7 sonuçtan 1-7 arası gösteriliyor

Steam Takas Cezası

Beyler benim üyeliğim çalınmıştı neyse geri almıştım ama 5 gün süreyle takas cezası verdi. Şifremi sıfırladığım için. 3 gün önce bir mail attım. Mail de cezamın 5 gün süreceği yazıyor ama bir yerde de 5 gün süreyle yazan cezalar aslında 30 gün sürüyor. Bu bug bir sonraki güncelleştirme ile düzelecek falan yazmışlar. Ben mi yanlış anladım acaba? Attıkları mail bu. Normalde ayın 11'in de ceza geldi ve bugün 16'sı saat 19:24 de cezamın bitmesi gerekiyordu. Ama hala cezam var.

Your account's password has been recently reset.

For security purposes, resetting a Steam account's password will prevent trading for a limited period of time. If the account has been accessed regularly this cooldown will last for 5 days. If the account has not been accessed for two months before the reset was performed, the trading cooldown will last for 30 days.

*Currently, there is an issue where 30 day trading blocks are showing as a 5 day cooldown when you attempt to trade. This will be resolved in a future update. A 30 day cooldown will not end early regardless of the error message that is presented.

Steam Support cannot modify these automated trading cooldowns.

Re: Steam Takas Cezası

Adamlar yazmış işte doğru anlamışsın bir sonraki stream updateinde düzelticeklermiş cezan 1ay yani 5gün değil.

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Cevap: Steam Takas Cezası

Şifre sıfırlama öncesinde hesabını düzenli olarak kullanıyorsan takas kısıtlamasının 5 gün sürdüğü, düzenli olarak kullanmıyorsan 30 gün sürdüğü söyleniyor. 30 günlük olan kısıtlamanın uyarısında da 5 gün kısıtlama varmış gibi hatalı uyarı çıkıyormuş.

Ancak hesabını şifre sıfırlamadan önce düzenli olarak kullanıyorsan(ki öyle yaptığını zannediyorum) seni ilgilendiren bir durum yok.

Alıntı Alıntı: Lexsarko Mesajı göster
    Şifre sıfırlama öncesinde hesabını düzenli olarak kullanıyorsan takas kısıtlamasının 5 gün sürdüğü, düzenli olarak kullanmıyorsan 30 gün sürdüğü söyleniyor. 30 günlük olan kısıtlamanın uyarısında da 5 gün kısıtlama varmış gibi hatalı uyarı çıkıyormuş.

Ancak hesabını şifre sıfırlamadan önce düzenli olarak kullanıyorsan(ki öyle yaptığını zannediyorum) seni ilgilendiren bir durum yok.
    E tamamda abi 5 gün doldu ama hala takas yapamıyorum. Pc hiç kapanmıyor ki hesabım hep açık yani.

steam'i tekrar açıp kapatmayı deneyebilirsin. Steam ceza süreleri konusunda çok sakat. Düzelmese bile elden bir şey gelmez sanıyorum.

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Biraz önce bir Steam update geldi, Steam'i baştan başlatmayı deneyebilirsin. Ayrıca Steam 'saat ve dakika' üzerinden değil, 'gün' üzerinden çalışıyor diye biliyorum. Yani 19:24 oldu hala açılmadı diye beklemek zaten biraz sabırsızca olmuş. Tahminime göre Steam zamanı 17 temmuz olduğunda açılır.

Yok ya aslında 19:24 de değil de 20:30 gibi bitti ceza. Sanırım saat falan kaymış.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)