1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
47 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    TauHunter
    Misafir

LoL ranked yardım

Beyler ilk önce şunu söyleyeyim ki ranked hiç tahmin ettiğim gibi değilmiş. Dünyanın en kötü bot duoları bizim takıma gelir. Supun adc kadar farmı oluyor ve adc afk kalıyor (oynadığım 7 oyunun 4 ünde bu oldu.) (5 lose 2 win var :S). Dolayısıyla da karşı adc ruh hastası gibi kasıp oyunu kaybediyoruz.

Tahminen bronze lige yerleşeceğim. Bronze ligden gold-plata taşımak için nasıl pickler veya hangi lanelere yerleşmemiz lazım (duo olduğumuzu varsayarsak) Ya da bronzdan gold plata taşıyacak öneriler, taktikler vs. vs. verebilirsiniz.

Üye Sercan<Michaell> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Sercansokmen#2169
    İletiler
    2,050

Cevap: LoL ranked yardım

Arkadaşlınla gir tuskar cent yapın alırsınız oyunları

Khazix ve pantheon al. Sonra sadece top ve mid gotmeye caliş.2side lanede nerdeyse counteri olmayan herolar. Once pantheon al derim hem daha kolay hemde lanede daha güçlu. Sup kalirsada kavga cikarmadan sessizce seç supunu boşuna ortam gerilmesin. Jung kalirsa farmla uğraşma yardima git. Düşuk ligdekiler jungla 25dk gereksiz gereksiz kasar. Diyebileceklerim bu kadar. Ve tabiki rune pagein doğru olmasi lazim. Bronz 3ten gold 3e ciktim 1.5ayda. Oyunu tasiyabilecek herolarin yani sira lanede dayak atan herolar her zaman yararina olur

Aatrox al topa git ggwp

Are u playing LoL ? lol

Üye Insomniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Kardeş yanlış yapmışsın 30 level olunca direk ranked kasmak oldukça yanlış öncelikle yapman gereken oynayış stiline göre rünler dizmek, ad/ap dizme olayı değil biraz daha oynadığın herolara yatkın olarak rün seçimi yapmalısın şu anda oynadığın ligdeki oyunlar oldukça kalitesizdir zaten sende adc jungle yerine daşaklı bir solo top üzerine çalış riven,zed jayce bunlar başlıca solo topta rahat ezen ve oyunun gidiş hattını değiştirebilen şampiyonlar özellik jayce tavsiye ederim fight öncesi dürtme kabiliyeti oldukça kuvvetli ve 1v1ler de oldukça üstün jayce sayesinde çok oyun aldım rüne konusunda da standart bir adc yada apr+permr level rün ile rahatlıkla oynarsın diyeceğim o ki sen solo top'a yönel ısrar et kavga çıkar alayına söv ama solo toptan vazgeçme normalde bronzdan çıkmak zor derler ama yukarıdaki arkadaş 1.5 ayda çıkmış tebrikler ne diyelim =)

Bu arada bende yeni 30 level oldum normal oyunlarda 400 win olmadan ve kendimi adc / solo topta daha da fazla geliştirmeden ranked kasmaya niyetim yok milletinde oyunun piçlemeyelim bu arada normal oyunlarda artık sarmaya başladı challengerlar filan geliyor elo sağlam kastım heralde =)

TauHunter
    Misafir

kaybetmeye yeminliymiş gibi kaybediyorum. ve nedense hep bot duo satıyor oyunu. karşı adc bizim adcden 3 kat daha farmlamış. tamam s*ktirettim adc kassın diyelim. ama bari insafsız herifler combatta adcye dalmamaya ezelden yeminli (karşı adc önden yardırıyor bizimkiler xin zhaoya ve tarice dalıyor wuuuuu)

30 olunca direk ranked girdim gümüş 4 de başladım şimdi gold 3 deyim bu aralar jarvan mid yaparak çıktım sende öyle yap diyecem de sizde nerde o kapasite
    BRONZE NOOBLARI XDXDXDXD
    Konu Stahli tarafından (25/06/2013 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.

TauHunter
    Misafir

bende retard gibi oynasam gold olabilirmiyim?

ayrıca matchmaking ve lig sistemi çok güzelmiş farkettimde. 30da ranked girmeye başladığında sabır testine sokuyorlar geçerseniz daha az aptal görüyorsunuz.
    Konu TauHunter tarafından (25/06/2013 Saat 21:17 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Alıntı: TauHunter Mesajı göster
    bende retard gibi oynasam gold olabilirmiyim?

ayrıca matchmaking ve lig sistemi çok güzelmiş farkettimde. 30da ranked girmeye başladığında sabır testine sokuyorlar geçerseniz daha az aptal görüyorsunuz.
    retard gibi oynarsan şu an bulunduğun yerde olursun bir şey değişmez yani
    Konu Stahli tarafından (25/06/2013 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)