11. Sayfa - Toplam 11 Sayfa var BirinciBirinci ... 91011
109 sonutan 101-109 aras gsteriliyor

Cevap: TeamSpeak 3 Oda Atrma

Selamlar Gamehonor ailesine yaklak 1 senedir ts3 de serbest kanallarda vakit harcyoruz ama fazlasyla rahatszlk veren arkadalar mevcut. Bu yzden bir oda atrmak istiyoruz. DotA 2 oynuyoruz 4 kiiyiz. en az 2 akamda bir toplanp bir iki el atyoruz. video ve ya clan linki malesef yok fakat http://steamcommunity.com/id/Quadir17/ steam linkinden ulaarak takm olarak neler yaptmza bakabilirsiniz. Artk bizede ayr bi oda ayrrsanz seviniriz Eer kabul ederseniz oda isteini oda ad "VictoriouS" ..
    yi almalar..

Merhabalar , ben dota oynayan ve gamehonor serbest kanallarnda srekli taklan arkadalarm iin bir oda atrmak istiyorum. Dota ya yeni baladlar. Ben bayadr oynuyorum ve bizim ekibimize zel zaten bir kanal var fakat bu arkadalarm benim takmmla ortak arkada deiller tanmyorlar. Genelde 3-5 kii oynuyorlar. Ben sincap zaten srekli gamehonor yandn kanalndaym. Biz olmadka arkadalarma veriyoruz oday fakat biz onlardan daha aktifiz genelde burdayz. Sizin iin sknt olmayacaksa "Kekolar" adl bi kanal aabilir misiniz onlar iin ? Konumak isterseniz teamspeak yandn kanalndaym her zaman online'm.

Selam.Biz arkadaslarla warface oynuyoruz.Simdiye kadar serbest kanallarda oynadk ama kufur edenlerin sayi cok.Lutfen bize ozel kanal aca bilirmisiniz.
    Takim adi ODLAR_YURDU
    Takim kaptani Ceyhun
    Oyuncular Ceyhun/ Nurlan/ Rahim/ Nicat

Merhaba,

CS:GO Takmmz iin oda atrmak istiyoruz. 5-6 Kiiyiz.
    Klan Ad: AyyldzTeam 5-6 Kiiyiz.

Ayyldzteam odasnda BETATOM ve Kntogd Adl kullanclara Kanal Yneticisi verebilir misiniz?

Ynetici Nighthawk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    07/09/2008
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    letiler
    4,049
    Blog Girileri
    5

Re: Cevap: TeamSpeak 3 Oda Atrma

Alnt Alnt: betatom Mesaj gster
    Ayyldzteam odasnda BETATOM ve Kntogd Adl kullanclara Kanal Yneticisi verebilir misiniz?
    Talep ile acilan odalarda yalnizca kanal operatoru yetkisi verilmektedir.

Peki teekkrler Peki yazdm kullancya da Kanal Operatr yetkisini verseniz? Ben yokken ifreyi bulan oluyormuta ifreyi deitirmek iin falan?

Merhaba
    Team GoldenBoys (lol) takm iin teamspeak oda atrmak istiyoruz,discorddan memnun deiliz teamspeaka geme karar aldk
    Takm Ad : GoldenBoys
    Takm Kaptan : Tiera
    Oyuncular : Tiera , Azelya , MrAytkn, Hakan xL

Merhaba
    Team GoldenBoys (lol) takm iin teamspeak oda atrmak istiyoruz,discorddan memnun deiliz teamspeaka geme karar aldk
    Takm Ad : GoldenBoys
    Takm Kaptan : Tiera
    Oyuncular : Tiera , Azelya , MrAytkn, Hakan xL

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)