği bu vakitte forumda takılırken kendi kendime düşündüm birazcık.Samimiyetten kaynaklanan bir şımarıklıkla da bugüne kadar üzerimde etkisi bulunanları yad etmek anımsatmak ve amaçsızca ortak kullanım alanımız olan forumumuzu da samimiyetime ortak etmek istedim.

Bu aralar kendimden çok fazla bahsettiğimin farkındayım , buraya yazacaklarım yine şahsımı anlatan AMA bu sefer başkalarının üzerimdeki etkilerine değindiğim bir yazı olacak diye umut ediyorum.
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  fotograf.JPG
Görüntüleme: 25
Büyüklüğü:  1.58 MB (Megabyte)

DotA oynamaya başlayalı bugün tam 6 sene olmuş. Bu 6 senelik serüvenimi noktalamama da 3-4 ay bir sürem kaldı. Muhtemeldir ki bir yıl sonra da kimse "berkbegins" diye birisi vardı diye hatırlamayacak. O yüzden aramızdan ayrılan ve benim için çok önemli bir şahıs olan "ATACKER"a değinerek yazıma başlamak istiyorum.

DotA yaşantımı 3 parçaya ayırıyorum;
    1. DotA da Eurobattle serverında TR kanalını keşfedene kadar olan bölüm. ( Anlatmak lüzumsuz herkesin yaşadıklarıyla aynı)
    2. TR kanalını keşfettikten sonra yaşadıklarım.
    3. DotA 2 ye geçiş.

2.bölüme Özgür Abiyle geçiş yaptım. Kendisi beni bizzat EuroTurkiye.net de şikayet ederek banlatmıştı.Akabinde forumla tanıştım EUROTURKİYE.NET.Foruma geçiş yaptıktan sonra artık git gide kendimi geliştirecek ve oyundan aldığım zevkleri arttıracak işlerin takipçisi oldum ama zamanla bu yerini forumlaşmaya bıraktı ve DotA artık bir oyun olmaktan çok ortak hisleri yaşadığım kişilerle sohbet edebilme aracı oldu benim için.

Özgür Abiyle çok fazla oyun atmadık ancak tartışma konularında her zaman üslubuyla benim hayranlığımı kazandı.Vefatına doğru yaklaştığımız zamanlarda ise her gece muhabbet eder olmuştuk. O sıralarda "REDAWN"(Büşra) intahar etti. Ben bunun etkisinden ötürü yaklaşık 1 ay foruma girmedim. Akabinde de özgür abinin intahar ettiğini öğrendim ve benim için bir devir kapandı.

3.bölüme geçişim "Werder Weremem (Oğuz)" un invite'ını ısrarla istememe rağmen bana invite'ı vermeyip , GH ye yarışma karşılığında ödül olmak üzere bağışlamasıyla başladı. Ne tesadüftür ki o ödül sorusunun :
    "BU HAFTA Kİ DOTA 2 GÜNCELLEMESİNDE HANGİ KAHRAMANLAR EKLENMİŞTİR?"
    doğru cevabını verenler arasında yapılan çekilişte inviteı kazandım.DOTA2 ye başladım.Eş zamanlı olarakta yeni takılma mekanım GAMEHONOR.COM'da aktif olmaya başladım.Kazandığımda ki sevincimi paylaştığım link.

Bu 2 evrede de ortak olarak konuştuğum kişiler arasında Oğuzun yanında "LEXSARKO(Çağrı)" bulunuyor.Kısa bir süreliğine 1-2 kez aynı takımlarda oynadığımız oldu. Her zaman kişiliği ile beğendiğim harika bir insandır.Muhabbet etmek saatlerce konuşmak demek değildir. Arada profil resmine bakıp gülümsemek bile hoşnut eder insanı.Çağrı gibi bir kaç kişi daha var "HOOKMAN/ZAPHART (İhsan)" gibi onlar hakkında da aynı duyguları hissediyorum.

Yine BorisPeace ve NightHawk ve Alendelon ve Dryas. Bu isimlerin yönettiği ortamlar gerçekten nezih ortamlar oluyor.Her ne kadar NH ile hiç yıldızım barışmasa da. Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış. Benle de NH nin durumu benzer.

Euroturkiye'de olan ve benden yaşça büyük olan HaloDumo( Halil Abi ) ve ThePrivate( İskender Abi ) her zaman sevdiğim abilerimden oldular. Muhabbetleri çok hoş insanlardır. Forumda etkili yazışmayı İskender abiye bakarak öğrenmeye çalıştım.

