11. Sayfa - Toplam 11 Sayfa var BirinciBirinci ... 91011
109 sonuçtan 101-109 arası gösteriliyor

Cevap: TeamSpeak 3 Oda Açtırma

Selamlar Gamehonor ailesine yaklaşık 1 senedir ts3 de serbest kanallarda vakit harcıyoruz ama fazlasıyla rahatsızlık veren arkadaşlar mevcut. Bu yüzden bir oda açtırmak istiyoruz. DotA 2 oynuyoruz 4 kişiyiz. en az 2 akşamda bir toplanıp bir iki el atıyoruz. video ve ya clan linki malesef yok fakat http://steamcommunity.com/id/Quadir17/ steam linkinden ulaşarak takım olarak neler yaptığımıza bakabilirsiniz. Artık bizede ayrı bi oda ayırırsanız seviniriz Eğer kabul ederseniz oda isteğini oda adı "VictoriouS" ..
    İyi çalışmalar..

Merhabalar , ben dota oynayan ve gamehonor serbest kanallarında sürekli takılan arkadaşlarım için bir oda açtırmak istiyorum. Dota ya yeni başladılar. Ben bayağıdır oynuyorum ve bizim ekibimize özel zaten bir kanal var fakat bu arkadaşlarım benim takımımla ortak arkadaş değiller tanışmıyorlar. Genelde 3-5 kişi oynuyorlar. Ben sincap zaten sürekli gamehonor yandın kanalındayım. Biz olmadıkça arkadaşlarıma veriyoruz odayı fakat biz onlardan daha aktifiz genelde burdayız. Sizin için sıkıntı olmayacaksa "Kekolar" adlı bi kanal açabilir misiniz onlar için ? Konuşmak isterseniz teamspeak yandın kanalındayım her zaman online'ım.

Selam.Biz arkadaslarla warface oynuyoruz.Simdiye kadar serbest kanallarda oynadk ama kufur edenlerin sayi cok.Lutfen bize ozel kanal aca bilirmisiniz.
    Takim adi ODLAR_YURDU
    Takim kaptani Ceyhun
    Oyuncular Ceyhun/ Nurlan/ Rahim/ Nicat

Merhaba,

CS:GO Takımımız için oda açtırmak istiyoruz. 5-6 Kişiyiz.
    Klan Adı: AyyıldızTeam 5-6 Kişiyiz.

Ayyıldızteam odasında BETATOM ve Küntogdı Adlı kullanıcılara Kanal Yöneticisi verebilir misiniz?

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Re: Cevap: TeamSpeak 3 Oda Açtırma

Alıntı Alıntı: betatom Mesajı göster
    Ayyıldızteam odasında BETATOM ve Küntogdı Adlı kullanıcılara Kanal Yöneticisi verebilir misiniz?
    Talep ile acilan odalarda yalnizca kanal operatoru yetkisi verilmektedir.

Peki teşekkürler Peki yazdığım kullanıcıya da Kanal Operatörü yetkisini verseniz? Ben yokken şifreyi bulan oluyormuşta şifreyi değiştirmek için falan?

Merhaba
    Team GoldenBoys (lol) takımı için teamspeak oda açtırmak istiyoruz,discorddan memnun değiliz teamspeaka geçme kararı aldık
    Takım Adı : GoldenBoys
    Takım Kaptanı : Tiera
    Oyuncular : Tiera , Azelya , MrAytkn, Hakan xL

Merhaba
    Team GoldenBoys (lol) takımı için teamspeak oda açtırmak istiyoruz,discorddan memnun değiliz teamspeaka geçme kararı aldık
    Takım Adı : GoldenBoys
    Takım Kaptanı : Tiera
    Oyuncular : Tiera , Azelya , MrAytkn, Hakan xL

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)