5. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci ... 345
45 sonuçtan 41-45 arası gösteriliyor

Cevap: Re: Oooowwwyeaahhh[FEED]

Alıntı Alıntı: Ar-Phàrazôn Mesajı göster
    Suçlular: %100 Mortred ve Owyeah
    Danceinthedark kötü bir drafter olmasına rağmen masumdur.

ben zaten danceinthedark suçlu demedim. oyunda hiç bir suçu yok. tek suçu adam olmaması. adam olan 20 oyun attığı adamın arkadasında durur. piçin biri ona aynısını yapsa (dünkü oyuna kadar) vereceği her tepkinin arkasında dururdum. mal gibi "napıyon sen oç" diye tepki vermezdim. azıcık insanda vicdan olsa empati kurarda diyorum ya egoist bencilin teki sadece kendi zevki önemli. benim veya bir başkasının zevkinin gözünde hiçbir değeri yok.

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Cevap: Oooowwwyeaahhh[FEED]

Birbirinizi boş boş loncadan attırmaya çalışmayın. Sevmediğiniz adamla parti kurmayın, olsun bitsin. Kaç sayfadır yaptığınız tartışma "Anne x bana vurdu!1!" "Hayır ilk o beni itti!!1" muhabbetinden farksız, çocukça.

Alıntı Alıntı: Lexsarko Mesajı göster
    Bu arada az önce napstar pudge oynadı ve ağır feedlemesine rağmen takımı bir şekilde oyunu döndürüp kazanmayı başardı.
    http://dotabuff.com/matches/245026519

bu maç mıydı merak edenler olabilir.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Alıntı Alıntı: maydin Mesajı göster
    http://dotabuff.com/matches/245026519

bu maç mıydı merak edenler olabilir.
    Hayır o değildi

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Alıntı Alıntı: Owyeah Mesajı göster
    4 pickten sonra (ve hiçbiri support değil ) ısrarla support istememize rağmen ecnebi herif Mortred pickledi. Arkadaşı ile benim support istememe çemkirip pis pis cevaplar yazdılar. Tabikide böle küçük bir şeyden feedlemedim. Daha sonra lanede kasarken combat sırasında ağır yara aldım ve çok rahatlıkla kaçabilecekken "mort" kardeşimiz 5 sn lik yol boyunca beni bloklayark fb vermemize sebep oldu. Tabi bunun öncesinde lanede pislikler de vardı crep mücadelesinde.
    Replayde Allied Chat gösterilmiyor. Israrla support istediğiniz kişi random attı, ki böyle bir hakka sahip tabi ki. Random'dan Phantom Assassin aldı. Lanede pislikler gibi bir şey göremedim, ikiniz de CS almaya çalışıyorsunuz, bilenen CS kavgası. Kaçabilecekken kaçamamışsın, doğrudur. Phantom Assassin bilerek mi blokladı orasını bilemeyeceğim ama bloklamasaydı büyük ihtimal ile ölmeyecektin.

Şimdi, Phantom Assassin'in bilerek blokladığını ve ölmeni istediğini varsayalım. O andan itibaren her doğduğunda Charge atıp kulelerinin altına girip ölmen mi bunun çözümü? Şikayet sistemi bunun için var. Oyun lonca oyunu muydu, değil miydi bilemiyorum. Yine de GameHonor loncalarının amacı, sıkıntı çıkarmayan, sorunsuzca oynayan Türk oyuncuları birleştirmek. Oyun lonca dışı oynanmış olsa bile, oyuncunun GameHonor loncalarına layık olmadığını gösterecek kadar açık geliyor bana.

İlk şikayet olduğundan, diğer oyunculara da yol göstermesi için bu sefere mahsus bir 'uyarı' veriyorum. Bu uyarı sadece Owyeah kullanıcımıza değil, diğer lonca üyelerine de yapılmıştır. Bundan sonraki şikayetler GameHonor ve GameHonor loncasından çıkarılma cezasına tabi tutulacaktır.
    Konu BorisPeace tarafından (18/07/2013 Saat 02:27 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)