3. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
47 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor
    Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

Cevap: Tüm nooblarin aci cekerek gebersin

bir gün gelicek birisi çıkıp şu rusların ukraynalıların falan giremediği bir server açıcak. O gün valve deki bu işlere bakan kişi artık yolun sonuna geldiğini anlayarak öğle arasında diyetine aldırmadan en sevdiği hamburgeri yiyecek ve istifa ettiğini bile söylemeden çekip gidecek. O gün herkesin canı birşeye sıkılmış olucak ama bilgisayarı açıp bu haberi duyduğunda morali yerine gelicek. Bir gün oyun oynamak için ruslar denk gelmesin diye öğlenin geçmesini akşamın gelmesini beklemek zorunda, party 5lensin diye herkesi partye almaya çalışmak zorunda kalmıyacağız. Kurye adamların basenin oraya kadar çağırlıp ölmiyecek, birisine ward al dediğimizde kiril alfabesiyle yazılan küfürler görmiyeceğiz, admaların 5 i de ölünce bir kişi farmlamaya dönmiycek sizinle rosha ya da pushlamaya gelicek....

bir gün olucak inanıyorum, bu umutla yaşıyorum....

FİBERLİYORUZ!

Üye Insomniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Alıntı Alıntı: Burakula Mesajı göster
    bir gün gelicek birisi çıkıp şu rusların ukraynalıların falan giremediği bir server açıcak. O gün valve deki bu işlere bakan kişi artık yolun sonuna geldiğini anlayarak öğle arasında diyetine aldırmadan en sevdiği hamburgeri yiyecek ve istifa ettiğini bile söylemeden çekip gidecek. O gün herkesin canı birşeye sıkılmış olucak ama bilgisayarı açıp bu haberi duyduğunda morali yerine gelicek. Bir gün oyun oynamak için ruslar denk gelmesin diye öğlenin geçmesini akşamın gelmesini beklemek zorunda, party 5lensin diye herkesi partye almaya çalışmak zorunda kalmıyacağız. Kurye adamların basenin oraya kadar çağırlıp ölmiyecek, birisine ward al dediğimizde kiril alfabesiyle yazılan küfürler görmiyeceğiz, admaların 5 i de ölünce bir kişi farmlamaya dönmiycek sizinle rosha ya da pushlamaya gelicek....

bir gün olucak inanıyorum, bu umutla yaşıyorum....

Bu dediğin olaylar lol tr servarında oluyor oraya bir göz at istersen. Ruslar ne kadar kötü olursa olsun bizimde onlardan farkımız yok adamlar ağzı var dili yok bırak takılsınlar bizim abazalar gibi oyunu bırakıp küfür eden tipler değiller en azından.

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

Alıntı Alıntı: Insomniac Mesajı göster
    Bu dediğin olaylar lol tr servarında oluyor oraya bir göz at istersen. Ruslar ne kadar kötü olursa olsun bizimde onlardan farkımız yok adamlar ağzı var dili yok bırak takılsınlar bizim abazalar gibi oyunu bırakıp küfür eden tipler değiller en azından.
    bunun sebebi LoL oyuncularının yaş ortalamasından kaynaklı bence. TR serverin çok büyük çoğunluğu 12- 16 yaş arasından oluşuyor bunu sen de biliyorsun. İnsanlar barbie giydirmece oynadığı oyun sitesinin reklamında LoL görüp başlarsa olacağı budur. Ha aynı şey dota2 deki ruslarda da var, ama onlardaki temel sorun yaş değil oyun kültürü. Bunu bir problem olarak görmediklerinden değişmesi imkansıza yakın, bizim de tek çaremiz kaçmak oluyor

FİBERLİYORUZ!

Alıntı Alıntı: Axé Capoeira Mesajı göster
    böyle kişilerle aynı oyuna düşüyorsan seninde gerçekten onlar kadar kötü olduğun hiç aklına geldi mi? Geldi de yediremedin mi kendine acaba O.o
    Bu dediğini bir daha düşün

Sonra bir daha

Ondan sonra affedicem seni

Alıntı Alıntı: Nymphe Mesajı göster
    Burada içimi dökücem , günlük gibi birşey , dotanin ne kadar lanet bir gavat oyun oldugunu ve günlük karşılaştığım nooblari steam adresleriyle birlikte burda ifşa etmeyi planliyorum , sinirimi biraz olsun alabilirim böylece

Başta matchmakingin ve volvonun ta amina koyayim

Neyse bugun bana denk gelen annesi kötü kadınlari ifşa edeyim , oyununuza falan gelirse çıkın engelleyin bilmiyorum kamu hizmeti yapıyoruz burda

1) http://steamcommunity.com/profiles/76561197960440491/

Kendisi amerikan , maksimum 15 yaşında bir gavat. Wr ve miranaya karşı maginayla solo kasabileceğini iddaa eden , oyun sonu 2-12 bitiren yumuşak beyinli bir yaratık.

2)http://steamcommunity.com/profiles/76561197960543509/

Profil resmindende görüldüğü gibi kendisi inci sözlükteki çakma anarşistlere cok benziyor , tek farkı buda amerikan ve maginayla arkadaş. Sk alıp top giden bu babası verimsiz oyunu 0 8 le bitirip dakika 25 e kadar botsuz geziyordu.

3) http://steamcommunity.com/profiles/76561197980024107/

Sk ile aynı lanede kasan , 5 dakikada 6 kez ölebilen başka bir yaratik. Eğer bunun takımııza gelip feedledikten sonra ' u mad ? ' demesini istemiyorsaniz engelleyin yada ismi not edin.

Yukaridaki 3 sivilceli ergen party şeklinde gezip solo que şeklinde girenleri avlamaktadir , dikkatli olun.

Günlük olarak güncellicem burayi , ellemeyin lan konumu.

Başlık fail olmuş , sinirden türkçeyi unuttum amına koyayim.
    Büyük ihtimal kötüsün

O değil de başlık niye "Tüm NOOBLARIN acı çekerek gebersin" ?

Alıntı Alıntı: arpharazon Mesajı göster
    O değil de başlık niye "Tüm NOOBLARIN acı çekerek gebersin" ?
    latyos gibi yazmış
    EMPATYNİN SANDALYEYLE İMTİHANI
    22:16 Empaty: OLUM SANDALYEYİ KIRDIM YA
    22:16 Empaty: ÇOK GÜÇLÜYÜM
    22:16 Empaty: AMK
    22:16 Empaty: ARKAMA
    22:16 Empaty: YASLANDIM
    22:16 Empaty: YERE
    22:16 Empaty: DÜŞTÜM
    22:16 Empaty: AMK
    22:16 Empaty: GELİYOM
    22:16 Empaty: BEN 1SN
    [ALLIES] Empaty: BEYLER
    [ALLIES] Empaty: BU KADAR GÜÇLÜ
    [ALLIES] Empaty: OLDUGUMU
    [ALLIES] Empaty: BENDE BİLMİYORDUM

ptRx: yatarak dota oynayamıyom
    DrdLrD^: dotayı
    DrdLrD^: normalde oynayamıyon
    DrdLrD^: yatarak dota oynayamıyom diyosun

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,465

gastamonu gastamonu dep dep dep

Party kurup oynayanlar varsa ekleşek 10 üzerinden 8lik bi pub oyuncusuyum

Kötü oyuncuyla eşleşen kötüdür. Bunu inkar eden kötüdür.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)