1. Sayfa - Toplam 50 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu
495 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    Üye Simita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İletiler
    791
    Blog Girişleri
    3

Dota 2 Linç Oyunu #1

Önemli hatırlatmalar:
    1- Herhangi bir mesajı ve ss paylaşmak kesinlikle diskalifiye nedenidir.
    2- Linç oyları bu başlık altında olacak, geriye kalan tüm oylar bana özel mesaj şeklinde belirtilecek.

Hikaye
    Burası bunca zamandır savaşlardan uzakta kalmış "Storm" köyü, ama radiant ve dire arasında ki amansız savaş, bu köye kadar sıçramıştır. Toplam 20 kişinin yaşadığı bu köye, 5 tane yabani sızmıştır. Köylüler yabanileri bulup linç etmek, yabaniler ise köylüleri öldürerek köyü ele geçirmeyi istemektedir.

Sabahın ilk ışıklarıyla köylüler toplanır, herkes birbirlerinden şüphelenmektedir. Köyde tam bir güvensizlik havası vardır.

Gün 1

17.07.2013 saat 20.00 da sonlanacaktır. Bunu 4 saatlik bir gece takip edecektir. Aşağıdaki 20 kişiden biri için oy kullanabilir, kimse linç edilmesin şeklinde oy kullanabilir, ya da hiç oy kullanmamayı seçebilirsiniz.

1) Sercan<Michaell>
    2) Lexsarko
    3) Owyeah
    4) Zaphart
    5) Specy
    6) DreadfuL
    7) WeRdeR WeReMeM
    8) 88RoundsPerMinute
    9) Cowabunga
    10) HolyPesimist
    11) NightStalker
    12) Overmedia
    13) pr0.
    14) Axé Capoeira
    15) g0ldm00n
    16) walkapan
    17) Bykusmert
    18) Ar-Phàrazôn
    19) grumwel
    20) BorisPeace

Özür dileyerek editliyorum:

Bu konuya oyunda bulunan kullanıcılar dışında ileti yazılması yasaktır. Bu kuralara uymayan kullanıcılar "Forum Oyunları" bölümünden uzaklaştırılacaklardır.
    -bp
    Konu Simita tarafından (17/07/2013 Saat 14:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: Tauhunter çıktı Ar-Phàrazôn geldi

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Cevap: Dota 2 Linç Oyunu #1

Selam sevgili dostlarım, köyümün en güzel insan örnekleri!

Nedenini bilmiyoruz ama 0. Gece'den değil, 1. Gün'den başladık! Bu da bize çok büyük bir avantaj sağladı. Normalde kahramanlarımızın açığa çıkması bizim için kötü bir şey, sonuçta onları biz köylüler arasında saklayıp, gece ölmemelerini sağlamalıyız. Ama şu an değişik bir gün doğdu. Kahramanlarımız arasından önemli bir kişiliği öne çıkması için davet ediyorum! Evet, Chen. Chen adlı güzel Orc arkadaşımız ortaya çıkıp "Ben Chen'im ulan!" demeli! Böylece köyü yönetecek birine sahip oluruz, hem de köylüler arasında gizlenen Omniknight'ımız gece kimi koruyacağını bilir. Böylece Omniknight ölene kadar Chen'in güvencede olacağından emin olabilir, o da köyün gidişatını yönetir ve her gece Test of Faith kullanabilir.

Selam ben Chen.

Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Nightstalker gerçekten Chen mi diye biraz bekleyelim. Belki Dire tarafından biri Chen taklidi yapıyordur. Yarın akşama kadar gerçek Chen ortaya çıkıp "Hayır, ben Chen'im" demezse o zaman güvenebiliriz sanırım. Eğer Chen farklı biriyse, kesinlikle ortaya çıkmalı.

Üye Sercan<Michaell> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Sercansokmen#2169
    İletiler
    2,050

Chen kim ise lütfen kimliğini korusun ve kendisini belli etmesin. Chen sen bizim en büyük silahımızsın. Nightstalkerin chen olduğunu düşünmüyorum. Bu canavarların bir oyunu olabilir.

