Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 45
 1. #11

  Re: Oooowwwyeaahhh[FEED]

  Last pick mort

 2. #12

  Cevap: Oooowwwyeaahhh[FEED]

  Sürükleyici.

 3. #13
  Yönetici Lexsarko's Avatar
  Join Date
  28/06/2009
  BattleTag
  Lexsarko#2517
  Articles
  15
  Posts
  2,908

  Cevap: Oooowwwyeaahhh[FEED]

  Quote Originally Posted by Storm View Post
  Burda iyi tartışma dönecek, ben şuraya oturup çekirdek çitleyeyim.
  Bi avuç versene.

 4. #14
  Üye Simita's Avatar
  Join Date
  05/05/2011
  Location
  Denizli - İstanbul
  Posts
  791
  Blog Entries
  3

  Cevap: Oooowwwyeaahhh[FEED]

  Quote Originally Posted by Lexsarko View Post
  Bi avuç versene.
  Buyur kanka, çok yeme sivilce pırtlamasın.

 5. #15

  Cevap: Oooowwwyeaahhh[FEED]

  Kolamızı alıp geliyorum beyler.

 6. #16

  Re: Cevap: Oooowwwyeaahhh[FEED]

  Quote Originally Posted by Owyeah View Post
  Öncelikle arkadaşa bir kere daha teşekkür ediyorum benim hipotezimi kendi eliyle desteklediği için. Hipotezim şu idi:

  "adamın oyunundan ve oyunda yaptığı hareketlerden kişiliğini tahmin edebilirim"

  Kendisine egoist, bencil ve sahtekar bir tip olduğunu oyunda ifade etmiştim. Oyunun ses kayıtları tabi çıkıyorsa. Başlıngıç olarak arkadaşın "sahtekar" olduğunu bir kere daha vurgulamak isterim. Kendisi benim f listimde olan ve eu'dan tanıdığım bir zatı-ı muhteremdir. Dota 2 de bir vesile ile karşılaştık ve birçok oyun attık. Bu oyunların sonuncusu 1 saat önce gerçekleşti. ÖZELLİKLE belirtmek isterim ki bu oyunun öncesine kadar arkadaşın ne loncada olduğunu biliyordum ne de kendisi loncadan davet ettim. Kendisi şu son oyun için ben çıkmak istememe rağmen "p.m."den "son oyunum kanka. atalım öyle çık" dedi. Bende eyvallah dedim geldim.

  Hızlıca oyunu da anlatıyorum. Neden feedlediğimi 4 pickten sonra (ve hiçbiri support değil ) ısrarla support istememize rağmen ecnebi herif Mortred pickledi. Arkadaşı ile benim support istememe çemkirip pis pis cevaplar yazdılar. Tabikide böle küçük bir şeyden feedlemedim. Daha sonra lanede kasarken combat sırasında ağır yara aldım ve çok rahatlıkla kaçabilecekken "mort" kardeşimiz 5 sn lik yol boyunca beni bloklayark fb vermemize sebep oldu. Tabi bunun öncesinde lanede pislikler de vardı crep mücadelesinde.

  Dolayısı ile biz 2 kişiyiz geri kalan 3 kişinin en az 2 si arkadaş bundan eminiz. Çünkü laflar cabası oyun başı. Bende zaten bu adamlar pislik yaparak kendileri kaşındılar dedim ve feedledim. Kesinlikle verdiğim karşılık adaletsiz bir duruma verilen karşılıktı. Yani ne karşı tarafa ezildiğim için, ne kendi takımıma yarar sağlayamadığım için değil adamların çirkefliklerine karşılık olarak yaptığım bir hareketii.

  Özellikle ruslardan başı yanan arkadaşar bunlara karşı nasıl mücadele edilmesi gerektiğini benden daha iyi bilirler.

  Velhasılı kelam. Sayın karar vericiler üç madde de raporumu sunuyorum:

  1- Oyun kesinlikle loncadan kurulmuş değildi. Dolayası ile bunun loncayı ilgilendiren bir durum olduğunu sanmıyorum. Kaldı ki bu arkadaş benimle f listten yazıştı ve oyun atmak istedi. Hatta o oyunun sonunda bilerek f listten sildi ve dedi ki: " seni f listtende sildim artık herkes loncadan kurduğunu sanacak."

  2- Eğer illaki "feed" olayı yargılanmak isteniyorsa, karşı tarafın yaptığı pislikler düşünülerek neden böyle bir harekette bulunduğuma empati kurulabilir. Çünkü ben bunu gerçekletştirmesem o adamlar daha da beter edeceklerdi oyunu.

  3- Arkadaşın kesinlikle bu "sahtekar tavrını" göz önüne almanızı rica ediyorum. Böyle basit bir şey yüzünden yalan söyleyen adamın şikayeti ne kadar geçerli olduğu nezdinizde tartışılmalıdır.

  Şimdiden teşekkür ediyorum...

