1. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
35 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Wink Iventory Hotkey

TIKLA

Programı indirdikten sonra herhangi bir yere bi klasör açın ... Çift tıklayıp girin ve sağ tuşla yeni'ye tıklayın ve Yeni -> Auto-Hotkey Script. Seçin ve dosyanın ismini herhangi bir şey yapabilirsiniz... Sonra ;

QWERTY Kullanıcaksanız

Kod:

Kod:
    #q::Run C:\Program Files\Warcraft III\Frozen Throne.exe
    !q::send, {Numpad7}
    !w::send, {Numpad8}
    !a::send, {Numpad4}
    !s::send, {Numpad5}
    !z::send, {Numpad1}
    !x::send, {Numpad2}

QWERZX Kullanıcaksanız

Kod:

Kod:
    #q::Run C:\Program Files\Warcraft III\Frozen Throne.exe
    !q::send, {Numpad7}
    !w::send, {Numpad8}
    !a::send, {Numpad4}
    !s::send, {Numpad5}
    !y::send, {Numpad1}
    !x::send, {Numpad2}

Bu Kodları Kopyalayıp yapıştırın ...Böyle Bir Resim Görüceksiniz .. Bilgisayarınızı tekrar başlattığınızda unutmayınki tekrar aktif edin yoksa Alt + Q 2 kere basarsanız ne olucağını biliyorsunuz ...

Artık Alt + w = 8 , Alt + A =4 bu tuşlarınızı aktif olarak kullanabilirsiniz ... Alt' tuşuna basılı tutuarak kullabilirsiniz ...

mashed666
    Misafir
    program illegal mi?... benim bi arkadaşım kullanıyor hoş dedi bende bir süre kullandım ama alışmadım...ama yeni player sanız tavsiye ederim

Programın Herhangi bir illegal olma durumu yok... Ama Lan Turnuvalarında yasak olduğunu düşünüyorum... Ama NumLock Alısamayanlar icin güzel bir program...

Bu çeşit 3 4 tane program var. Programların yasak bi yanı yok. Ama orijinal tuslarla oynamak en iisi

DotA MWhell Macro öneririm kullanacaksınız. İlk 3 slotu farenin silindiriyle yüönetebiliyosunuz
    #

arkadasım kod ları nereye yapıstırcaz anlamadım daha acık anlatırmısın?

Laptop kullanıyorum; Haliyle Num Lock tuşları yok bu program çok iyi olur ancak yapamadım..

Ben Yeni -> Auto-Hotkey Script. Seçin ve dosyanın ismini herhangi bir şey yaptım.. Ama daha sonra sonrasında ne yapacağımı anlamadım o kodları sanırm bi yere yapıştırmam lazım ama nereye yardımcı olabilrseniz sevinirim..

gereksiz bi program gercek tuslarıyla oynamak daha mantıklı

kardes ama bende laptop var num lock tusları yok adamlar ince dusunmus bizi de dusunmus isine yaramıo olabilr benim icin cok cok gerekli

isine yarıyosa kullan ben sıkca turnuvalara katılan kisiler acısından gereksiz oldugunu dusunuyorum

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)