1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
13 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

Yeni baladm birka sorum var

yi gnler arkadalar, ben dotay yeni oynamaya baladm. Pek bir ey bilmiyorum, ama ne biliyorsam bu siteden. ok gzel ve faydal bir site, alanlar tebrik ediyorum.
    Balktaki gibi birka sorum var, anlamadm onlar yazaym, bilen arkadalar cevaplarsa genelde hepinizin bildii ama bazlarnn(ben oluyor) bilmedii eyleri herkes rensin.

1-Blade Fury iteminde Cleave zellii sadece MELEE de iliyor yazyor. Bu melee derken sadece dz vuru mu yoksa yaknda vuran skilleride kapsyor mu? Misal yurneronun frfrn kullansam, cleave den yararlanabilir miyim?

2-Slayer e kar ne yaplabilir? xD Arkadamn herosu, speller felan varm, by vurularn azaltan. Eer slayerinki by saylyorsa ie yarar heralde(?)

3-nti bir hero kasmak istesem, misal Pudge ne nerirsiniz? Ayrca bunun hi agility si yok nasl vurucak bu hero adama?

4-Baz itemlerde yazan "Orb effect doesnt stack" ne demektir?

aklma gelmeyen sorularmda var, onlar da sonra yazarm

Yav o pudge deil pugnaym arkadalar

1-Sadece Vuru Olarak ler Skillerde lemez Ayrca Yurneronun Skill i Zaten Etrafa Vuruyor...

2-Slayer a Kar Mesela Hood Of Defiance Kasabilirsin.. Gelen Bylerden %30 Az Etkilenirsin Bide Silence Olan Bi Hero Alrsan Rahat Alrsn

3-Pugna yi Herodur Agility Gerekmez Vurmas in Attack in nt temleri Kascan Ama nt Hero Olarak Lion la Oynuyabilirsin Daha Kolay Olur Skilleriyle...

4-O Yaz Bulunan temlerden 2 tane Olursa almaz...Yani Orb Effect Olan 1 tem Kasmalsn...Ayrca Skillerdede Orb Effect Olanlar Var...Mesela Traxex n lk Skill i Akken Orb Effect temlerin almaz...

Baka Yardma htiyacn Olursa Yaz

2- slayer yenmek icin linken yaz qq

Sorularna Srasyla cevap veriyorum;
    1- Battle Fury nin clave damagesini sadece melee ler kullanr derken yakndan savasan herolar kastedlmitir.
    2- Hood of defiance adl item bylerden daha az etkilenmeni saglar. Ayrca Black King Bar adl itemin active zelligi (avatar) bylerin ilememesini saglar (slayerda zel bi durum var: Sen Avatar ken slayer utisini bastgnda damage almazsn)
    3- Genelde int herolar bylerle saldran herolardr. By kullandklar iin vuru hzna ihtiyaclar pek nemli degildir.
    4- Orb effect cok genis kapsaml bir seydir. Ksaca eger sende 2 tane orb efect olan zellik varsa genelde en son aldgn gecerli olur.
    *ok batan
    *kas
    *ozaman biraz
    *krptm mesajlarn

Mesajlarnz iin ok teekkr ederim.
    Yani slayer gibi uzaktan vuran bir hero battle fury kullanamyor, yurneronun skillerinde de cleave ilemiyor. Peki, zaten baktm, slayerin ba dman yurnero diyordu bir sitede xD. Bu Hood of Defance Slayerin dz vuruunu mu %30 azaltyor, skillerini mi ikisinide mi?

Anlamadm bir nokta da bilgisayar ile oynuyorken garip bir durum ortaya kyor. Ben daha 9 levelken adamn herosu ne olursa olsun 19 lvl e dayanm oluyor, hemde kulesinin dibinden hi ayrlmyor...............................

Hood of defiance bylerden %30 etkilenmemeni saglar. Vurularla ilgisi yoktur.

Bilgisayarla oynarken insane botlar normal bir oyuncudan daha kolay level atlar. Level farknn nedeni budur
    *ok batan
    *kas
    *ozaman biraz
    *krptm mesajlarn

Hood of defiance bylerden %30 etkilenmemeni saglar. Vurularla ilgisi yoktur.

Bilgisayarla oynarken insane botlar normal bir oyuncudan daha kolay level atlar. Level farknn nedeni budur
    *ok batan
    *kas
    *ozaman biraz
    *krptm mesajlarn

Ama hakszlk? xD Hem benim oynadm Easy di Aklma bir ka tane daha geldi

Yurnero nun kritii skillerinde de iler mi?

Bu kritik crtalist gibi bir itemle arttrlabilir mi?

Yurnero nun critii ilk skilinde ilemez fakat ultisinde ileyebilir belli bir ans orannda...

Crsytal itemiyle critic vuruu artmaz fakat 3. skilin critii ayr vurur... Yaptn itemin criticii ayr vurur... Yani ayr ayr alrlar ayn anda almazlar...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)