1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
14 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Konu: Neden lol

Neden lol

Beyler dotadan lol e geçen geçene hayırdır? Elwind özentiliğimi nedir yani anlamadım .s

kekehasan:S
    Misafir

Cevap: Neden lol

zaten oynanıyordu. sadece bazıları çaktırmıyodu :S

Kardeş daha geçen senle oyun attık lolde, Janna oynuyordun hatta sordum dota oyuncususun de mi diye evet dedin bu 5. oyunum dedin? Bu neyin kafası şimdi?

elwind başlamadan 1 hafta önce başlamıştım zaten + olarak zevkli oyun lan oynayın sizde

Alıntı Alıntı: kekehasan:S Mesajı göster
    zaten oynanıyordu. sadece bazıları çaktırmıyodu :S
    Niye çaktırmamak abi lol oynamak yasak mı benim dediğim dotayı bırakanlar tamamen lole kayanlar.Para mı yani nedir.

Misafir

Alıntı Alıntı: gsefe07 Mesajı göster
    Niye çaktırmamak abi lol oynamak yasak mı benim dediğim dotayı bırakanlar tamamen lole kayanlar.Para mı yani nedir.
    elwind lolü bırakmaktan bir asır önce

http://www.gamehonor.com/showthread....-u-olal%C4%B1m

lolün kolay olduğunu bilenler geliyo :S
    Konu kekehasan:S tarafından (07/05/2013 Saat 14:26 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Alıntı: Snooo Mesajı göster
    Kardeş daha geçen senle oyun attık lolde, Janna oynuyordun hatta sordum dota oyuncususun de mi diye evet dedin bu 5. oyunum dedin? Bu neyin kafası şimdi?
    Westte hesabım vardı zaten bi süre oynamıştım.Ama reeldeki arkadaşlarım lole geçti tamamen bende onlara ayak uydurmak için oynadım biraz halada oynuyorum tr serverında ama dotadan kopmadım yani benim için dota bitmiştir lol e başladım demiyorum.Çünkü dota 1 varken bırakmadık adamlar 2 yapmış mükemmel görüntü oynanabilirlik artmış neden bu lol sevdası onu diyorum.Lol de para var diyolar kaçı para kazanacak lolden merak ediyorum.Ayrıca bende hatırladım seni kazanmıştık

Alıntı Alıntı: Stahli Mesajı göster
    elwind başlamadan 1 hafta önce başlamıştım zaten + olarak zevkli oyun lan oynayın sizde
    Abi ben 2 ay önce westte hesap açmıştım 3-4 oyun attım bu ne dedim kapattım.Sonra çevremdeki herkes geçti lole alışamadım tr deyim.Oyun kolay oynanış kolay dotadan sonra he çook kolay geliyo ama dotadaki zevk yok.Ama bu geçiş durmazsa dota kalitesi düşecek tr de.

Misafir

Alıntı Alıntı: gsefe07 Mesajı göster
    Abi ben 2 ay önce westte hesap açmıştım 3-4 oyun attım bu ne dedim kapattım.Sonra çevremdeki herkes geçti lole alışamadım tr deyim.Oyun kolay oynanış kolay dotadan sonra he çook kolay geliyo ama dotadaki zevk yok.Ama bu geçiş durmazsa dota kalitesi düşecek tr de.
    Zaten TRde dota kalitesi çok düşük. Geliştirme çabaları vardı sadece.

Alıntı Alıntı: kekehasan:S Mesajı göster
    Zaten TRde dota kalitesi çok düşük. Geliştirme çabaları vardı sadece.
    Dota kalitesi derken oyunculuk kabiliyetlerinden bahsediyorum.Ender yetenekler lol e geçtikçe kitleler onların arkasından gidecektir.Oyuncu kalitesi düşecek ve gerileyecektir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)