1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
18 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Exclamation ! Oyundayken Oyundan Atma !

Evet 1 Soru :

Oyunu Kurdum - Herkes Doluştu - Yabancılarıda Attım - DLL lerde Tamam - Let's Go

5
    4
    3
    2
    1
    0

Oyuna Başladık . . .

Ama İşte Bazıları Oluyor . . . Hakaret İçeren Sözler Kullanıyor . . . ! ! ! . . . ( . . . vs.)

Bunları Oyundan Atmak Lazım , Kendileri Çıkmıyorlar . . . Ya Onları Atacan Ya Da rmk Pff . . .

Evet Sorun Onları Oyundan Atmakta . . .

Nasıl Atabilirim ?

1 Soru Daha . . . :
    Oyunu Kurdum - Kişilerin Dolmasını Bekliyorum - Ama Banladıgım Oyuncularda Giriyor :S Nasıl Engel Olabilirim ?

Ghost kullanabilirsin.
    *ok baştan
    *kas
    *ozaman biraz
    *kırptım mesajlarını

1. sorunun cevabı ck ama yasak.

ck ? O Ne Oluyor ? Nasıl Kullanılıyor ? Nerden İndirebilirim ?

Ghsot ? Nasıl Bişi ? Nerden İndirebilirim ? Gerekli Komutlar ?

1 Soru Daha . . . :
    Oyunu Kurdum - Kişilerin Dolmasını Bekliyorum - Ama Banladıgım Oyuncularda Giriyor :S Nasıl Engel Olabilirim ?

oyunu kurmussun daa baslamadn onları atabilrsn ^^
    Eski Kullanıcı Adı: Toph

If the end is being without you
    And I'm just a stranger
    The end is your loss
    And you're my endless

ck=custom kick eger hostsan ck ile istedigin oyuncuyu atabilirsin ama yasaktır(ck da kimse senin attıgını anlamaz eger söylemezsen attıgın adama leaver süsü bile verebilirsin. bu yüzden yasak heralde) .Ghost kullanırsan banladıgın kisiler dl yapanlar ve pingi yüksek olanları oyuna almaz.(ghost bot aracılıgıyla oyun kurmana yarayan bir programdır böylece daha az lag ve delay olur.Ghost lada adam kickleyebilir vede banlayabilirsin.)

pitlordxxx
    Misafir
    Ben Custom Kick i öneririm şiddetle gerçi bende ghost da var ama mesela WTF modunda oyun kuruyosan Custom Kick şarttır oyunun düzenini sağlamak için ayrıca Custom kullandı die ban yiyene rastlamadım hiç ama bu sitede kimse CK nin dl linkini vermemiş o yüzden açıkçası bende çekindim ve vermiyorum. Ama arayan belasını da bulur mevlasını da.

Viceroy|Blue
    Misafir
    kurarsın ghostunu atarsın oyunda hır cıkaranları.Ben yasak oldugunu bilmiordum eger dogruysa ama her oyunda 1 kişi atmak zorunda kalıorum ben kime göre yasak neye göre yasak o beni sallamaz ben küfür edeni vs vs atarım..sende at:=)

ghostla birini kicklemek yasak deil sadece ck ile yasak sebebide ck ile attıgınızda atılan kisi leaver gibi gözükür.Oyuncuyu oyundan atıp leaver süsü werebilirsiniz.Ayrıca az da olsa bu sebepten banlanan kullanıcılar war.Az olmasının sebebi kanıtlanmasının zor olması.Banlamak için hem ss hem reolay istiolar.

Hmm...

Birinin Yardımıyla Ghost u Ayarlayamaya Çalıştık . . .Fakat Biraz Uzun Ve Karışık Bi Olay xD

. . .

Bu CK yi Nerden İndirebilirim ? Ayrıca Kullanım Kılavuzu Felan ? Nerden Bulabilirim ?

! Benim Oyundan Atcağım Kişiler Şikayet Etmeye Yüzü Olmayan Kişiler !

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)