1. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
61 sonutan 1-10 aras gsteriliyor

Konu: TM BLGLER

Ynetici Nighthawk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    07/09/2008
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    letiler
    4,049
    Blog Girileri
    5

TM BLGLER

NEDR?

GameHonor Loncas, Dota 2 lonca sistemini kullanarak yelerimize partilerini ve lobilerini gnl rahatlyla aabilecekleri bir oyuncu kitlesi yaratmay amalayarak kurulmutur.

AMA

Herhangi bir oyuncunun kurabilecei Dota 2 loncalaryla ayn zellikleri salamakla birlikte, GameHonor ats altnda daha iyi organizasyon, kalite ve sreklilik gvencesi salamay amalyoruz. Belirlediimiz lonca kurallaryla, elenceli ve daha nemlisi arkadaa bir oyun ortam yaratmay; loncamzda oluturulacak partilere ve lobilere kim katlrsa katlsn, oyun sonunda herkesin mutlu ayrlmasn hedefliyoruz.

KURALLAR

• Oyundan kmak veya oyunda afk kalmak, oyundaki tm oyuncularn keyfini karan ve zamann alan bir eylemdir. Lonca partilerinde oyundan kmak veya afk kalmak yasaktr. Elektrik/internet kesintisi, acil durumlar gibi istisnalar olabilir. Tekrar eden eylemler tesadf olarak grlmeyecektir.
    • Kfrl ve hakaretli tartmalar kukusuz oyunun elencesini karmaktadr. Genel olarak kfr ve argo kullanm yasak olmasa da, bir yeye kfr ve hakaretle saldrmak yasaktr. Karnzdaki kii ne yaparsa yapsn size kfretme hakk yaratmaz.
    • Zevkli bir oyunun temel gerekliliklerinden biri adil olmasdr. Hile veya oyundaki hatalarn kullanm, lonca yelerinden hibirine zarar vermese bile yasaktr.
    • Oyun srasnda oyuncular birbirlerine neri verebilir ya da hareketlerini eletirebilirler. nemli olan bunu yaparken her iki tarafnda da karsndakine saygl davranmasdr. Neden x yeteneine vermedin eklinde bir eletiri yaplabilecei gibi, bunu hakaret ederek yapmak yasaktr. Ayn ekilde eletiriyi alan "senden mi renicem" demek yerine eletirileri gz nnde bulundurmaldr.
    • Tm kurallarmzda amacmz bacy dvmek deil zm yemektir. yelerimiz de sorumlu hareket ederlerse hibir sorun yaamayz.

BAVURU

Bavuru koullarn ve nasl bavuru yaplacan renmek iin ltfen TIKLAYIN.

KAYETLER VE CEZALAR

Lonca partilerinde ve lobilerinde kurallara uymadn dndnz bir lonca yesi varsa, ikayetler Blmne konu aarak ikayet edebilirsiniz. Lonca yneticileri ikayeti hakl bulurlarsa kurallara uymayan oyuncu(lar) uyar alabilir veya loncadan atlabilir.
    Konu Nighthawk tarafndan (03/11/2013 Saat 17:42 ) deitirilmitir.

Cevap: TM BLGLER

Ya ben oyundaki hatalarn kullanmn anlamadm oyunda ne hatas varki Hile desem o hi yok.
    Konu [SNO] tarafndan (29/06/2013 Saat 08:15 ) deitirilmitir.

Alnt Alnt: [SNO] Mesaj gster
    Ya ben oyundaki hatalarn kullanmn anlamadm oyunda ne hatas varki Hile desem o hi yok.
    O genel olarak turnuva vs. gibi olan organizasyonlarda yazlan bir eydir, kafaya takmaya gerek yok.

Maphack tarz bir ey de yok ama her zaman yazlr ite. Eskiden olduu gibi Lone Druid'in aysna Armlet kasmak gibi bir ey de oyundaki hataya girmediinden rahat ol.

Ratingleri dengeli partiler kurulmas amacyla 2 farkl loncamz bulunuyor. Oyuncularn seviyesi, son eletirme oyunlarnn DotaTV'de bulunduu bracketa gre belirlenir.
    Bu blm tam anlayamadm ya. Nereye baklyor, neye gre belirleniyor. nceki bavurulardan baktm da seviye falan m diye o da deil.

ye
    yelik Tarihi
    07/05/2012
    letiler
    6

Replay bulma kisminda filter var ona tiklayip kendi nickini aratirken skill level var tek tek secerek aratirsan hangi levelda oldugunu bulabilirsin.

ye Krizalid - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    14/05/2011
    BattleTag
    Krizalid#2895
    letiler
    2,560
    Blog Girileri
    11

100 win okmu o.O

ye berkbegins - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    27/09/2008
    letiler
    1,460
    Blog Girileri
    1

Alnt Alnt: Krizalid Mesaj gster
    100 win okmu o.O
    11 winli adam!!!!!!!!!!!!!!111 zaaa
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

dn bavurumu yaptm fakat oyunda bi loncam(guild) var gzkmyor.bi yetkili ilgilenebilirmi

edit:ynetici Boris yardmc oldu saolsun.teekrler
    Konu akin tarafndan (29/06/2013 Saat 17:30 ) deitirilmitir.

Alnt Alnt: Lucid Mesaj gster
    Replay bulma kisminda filter var ona tiklayip kendi nickini aratirken skill level var tek tek secerek aratirsan hangi levelda oldugunu bulabilirsin.
    Matchmaking sisteminin neden bana glmediini anladm

Tek bama yksek seviyesine bile girememiim, srf galibiyet oranm %50'den aa olduu iin. Microsu olmayan, chen visage darkseer gibi herolar oynayamayan arkadam girmi ama ben girememiim.

Acaba yeni bir hesap ap adam gibi oynasam bir ka ma dk seviyelerde nooblarla urar mym?

Alnt Alnt: maydin Mesaj gster
    Matchmaking sisteminin neden bana glmediini anladm

Tek bama yksek seviyesine bile girememiim, srf galibiyet oranm %50'den aa olduu iin. Microsu olmayan, chen visage darkseer gibi herolar oynayamayan arkadam girmi ama ben girememiim.

Acaba yeni bir hesap ap adam gibi oynasam bir ka ma dk seviyelerde nooblarla urar mym?
    ya ben bu heasbm alal baya oluyor, baya feedledim bilerek, trolledim ama hala very highdaym. Win rateimde dk. Onunla alakas yok galiba.
    Egon apndan byk olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)