1. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var 123 ... SonuncuSonuncu
47 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Tüm nooblarin aci cekerek gebersin

Burada içimi dökücem , günlük gibi birşey , dotanin ne kadar lanet bir gavat oyun oldugunu ve günlük karşılaştığım nooblari steam adresleriyle birlikte burda ifşa etmeyi planliyorum , sinirimi biraz olsun alabilirim böylece

Başta matchmakingin ve volvonun ta amina koyayim

Neyse bugun bana denk gelen annesi kötü kadınlari ifşa edeyim , oyununuza falan gelirse çıkın engelleyin bilmiyorum kamu hizmeti yapıyoruz burda

1) http://steamcommunity.com/profiles/76561197960440491/

Kendisi amerikan , maksimum 15 yaşında bir gavat. Wr ve miranaya karşı maginayla solo kasabileceğini iddaa eden , oyun sonu 2-12 bitiren yumuşak beyinli bir yaratık.

2)http://steamcommunity.com/profiles/76561197960543509/

Profil resmindende görüldüğü gibi kendisi inci sözlükteki çakma anarşistlere cok benziyor , tek farkı buda amerikan ve maginayla arkadaş. Sk alıp top giden bu babası verimsiz oyunu 0 8 le bitirip dakika 25 e kadar botsuz geziyordu.

3) http://steamcommunity.com/profiles/76561197980024107/

Sk ile aynı lanede kasan , 5 dakikada 6 kez ölebilen başka bir yaratik. Eğer bunun takımııza gelip feedledikten sonra ' u mad ? ' demesini istemiyorsaniz engelleyin yada ismi not edin.

4) http://steamcommunity.com/profiles/76561198071986056/

bu orospu çocugu qop varken invoker midleyip mide gitmekte , pudgeye 2 dakikada 4 kere öldükten sonra afk kalmaktadir.

kısacasi orospu evladi işte.

bloklayin falan.

Yukaridaki 4 sivilceli ergen party şeklinde gezip solo que şeklinde girenleri avlamaktadir , dikkatli olun.

Günlük olarak güncellicem burayi , ellemeyin lan konumu.

Başlık fail olmuş , sinirden türkçeyi unuttum amına koyayim.
    Konu Nymphe tarafından (05/09/2013 Saat 06:12 ) değiştirilmiştir.

Üye Sercan<Michaell> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Sercansokmen#2169
    İletiler
    2,050

Cevap: Tüm nooblarin aci cekerek gebersin

party ile gir dostum. her genç kız geçiyor bu yollardan. daha sonra partysiz girmemesi gerektiğini anlıyor.

Parti ile girince daha kotu. Biri noobluk yapinca kizamiyorsun. Sovsen dostlugunuz bitcek. Pt siz duz gidiyom ne guzel

Topotolktan gelen ziya...

Alıntı Alıntı: Sercan<Michaell> Mesajı göster
    party ile gir dostum. her genç kız geçiyor bu yollardan. daha sonra partysiz girmemesi gerektiğini anlıyor.
    Party-Partysiz ( ne güzel ing kelimeleri türkçeye uyarlıyoruz ) fark etmiyor ki dostum Noob-Feeder her yerde Noob-Feeder dün 3 arkadaş parti atalım dedik ve bizim şansımıza gelen 2 Noob-Feeder-Cyka Rus biri karşıda Storm varken İnvoker alıp mid'e diğeri ise hemen Luna alıp "Safe lane" 'e gitti

Mid'e giden Storm'a kaybedip 7-10, diğer Luna ise 0-27 kırılması çokta zor olmayan klasik bir Rus ölme rekoru kırdı helal olsun. Ayrıca Luna'nın karşı takıma tam 10 veya +10 kez bizim kuryeyi öldürmesi de diyecek bir şey yok.
    Dakika 5'ten itibaren karşı takımın kazanacağı belliydi ( belki bir umut kazanırız diye arkadaşlarımla baya iyi kasan 5 heroya karşı def yaptık oyun 1:00:59 sürdü ama yapacak yinede bir şey yoktu )

Tek diyebileceğim 1 Noob-Feeder Rus = 100 Noob-Feeder Oyuncuya Bedeldir.

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Her üst üste oyun kaybeden konu açıp ağlayacaksa işimiz var. Buraya gelip konu açıp ağlayanların oyunlarını zaman zaman özellikle izliyorum. Bu insanların aslında oyun kazandıracak hiçbir iş yapmadıklarını hatta çoğunlukla çok kötü oynayıp takımlarının kaybetmesinde rol oynadıklarını fark ettim. Ayrıca bunu tek oyunlarına bakarak söylemiyorum elbette. Bunu istikrarlı olarak yapıyorlar.

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,465

valve bu durumu artık çok iyi biliyor ama oyuna her geçen gün artan talepten dolayı keyfini bozup da sağlam bir temizliğe girmiyor bu işi kaldırmayacağını anladı ve belli bir yere kadar oyundan gelir elde edip sonra oyunu kendi haline bırakma çabasında bence buraya konu açıp noobları istediğin kadar ifşa et 7 milyona yakın kullanıcısı olan bir oyunda bu şekilde bir yere varamazsın ya 5 kişi olup oyuna gireceksin ya da girmeyeceksin

:D

böyle kişilerle aynı oyuna düşüyorsan seninde gerçekten onlar kadar kötü olduğun hiç aklına geldi mi? Geldi de yediremedin mi kendine acaba O.o
    Www.CapoeiraTurkiye.Com

Mm kötü gerçekten ama böyle ağlayarak bi yere varılmıyo ya loselara alışacaksın ya da lobiden oyna ya da 5le partyyi öyle gir.

AYRICAAAAA bunlar kendi takımına gelince ağlaıyosunuz ama karşıya düştüğünde taşaklarınızı kaşıya kaşıya win alıyosunuz yani öyle ya da böyle %50yi koruyo

Enigma gençlik hevesi (8(

Tüm nooblar aci cekerek gebersin mi?
    Tüm nooblarin aci cekerek gebermesini istiyorum mu?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)