1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 12 SonuncuSonuncu
12 sonutan 1-10 aras gsteriliyor
    ye berkbegins - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    27/09/2008
    letiler
    1,460
    Blog Girileri
    1

Steamden PAYPAL ile alveri

imdi arkadalar aslnda sorum PAYPAL ile alakal ve durumu ksaca aklayaym.

lem Sras ;

1. Benim Paypal hesabm yoktu arkadamn biri kredi kartm kullanmak istedi bende Paypal hesab atm ve Kredi kartm tanttm.

2. Arkadam bana 15 TL gnderdi PAYPALdan. ( sadece e-mail adresi yazyorsun ve at para dier hesapta )

3. Para hesabma geldi ve ben Paypal bakiyesinden alveri yapacam diye Steam Store a girdim 3 tane key aldm.

Neticeler ;

1. sorum

Steam Store dan Paypal sememe ramen Visa kartmdan ( Paypal a eklediim kart ) paray ekti - PAYPAL HESABIMIN BAKYEsindeki para eksilmedi ve onu kullanmad.

Ulan arkada madem karttan ekeceksin ben neden PAYPAL kullanyorum direk karttan alrdm? Bu ok sama deil mi nerede hata yaptm veya Paypal byle mi alyor.

2. sorum

yi dedim PAYPAL HESABIMDA KALAN ( bakiyesinden ekilmeyen ) paray ben nakit ekeyim kredi kartna aktarma creti 7,5TL (15 TL yi -.- ) Ulan banka kartna gndereyim dedim 5 gn bekletiyor.- Kardeim ben neden PAYPAL kullanlacan anlamadm halbuki sim ve TC kimlik no verilip banka ubesi kodu yazlnca o kiinin gidip paray ekmesi gerekmiyor mu??? BANKA KARTINA GNDERMEK NEDR????

3. sorum

Steam Store dan daha nce Visa kartmla Compendium almtm. Bu son alveriten sonra aldm 3 key 6 austosa kadar trade e kapal diyor. Bunun sebebi nedir?

YARDIMCI OLURSANIZ OK SEVNRM...
    Konu berkbegins tarafndan (30/07/2013 Saat 09:03 ) deitirilmitir.
    GameHonor where berk "begins"

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Kimler yok ki buyurun link.

Cevap: Steamden PAYPAL ile alveri

Sadece 3. soruna cevap bulabildim ancak ngilizce, istersen evirip zelden mesaj olarak atabilirim. Dierleri iin umarm baka arkadalar yardm eder

'' There are a few different reasons why you may be unable to trade. The reason is typically shown to you when you try to initiate a trade.
    We require Steam Guard to be enabled for 15 days to help protect your items and Steam Wallet funds from being misused by somebody who may have illicitly obtained your password. If you have not had Steam Guard enabled for 15 days, you will be unable to trade.
    If you reset your password, you will be restricted from trading for 5 days. If your account has not had any activity for more than 2 months, you will be restricted from trading for 30 days. We do this to help protect users who lose access to their email account. Note that this does not affect password changes, only password resets.
    You also may be unable to trade if your account has been banned from trading by Steam Support for violating the Steam Subscriber Agreement. Bans may be temporary. Permanent bans can only be removed by Steam Support. ''
    Konu Melkor tarafndan (30/07/2013 Saat 09:04 ) deitirilmitir.

yelik Tarihi
    27/09/2008
    letiler
    1,460
    Blog Girileri
    1

Alnt Alnt: Psychoscial Mesaj gster
    Sadece 3. soruna cevap bulabildim ancak ngilizce, istersen evirip zelden mesaj olarak atabilirim. Dierleri iin umarm baka arkadalar yardm eder

'' There are a few different reasons why you may be unable to trade. The reason is typically shown to you when you try to initiate a trade.
    We require Steam Guard to be enabled for 15 days to help protect your items and Steam Wallet funds from being misused by somebody who may have illicitly obtained your password. If you have not had Steam Guard enabled for 15 days, you will be unable to trade.
    If you reset your password, you will be restricted from trading for 5 days. If your account has not had any activity for more than 2 months, you will be restricted from trading for 30 days. We do this to help protect users who lose access to their email account. Note that this does not affect password changes, only password resets.
    You also may be unable to trade if your account has been banned from trading by Steam Support for violating the Steam Subscriber Agreement. Bans may be temporary. Permanent bans can only be removed by Steam Support. ''
    eyvallah.

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Ynetici Lexsarko - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    28/06/2009
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    letiler
    2,908

Berkim gidip evleniceksin evli, barkl, oluklu,ocuklu adam olacaksn yaknda hala steamle paypalla urayosun.

yelik Tarihi
    27/09/2008
    letiler
    1,460
    Blog Girileri
    1

Alnt Alnt: Lexsarko Mesaj gster
    Berkim gidip evleniceksin evli, barkl, oluklu,ocuklu adam olacaksn yaknda hala steamle paypalla urayosun.
    O ward ben koymutum roshan nne -.- adamlar grmesin diye .. ie yarad da o sayede ma aldk :// neden beenmedin kanka.

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

Stream Ekibi NightStalker - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    15/12/2010
    BattleTag
    NightStalker#2404
    letiler
    483

imdi yle oluyor Berk, daha nce Paypal'a reklam sitelerinden falan urap 20tl biriktirmitim. O paypal bakiyesi ile steamdan alveri yapamadm, ayn ekilde sadece steam deil LoL de RP almak istedim paypal yolu ile olmuyor, Paypal bakiyesi kullanlmyor alverilerde. Yapabilecein tek ey o paray banka kartna atmaktr, ki onun iinde minimum 10$ n olmal, ve yanl bilgi falan girme iyice kontrol et, yanl girersen 5 gn sonra paran geri iade ediyorlar fakat paypal uratrdn iin 5$ keserek
    Unutmuum bu arada Paypal bakiyesini kullanabilecein bir yer var> gittigidiyor.

yelik Tarihi
    27/09/2008
    letiler
    1,460
    Blog Girileri
    1

Alnt Alnt: NightStalker Mesaj gster
    imdi yle oluyor Berk, daha nce Paypal'a reklam sitelerinden falan urap 20tl biriktirmitim. O paypal bakiyesi ile steamdan alveri yapamadm, ayn ekilde sadece steam deil LoL de RP almak istedim paypal yolu ile olmuyor, Paypal bakiyesi kullanlmyor alverilerde. Yapabilecein tek ey o paray banka kartna atmaktr, ki onun iinde minimum 10$ n olmal, ve yanl bilgi falan girme iyice kontrol et, yanl girersen 5 gn sonra paran geri iade ediyorlar fakat paypal uratrdn iin 5$ keserek
    Unutmuum bu arada Paypal bakiyesini kullanabilecein bir yer var> gittigidiyor.
    saol hac

-WerderWeremem
    -Lexsarko
    -Huf
    -Napstar
    -Canifeto12
    -ThePrivate
    -TheDeal
    -Quim_

1. soruna cevap olarak:

paypalda her para birimi farkl bir bakiyeyi kapsyor. Eer sende sadece TL bakiyesi varsa ve $ ile sat yapan bir siteden alveri yapmay deniyorsan $ bakiyende hibir ey olmad iin otomatikmen kartndan paray eker.

ye hohmlec - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    11/10/2011
    BattleTag
    hohmlec#2491
    letiler
    2,477
    Blog Girileri
    1

konu 2013 alm
    1.CinCinBear <3 2. ShotgunShell <3 3. SonyaTheEvil <3 My favourites streamer

Alnt Alnt: hohmlec Mesaj gster
    konu 2013 alm

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)