Yine ET de kulandığım ve çok beğendiğim imzamı bulan "THE DEAL(Emre)" görüş olarak çok zıt düştüğüm kişilerden birisi olmakla beraber çok muhabbet ederdik. Bana bulduğu imzayı halen GH de de kullanıyorum ve çok seviyorum.

- Galiba ben insanlardan birşeyler almayı ve öğrenmeyi seviyorum. Ve sanırım galiba ben biraz benimle farklı düşünen ama sırf üslubu benden daha güzel olan insanlarla muhabbet etmeyi seviyorum.

VEEEEEE bu aralar çok fazla uğraştığım "NAPSTAR(Kerem)". Bu çocuk bana gençliğimi hatırlatıyor.. Beni gerçekten güldürüyor ve kendisini seviyorum.. Hele ki "NEDEN NEDEN NEDEN NEDEN?" diye sürekli sorması yok mu işte koca yazıda bana (gülücük) yaptırttı yine kereta.Halbuki ciddiyetli bir yazı yazıyordum.

BAŞIMA GELEN EN TUHAF ŞEY ETdeki konuşmalarımdan ötürü benimle konuşup dertleşmek isteyen bir arkadaşımız oldu. İSMİNİ VERMEYECEĞİM beni önce MSNden eklemişti , sonra telefonumu istedi ve o sene ÖSSye girinceye kadar sürekli olarak elimden geldiğince onun dertlerini dinlemeye çalıştım Bana konuştuklarımın onun da düşüncelerine tercüman olduğunu ve sırf bu yüzden benimle konuşmak istediğini söylemişti .. Uzun bir süre konuştuk. Ama bayadır göremiyordum. Az önce öylesine ET forumuna bakarken online gördüm. Mesaj attı konuştuk yine ve işte neticesinde ben böyle bir yazı yazmış oldum.

Özel bir VEDA YAZISI yazmayı düşünmüyorum, forumdan ayrılacağım zaman geldiğinde bu konuya bir kelimeyle ve bir duayla post yazacağım.Ve bu sevdiğim parçayı dinlersiniz belki Ahmet KAYAdan.Böylece büyüdüğünüzü anlarsınız.

Okuduğunuz için teşekkürler.. Şimdi bu konuyu imzama taşıyorum ,ben gittiğim zaman eğer ki görürseniz profil resmimi ve bu yazıyı okumuş insanlardansanız gülümsemeniz dileğiyle (:

-- Adını unuttuklarım olabilir kısa bir özet oldu hatırladığım bişeyler olursa veya konu okunmaya layık görülürse eklemeleri ekstra post olarak yaparım.
    Konu berkbegins tarafından (04/05/2013 Saat 10:01 ) değiştirilmiştir.
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Cevap: Başlik bulamadim

Hayatta herşey gönlünce olsun.

Edit : Komşu kızı yazmış
    Konu Chic'N'Stu tarafından (04/05/2013 Saat 06:08 ) değiştirilmiştir.
    Dont Worry, We Happy!!

Oha abi bu kadar duygusal bir yaziya ilk mesaj yazana bakar misin :d gulermisin aglarmisin

Topotolktan gelen ziya...

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3

231236123612 tane inivte hakkım var vereyim istiyorsan :'(
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Alıntı Alıntı: WeRdeR WeReMeM Mesajı göster
    231236123612 tane inivte hakkım var vereyim istiyorsan :'(
    Kötü çocuk pezevenk
    Konu KONYALIYOBAZ tarafından (04/05/2013 Saat 12:41 ) değiştirilmiştir.
    Egon çapından büyük olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

TauHunter
    Misafir

Alıntı Alıntı: Latyos Mesajı göster
    Kötü çocuk pezevenk
    ban balık

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

hiçbir zaman dotayı bırakmıcam .

edit : olagan dısı olaylar haricinde

normalde bunu bilmek için yazmaya gerek olmaz ama burası GH
    Konu canifeto12 tarafından (04/05/2013 Saat 13:53 ) değiştirilmiştir.
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

TauHunter
    Misafir

Alıntı Alıntı: canifeto12 Mesajı göster
    hiçbir zaman dotayı bırakmıcam .
    3-4 yıl sonra görüşürüz.

Hoş geldin, umarım forumumuzda güzel vakit geçirirsin.

Alıntı Alıntı: napstar Mesajı göster
    Hoş geldin, umarım forumumuzda güzel vakit geçirirsin.
    okumadın dimi ..
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)