3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123
22 sonuçtan 21-22 arası gösteriliyor
    Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Cevap: Başlik bulamadim

Bu başlığa şimdiye kadar özellikle mesaj yazmamıştım. Şimdi zamanı geldiğine göre artık yazabilirim.

İnternet ortamında tanıdığım en temiz insanlardan birisin. Çok fazla beraber vakit öldürmemiş olabiliriz ancak "Muhabbet etmek saatlerce konuşmak demek değildir. Arada profil resmine bakıp gülümsemek bile hoşnut eder insanı." bu konuda sana yüzde yüz katılıyorum.

Düğününe gelemediğim için çok üzgünüm. Forumdaşları davet ettiğin konuya özellikle, gelme durumumla ilgili bir mesaj yazmadım. Çünkü gelememe olasılığım yüksekti ve az da olsa gelebilme ihtimalim vardı. Gelemem demek de istemedim. Gelirim diyip gelememiş olmak da istemedim.

Her şey gönlünce olsun. Allah ikinizi bir yastıkta kocatsın. Mutlu mesut yaşayın inşallah.

Üye WeRdeR WeReMeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    MuslumBird#2539
    Makaleler
    1
    İletiler
    3,079
    Blog Girişleri
    3

Cevap: Başlik bulamadim

Alıntı Alıntı: Lexsarko Mesajı göster
    Bu başlığa şimdiye kadar özellikle mesaj yazmamıştım. Şimdi zamanı geldiğine göre artık yazabilirim.

İnternet ortamında tanıdığım en temiz insanlardan birisin. Çok fazla beraber vakit öldürmemiş olabiliriz ancak "Muhabbet etmek saatlerce konuşmak demek değildir. Arada profil resmine bakıp gülümsemek bile hoşnut eder insanı." bu konuda sana yüzde yüz katılıyorum.

Düğününe gelemediğim için çok üzgünüm. Forumdaşları davet ettiğin konuya özellikle, gelme durumumla ilgili bir mesaj yazmadım. Çünkü gelememe olasılığım yüksekti ve az da olsa gelebilme ihtimalim vardı. Gelemem demek de istemedim. Gelirim diyip gelememiş olmak da istemedim.

Her şey gönlünce olsun. Allah ikinizi bir yastıkta kocatsın. Mutlu mesut yaşayın inşallah.

Ben ben ben ? Benim hakkımda ne düşünüyon :'(
    Mezar taşıma; "Resurrect Please" yazsınlar

Wrath Of The WeRdeR_WeReMeM [WotWW]

BEŞ NOKTA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)