1. Sayfa - Toplam 16 Sayfa var 12311 ... SonuncuSonuncu
155 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor
    Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

6.79 Değişim Fikirleri

Daha öncesinde yaptığımız gibi, GameHonor kullanıcıları olarak bir değişim listesi hazırlayalım dedim. Bakalım gerçek değşim listesine ne kadar yaklaşabileceğiz. Lütfen fikirlerinizi bu konuda paylaştığınızda, fikirlerinize arka çıkacak dayanakları da sunun. Örneğin "Bence Batrider çok güçlü Lasso mana bedeli 250'ye çıkmalı." demek yerine, Batrider'ın neden güçlü olduğunu, sorunun ne olduğunu, ve önerdiğiniz değişikliğin bu sorunu nasıl çözeceğini yazmanız, diğer kullanıcıların fikirlerinize önem vermesini kolaylaştıracaktır.

6.79 Değişim Fikirleri

Kahramanlar

Eşyalar

Diğer Değişiklikler

Cevap: 6.79 Değişim Fikirleri

bazı skillerde yanlıslık yapıldığını düşünüyorum fiziksel ve magicaldamagelerde yanlıslık oldugunu düsünüyorum mesela
    slardarın 2. crush skili topuzunu yere vuruyor fiziksel cok mantıklı
    ama birde centaur a bakalım 1. hoof stomp skil i oda ayagıyla yere vuruyor oda görünüsde fiziksel ama magical vuruyor
    aynı zamanda 2. skil double edge oda fiziksel görünsede magical vuruyor
    cok var böyle skiller bence bunlar arasında bi değişiklik yapılabilir aklıma geldikcede ekleme yaparım bu yorumuma.

roof un 3. skili nerflenmeli.erken oyunda karşı takımın kill alması çok zorlaştırıyor bence.manası artırılması iyi bi çözüm olur çünkü erken oyundan sonra okadar etkili değil zaten.ama bunun yanında 2. skill güçlendirilmeli ya da onun yerine nc kasmayı sağlayacak bi skil konulabilir,ncde rahatça farmlarken kombat takip ederek 3.skill atmak daha kullanışlı olurdu

Alıntı Alıntı: akin Mesajı göster
    roof un 3. skili nerflenmeli.erken oyunda karşı takımın kill alması çok zorlaştırıyor bence.manası artırılması iyi bi çözüm olur çünkü erken oyundan sonra okadar etkili değil zaten.ama bunun yanında 2. skill güçlendirilmeli ya da onun yerine nc kasmayı sağlayacak bi skil konulabilir,ncde rahatça farmlarken kombat takip ederek 3.skill atmak daha kullanışlı olurdu
    cok doğru roof un 3. skil sayesinde anti-magenin midde invoker ı ezdiğine sahit oldum

visage too op nerf pls. o değilde 2. skili çok imba cd si artırılabilir veya kademeli olarak düşebilir.
    AOE TEK DEDİĞİN BUDUR!!!

ilk önce tarih ne zaman bilginiz varmı hiç?

Üye ViktorReznov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    İletiler
    1,763

Napstar söylemişti ve bence çok mantıklı: Fura'nın tp si channeling olsun.
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

broodmother:
    agility artışı 2.2 den 2.8 e yükseltildi.
    base damage i 44-50 den 42-44 olarak değiştirildi.

bence early game de yeterince güçlü ve gücünün sırrı da tabiki spiderları. Ama trilane e karşı durması mümkün değil, bir sentry wardlık işi var. E lane e solo 1vs1 göndericekseniz de late game de azıcık da olsa karşılığını almanız lazım bence. Ama hero late game de melee olmsına rağmen kombata giremiyor, ultisi onu koruyamıyor çünkü damage i armoru atak hızı vs çok yetersiz kalıyor. Mid game de de unutlurusa çok tehlikeli bir pusher ve rahat komuyor sürekli meşgul ediyor ama late de silence atıp ölcek bir heroyu da 1v1 solo lane e göndermek boşa yatırım gibi.

ben hem early hem late de süper güçlü olsun demiyorum, sadece late de etkisi olsun ve competetive maçların hero pooluna girsin istiyorum.

FİBERLİYORUZ!

harbiden broodmother erken oyun hariç çok ezik.yıllar önce iyiydi

alchemist bence dengeli sayılır,sadece stanın hasarı azaltılsa iyi olur,suportları çok haraslıyo,sadece orda bi dengesizlik var

weaver genel olarak oyuna fazla.bence nerflenebilir sağlam bi şekilde
    Konu akin tarafından (28/08/2013 Saat 18:00 ) değiştirilmiştir.

Her geçen dakika için roshanın dahada güçlenmesi late-gamede roshanda combata sebep olabilir bu da eğlenceli olur.
    Armletin active'de iken verdiği damage azaltılabilir veya lifestealer biraz nerflenebilir. Lifestealer armleti erken çıkınca oyun bitiyor zaten.(8-12 min)
    Gyrocopter'ın 1. skillinin cooldownu biraz arttırılabilir 2 saniye arayla sürekli atıyor yoksa.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)