1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
25 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Solo Top Champion Tavsiyesi

Evet beyler bir süredir lol oynuyorum level 25im şuan için çok fazla vakit ayıramasamda boş zamanımı dota2 yerine lolde harcamaya başladım oyun kötü ve basit ama bir şekilde oynatıyor kendini İlk başladığımda mid oynuyordum ap ağırlıklı champler aldım sonradan sıkıldım ve solo top geçtim 30 olmadan champ yelpazemi biraz genişletmek istiyorum şu an solo top oynadığım champler : Akali , Fiora , Garen ,Pantheon , Tryndamere , Wukong.

Varmı öneri şuan için Darius ve Renekton ilk tercihlerm olucak gibi.
    Konu YOLO322 tarafından (29/08/2013 Saat 16:54 ) değiştirilmiştir.

Cevap: Solo Top Champion Tavsiyesi

Darius çöpte renekton çok sağlam al derim. Nassus çok iyi birde solo topta acaip zorlar. Jayce de çok keyifli bir champ. zevk alırsın oynarken emin ol.

Üye Zaphart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Zaphart#2303
    İletiler
    887

Jayce Kenen Zac Shen Renekton falan çok revaçta şu sıralar.Nasus soloda öğrenirsen, oyunu tek başına taşıyan nadir herolardan.Bide khazix vlad falan var.

Edit: Dairusa 6300 ip falan verme yazık günah Noob herosu darius anca karşına low fiora masteryi khazix falan picklerlerse iş yaparsın.Ama genelde tanky herolar geleceği için karşına iş yapmaz kasamaz darius.Kasamayan darius bi işe yaramaz kanımca
    Konu Zaphart tarafından (29/08/2013 Saat 17:24 ) değiştirilmiştir.

Nasus var ya zaten yazmamışım genelde aldığımda jungle gidiyorum. Darius bi ara free idi kim gelse karşıma tokatlamıştım pasifi fln baya op gelmişti bana. Biraz daha mobil bir karakter lazım ya Wukong tarzı Khazix olabilir belki.

Üye Insomniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Zanza Jayce, Irelia, Lee, Riven, Kennen, Shen bu sıralamada git sen birde bazen canın takılmaca filan isterse Singed al baya keyiflidir. Birde kardeşim bırakın şu oyunu ilk zamanlar baya keyif veriyordu ama bir süre sonra oyunda bulunan ergenler ve zeka özürlüler yüzünden oyunu oynamak işkence haline geliyor. :d

Akali solo top hiç görmedim daha önce. Jayce, kennen alman gerek kesinlikle. Shen'i o kadar önemseme zaten gümüşte first ban atıyorlar oynama şansın kalmıyor . Riven, Kha ve kimsenin yazmadığı Zed'de gerçekten solo da aktif oynayabiliyorlar. Birde Lissandra genelde mid oynanıyor ama solo toptada fena değil. Onun haricinde etkin olduğunu düşündüğüm diğer top solo heroları:
    aatrox, elise, irelia, malphite, vayne. Kısa kısa okudum yazdıklarını yukardaki arkadaşların, yazılmayanları seçmeye çalıştım. Vayne'e laf edicek arkadaşlar olabilir burda açıklamicam şudur budur ama top soloda'da rahat bir şekilde oynanabiliyor bazı turnuva maçlarından görüyoruz bunu.

Üye Insomniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Arkadaş oyuna yeni başladığı için malp, elise,lissandra ve vayne pickleri şuan uygun değil bunlar zamanla olacak şeyler, lanede uzun kalabilmesini sağlayacak ve olası bir gang durumunda kaçış mekanizmaları olan herolar yeni başlayanlar için daha uygundur diye düşünüyorum.

Akali ile midde çok zorlanıyorum o yüzden top gidiyordum pasifi + ilk skilli ile melee champlere karşı çok etkili top lanede. Kaçış mekanizması olmasıda çok önemli değil junglerın ne zaman gang geliceği falan çok klasik tahmin edilebilir. Aradığım champ Wukong tarzı işte demiştim mobil ve kill alabilecek sanırım khazix en uygun ve renekton.

Bu arada doğru diyor Insomniac, şimdi güzel geliyorda ilerde kanser olacaksın gold ligin üzerine çıkana kadar. En mantıklısı TR harici bir serverda gold olup sonra hesabı taşımak.

Ben EU Westteyim bizim kafede ilkokul 5 e giden çocuk var TR serverında oynuyan illkokul 5 ya TR serverında olan olaylara hiç denk gelmedim EU da herkes gayet seviyeli arada çoluk çocuk çıkıyor ama inanılmaz nadir yani. Dotada yediğim flame in %1ini yemedim şu oyunda.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)