10 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Question 30fps Nasıl Yükseltebilirim

arkadaşlar daha önceleri bu kadar kasmıyordu fakat simdi combatlarda aşırı derecede kasıyor fps zaten düşük ama kasmadığı için önemsemiyordum bilgisayarımın özet bilgilerini ekran kartı özelliklerini oyun çalışırken ki sıcaklık değerlerini(bana yüksek gibi geldi) oyun görüntümü ve oyundaki görüntü ayarlarının resimlerini veriyorum neler yapabileceğimi söyleyebilirmi bilgili arkadaş
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  1.jpg
Görüntüleme: 12
Büyüklüğü:  228.8 KB (Kilobyte)

Resmin ismi:  2.jpg
Görüntüleme: 11
Büyüklüğü:  258.8 KB (Kilobyte)

Resmin ismi:  3.jpg
Görüntüleme: 7
Büyüklüğü:  187.4 KB (Kilobyte)

Resmin ismi:  4.jpg
Görüntüleme: 12
Büyüklüğü:  369.6 KB (Kilobyte)

Resmin ismi:  5.jpg
Görüntüleme: 11
Büyüklüğü:  173.5 KB (Kilobyte)

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Cevap: 30fps Nasıl Yükseltebilirim

Bu mesajımdakileri denemeni tavsiye ederim. Ayrıca Nvidia Denetim Masası'nda "Görüntü ayarlarını önayarla yap" kısmında benim tercihlerimi kullanı işaretleyip barı performans yönüne çek.

Laptopdan mı giriyorsun ?

evet laptop

Laptop da dota hep sıkıntı oluyor cogu kişide, bende arkadasınkine yüklediydimde aynen böle fps düsük sürekli bi kasmalar felan ve durduramıyorum ne kadar ceksemde ayarları en dibe. Isınmasından kaynaklanıyor sanırım bu, baya yüklü laptop bide belki format atarsan ve sogutucu macun felan bişeyler yaparsan daha iyi sonuc alabilirsin
    Konu Ph0neix022 tarafından (04/06/2013 Saat 18:50 ) değiştirilmiştir.

normalde teknik serviste çalışıyordum garanti gitmesin diye açmamıştım laptopu ama toz oldu sanırım içi baya en sonunda açmam gerekecek sanırsam lexsarko dediğin ayarları önceden yapmıstım fakat tam ekran yapmayı unutmusum onuda yapınca 47 50 arası oldu fps işimi görüyor gibi bakalım varmı daha arttırma yöntemleri benim pc ile aynı özellikleri olan adamda 120 fps vardı nasıl oluyorsa görüntü olarak benimkinden çok daha iyiydi :/

120 fps mi hacı naptın hiamınaa 120 ne =))

Benim ekranım 60 fps destekliyor son model nasada olan sistemde olsa 60 fps vericek bu monitör oraya dikkat cekelim ekranın kapasitesi neyse o

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Alıntı Alıntı: SefaYrtsvr Mesajı göster
    normalde teknik serviste çalışıyordum garanti gitmesin diye açmamıştım laptopu ama toz oldu sanırım içi baya en sonunda açmam gerekecek sanırsam lexsarko dediğin ayarları önceden yapmıstım fakat tam ekran yapmayı unutmusum onuda yapınca 47 50 arası oldu fps işimi görüyor gibi bakalım varmı daha arttırma yöntemleri benim pc ile aynı özellikleri olan adamda 120 fps vardı nasıl oluyorsa görüntü olarak benimkinden çok daha iyiydi :/
    O ekran kartıyla Dota 2'de 120 fps diye bir olay yok. Render'ı sıfıra çekersen olur ancak da onun yerine msdos oyunu oyna daha iyi.

Benim dediklerimin hepsini yaptığından emin misin? Bunu yapmama gerek yok deyip yapmadığın vardır büyük ihtimalle. Mesela "- dxlevel 80"i başka yerde görmüş olmana olanak yok. "-dxlevel 81"den farklı olarak suyun saydamlığını desteklemiyor ancak su kalitesini kapatınca bunun bir anlamı kalmıyor. Ayrıca performans olarak gözle görülür fark var ikisinin arasında.

Ekran mevzusu da aynı şekilde. 60 fps ekranla 14114123512 fps elde etmenin bir faydası yok aksine zararı var.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)