  Dipnot: Replaylarda chat logların gözüküp gözükmediğini bilmediğim için (ki gözüküyorsa eskiden arkadaşım olduğu kesinlikle anlaşılacaktır) sizinle o oyundan önce de attığımız bir kaç oyunun linkini veriyorum:

  http://dotabuff.com/matches/244807949
  http://dotabuff.com/matches/244777106

  bu iki oyunda o son oyundan önce attığıımız iki oyun. Acaba kim loncadan çağırdığı adamla 3 oyun art arda atabilir. Kaldiki bunun dışında 20 oyunumuz daha var D: Oyundaki arkadaşlarda şahitlik edebilirler.
  YA ARKADASIM KİM SANA VERİYOR FEEDLEME HAKKINI? Karşı taraf veya kendi takımından biri naparsa yapsın sana feedleme hakkını vermez buna aklın basabiliyor mu? Ayrıca bir lonca partisi olmayabilir fakat sen loncadan tek tek insanları davet ediyorsun. İlk başta da ordan oyun atmıştık. 9 kişinin oyun zevkini kırdın. Ve ayrıca sana hala diyorum sen kim oluyorsun ki bana sahtekar bencil vs.. diyorsun? senin ben anladın sen.... Beni tanımadan benim hakkımda bir yargıya ulaşamazsın lisede ögretmiyorlar mı bunu? Her şeye ragmen oyunda sakin kalmaya çalışdım mikrofandan ana bacı sovebilirdim eskiden yaptıgım gibi ama yapmıyorum bu kufur ısını baya bir azalttım.Ayrıca biraz zekan olsaydı Maydinin seni harasladıgını anlardın.
  Last edited by ScReaM0fPain; 17/07/2013 at 02:36.

 7. #17

  Cevap: Re: Cevap: Oooowwwyeaahhh[FEED]

  Quote Originally Posted by ScReaM0fPain View Post
  YA ARKADASIM KİM SANA VERİYOR FEEDLEME HAKKINI? Karşı taraf veya kendi takımından biri naparsa yapsın sana feedleme hakkını vermez buna aklın basabiliyor mu? Ayrıca bir lonca partisi olmayabilir fakat sen loncadan tek tek insanları davet ediyorsun. İlk başta da ordan oyun atmıştık. 9 kişinin oyun zevkini kırdın. Ve ayrıca sana hala diyorum sen kim oluyorsun ki bana sahtekar bencil vs.. diyorsun? senin ben anladın sen.... Beni tanımadan benim hakkımda bir yargıya ulaşamazsın lisede ögretmiyorlar mı bunu? Her şeye ragmen oyunda sakin kalmaya başladım mikrofandan ana bacı sovebilirdim eskiden yaptıgım gibi ama yapmıyorum bu kufur ısını baya bir azalttım.Ayrıca biraz zekan olsaydı Maydinin seni harasladıgını anlardın.
  hala yalan söylemeye devam ediyorsun. ben küfürbazım evet kabul ediyorum. oyunda da çok asabi oynarım ama en azından haysiyet sahibiyim.

  hiç utanmadan "f listten sildim loncadan aldın zannetsinler" diye bana söyledin ortaya atacağın yalanı daha oyundan çıkmadan.

  dahası hala yalanlar devam. ben seni asla loncadan bir oyuna almadım. artı lonca pt sine de benle girmedin hiç. loncadan adam davet etmiş olabilirin o ayrı bir mesele.

  kadınların adet dönemindeki gibi duygusal bir boşluk içinde misin bilmiyorum ama git kendine uğraşacak bir şey bul! Pilates topu al veye ne biliyim farmviille de oynayabilirsin... sahtekar!

 8. #18
  Üye Nana's Avatar
  Join Date
  31/01/2013
  Location
  Eskişehir
  BattleTag
  Nana#2980
  Posts
  1,310
  Blog Entries
  8

  Cevap: Oooowwwyeaahhh[FEED]

  Birbirimizi anlayamamazliklarimiz oluyor. Sanirim bize nazar değdi.

 9. #19

  Cevap: Oooowwwyeaahhh[FEED]

  Quote Originally Posted by maydin View Post
  Arkadaşla attığımız başka oyunda early ve mid gamedeki combatlara hiç girmeyen furiona kızmıktık. Ancak bi şekilde 2 laneyi yardıktan sonra oyun hafiften dönmeye başlamıştı. Ancak arkadaş furion full kastıktan sonra combatlara gelmesine rağmen "girme combata ölsün amk" diyerek bizi teşvik etti furion bi kaç kere öldü. Ayrıca "ya yenilelim amk furion görsün combatlara gelmemenin ne olduğunu" diyerekten 1 saat oynadığımız oyunu kaybettirebilirdi. Ancak ölümüne mega yaparak oyunu zor da olsa aldık.

  Kısaca arkadaş birine sinirlenince oyunu throwlayabilecek cinsten biri. Dediğim oyun da lonca partisi değildi sadece loncadakileri teker teker partiye davet ediyordu ordan kurulan bi partiydi. Şu oyun:

  http://dotabuff.com/matches/242036448
  şikayet eden arkadaşı savunan maydin'in f listinde dance ekli. heralde banada çıksa bir tane destekçi f listten çıkar

  ikincisi bni yaftaladığı oyunu kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim:

  http://dotabuff.com/matches/242036448

  furiona rağmen oyun nasıl tutulur onun dersini vermişim
  Eklenmiş Resmin önizlemesi Eklenmiş Resmin önizlemesi Click image for larger version. 

Name:	Adsız.png 
Views:	10 
Size:	561.4 KB 
ID:	5325  

 10. #20
  Üye berkbegins's Avatar
  Join Date
  27/09/2008
  Location
  Nerden Nereye
  Posts
  1,460
  Blog Entries
  1

  Cevap: Re: Cevap: Oooowwwyeaahhh[FEED]

  Quote Originally Posted by ScReaM0fPain View Post
  YA ARKADASIM KİM SANA VERİYOR FEEDLEME HAKKINI? .
  ben verdim...
  GameHonor where berk "begins"

  -WerderWeremem
  -Lexsarko
  -Huf
  -Napstar
  -Canifeto12
  -ThePrivate
  -TheDeal
  -Quim_

  Kimler yok ki buyurun link.


Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  
All times are GMT +3. The time now is 23:43.
Powered by vBulletin®. All rights reserved.
GameHonor.com © 2007-2019
Steam Connect feature for vBulletin - Powered by Steam
vBulletin Skin By: PurevB.com