Ve ayrıca şunu söylemeliyim. Nightstalker eğer gerçekten chen değilse. Boris ve NS nin canavar olduklarını iddia ediyorum !!! Bu kalleş vplanın en büyük kurucusu Boris derhal linç edilmelidir !! Köylüler çocuklarınızı eşlerinizi korumalısınız ! Yakın bu canavarları yok edin !!

Edit;
    2 postumda da imla hataları nedeniyle düzenleme yaptım. Kuralı gözden kaçırmışım kusura bakmayın. Affedin bu seferlik bir daha olmaz Boris şahittir post içeriğinde bir değişiklik yok.
    Konu Sercan<Michaell> tarafından (16/07/2013 Saat 09:22 ) değiştirilmiştir.

Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Bana Sercan Dire tarafında gibi geliyor bu yazdığı için. Chen'in ortaya çıkması köyümüz için çok daha avantajlı. Chen ortaya çıkarsa zaten Omniknight tarafından korunacağı için gece ölmeyecektir. Şu an kimse kimseden emin değil, böylece köyde güvenebileceğimiz birini bulabiliriz. Önemli olan diğer kahramanlarımızın ortaya çıkmaması.

Unutmayın ki Radiant tarafındakiler için tek güvenilir kişi var, o da kendisi. Diğer 19 kişi her şey olabilir. Dire için durum farklı, birbirlerini tanıyorlar; bu nedenle kimlerin Radiant olduğunu biliyorlar. Onlar için 15 kişi içinden kahramanları bulmak öenmli olan. Şöyle düşün, 15 kişiden 5 tanesi kahraman, bu 5 kahramandan 1 tanesi Centaur. Dire takımı gece oylama yaptığında kalan 4 kahramandan birini bulmak isteyecekler, yani toplamda 4/15 şansları var. (yani %26)

Chen ortaya çıktığında ise diğer 3 kahramanı bulmak zorunda olacaklar, çünkü Chen'i Omniknight varken öldüremezler. Kısaca 3/14 şansları olacak. (yani %21)

Bu %5'lik şans düşüşü bile köyümüz için büyük bir adım.

BattleTag
    Sercansokmen#2169
    İletiler
    2,050

Doğru söyledin boris. Radiant için tek güvenilir kişi var o da kendisi. Sana güvenmiyorum boris. Gözüm üzerinde.
    Konu Sercan<Michaell> tarafından (16/07/2013 Saat 08:49 ) değiştirilmiştir.

BattleTag
    Sercansokmen#2169
    İletiler
    2,050

Ayrıca burdan halka sesleniyorum gerçekleri görün; Saat 04:18 boris çıkıyor diyor ki chen kimliğini açıkla !!! Ne tesadüftür ki aradan 2 dakika geçmeden Nightstalker ben chenim diyor. Bu ikisi aralarında haberleşmeden 4 gibi sabaha karşı bir saatte nasıl olur da 2 dakika arayla konuşabilirler ? Eyy köy halkı. Canavarlara karşı tetikte olun. Onlar hertürlü kurnazlığı çakallığı yapabilirler. Şeytanlar aramızda yürüyor !

Sercan dediğine katılıyorum ama sanada güvenmiyorum ortalığı karıştırmak isteyen bir canavar olabilirsin köyümüzü rahat bırakın artık ne istiyorsunuz bizden! Ne kadar borise güvenmiyor olsamda boris dediklerinde haklı chen ortaya çıkıp yönet köyümüzü sen saklanırken biz nasıl aklanacaz?

BattleTag
    Sercansokmen#2169
    İletiler
    2,050

Chen bence de kimliğini açıklayıp köyü yönetmelidir. Fakat henüz erken. Gün sonuna kadar bekleyip dengelerin biraz daha oturmasını beklemelidir. Özellikle Omninin oyuna adapte olması chen açısından önemli. Aksi taktirde chen açığa çıkıp yok olabilir. Chen kimliğini 17.07.2013 saat 16.00 da açıklamalıdır. Köy halkı buna göre stratejisini geliştirebilir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)