2. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
41 sonutan 11-20 aras gsteriliyor

Cevap: takm aryorum yaz atei olaylarna felan girecek turnuva sever Support+carry+mid

ka kere support oynadnz acaba? 2 tane support hero sayar msnz? lanaya y warder gren adam oyuna alm ya zalm valve takmda mutlaka 1 support ward ile oyunu bitirir biz buna support yerine warder diyoruz nk bu adam ne kasabilir ne eya alabilir bot ward gidiyor support yerine warder diyoruz anlasilan sizi iyi oynatmam warderler bu ne kuyruk acs boyle
    Konu furkan_yav tarafndan (24/07/2013 Saat 02:03 ) deitirilmitir.

Cevap: takm aryorum yaz atei olaylarna felan girecek turnuva sever Support+carry+mid

Alnt Alnt: furkan_yav Mesaj gster
    ka kere support oynadnz acaba? 2 tane support hero sayar msnz? lanaya y warder gren adam oyuna alm ya zalm valve takmda mutlaka 1 support ward ile oyunu bitirir biz buna support yerine warder diyoruz nk bu adam ne kasabilir ne eya alabilir bot ward gidiyor support yerine warder diyoruz anlasilan sizi iyi oynatmam warderler bu ne kuyruk acs boyle
    Tomoyossosoosko 'nun dedii gibi warder bi rol deil. Support rolnde bir insann oynama ekli.

Alnt Alnt: Specy Mesaj gster
    Tomoyossosoosko 'nun dedii gibi warder bi rol deil. Support rolnde bir insann oynama ekli.
    support yerine warder diyoruz support yerine warder diyoruz support yerine warder diyoruz support yerine warder diyoruz support yerine warder diyoruz

yoksa sizin takmda warder ykmu ((

"support oynaym ok beenirler warder de oynayabilirim" hayr ok farkl bieymi gibi bahsediyosun ondan diyorum. Alt dal...

Edit: Ayn espiri yaplm pr0. tarafndan pardon^_^
    Alnt Alnt: Pr0. Mesaj gster
    warder? lanaya alp rnde mi beklicen ?
    Konu D1e-_- tarafndan (24/07/2013 Saat 02:12 ) deitirilmitir.

Alnt Alnt: Specy Mesaj gster
    "support oynaym ok beenirler warder de oynayabilirim" hayr ok farkl bieymi gibi bahsediyosun ondan diyorum. Alt dal...

ne diyeydim support oynaym ok beenirler support da oynayabilirim sizi gidi trke katilleri

Alnt Alnt: D1e-_- Mesaj gster
    Edit: Ayn espiri yaplm pr0. tarafndan pardon^_^
    bunlar hep ayn hava tencere tava arkadaslar alalm ilkokul 3 ten yeniden balatalm

Alnt Alnt: furkan_yav Mesaj gster
    ne diyeydim support oynaym ok beenirler support da oynayabilirim sizi gidi trke katilleri
    Neyse sen takl ya. Prosun, en mkemmel insansn...

Trke katili demeden nce Trke kurallarna uyarak yaz bu arada.

byle postlar grdke iyiki dota oynamyorum diyorum warder ney la *facepalm* ::

Alnt Alnt: sttyfr Mesaj gster
    byle postlar grdke iyiki dota oynamyorum diyorum warder ney la *facepalm* ::
    arkadas iq testinde elenmis heralde dota 2 ye iq testi geldi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)