1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
21 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Konu: Nerfhammer

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Nerfhammer

TI3'ün problemli kahramanlarından birkaçına, güçlü yanlarını etkilemeyecek nerfler silsilesi. Bakalım fikirler hakkında neler düşünüyorsunuz?

Batrider
    Sticky Napalm artık sadece düşman birimleri etkileyecek.

Lifestealer
    Infest, düşman ünitelere kullanılmadığında hasar vermeyecek.

Gyrocopter
    Call Down mana bedeli: 125 -> 150/200/250

Outworld Devourer
    Arcane Orb hasarı: %6/%7/%8/%9 -> %4/%5/%6/%7

Visage
    Soul Assumption ilk 20 hasarı kaldırıldı. Stack başına hasarı 65'ten 70'e yükseltildi.
    ya da
    Cloak armor değeri 1/2/4/5'ten 1/2/3/4'e düşürüldü.

Meepo
    Artık rengi mor.

5 adet nerf, bir tanede mega buff, böylece daha çok Meepo görebiliriz oyunlarda.
    Konu BorisPeace tarafından (31/08/2013 Saat 22:08 ) değiştirilmiştir.

Cevap: Nerfhammer

-Sticky napalm herolara etki etmez demek istedin yanlış anlamadıysam böyle bişey olursa hero çöp olur.
    -Herolardan çıkınca hasar vermemesi daha mantıklı.
    -Early- Mid için güzel nerf.
    -Mantıklı ama bence asıl nerflenmesi gereken astral.
    -Hala op

OD Hala Mid'in kralı gibi duruyor karşısında durmak zor gibi

Alchemist kesinlikle eklenmeli ağır nerfler listesine. Onun dışında Weaver'a birkaç minor nerf getirilebilir.

6.79'da gerçekleşmesine kesin gözüyle baktığım bir değişiklik var: (Icefrog, Playdota Topluluğunun söylediklerine önem veriyor. Birçok konuda gördüm bu buff'ı. Benim de çok istediğim bir buff)

Phantomm Assassin:

-Phantom strike büyü bağışıklığı olan birimler üzerinde artık kullanılabilir hale geldi.

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

-Batrider için napalmin kreblere yarı etkimesini düşünmüştüm ama daha sonra farkettim ki bu onun mid ve hardline farm kapasitesini baya fazla düşürüyor. Seninki daha güzel olmuş.

-naix bomb taktiğini direk nerflemek, hmm. Bana kalırsa naixin bu özelliği ana özelliği olsa daha iyi, rage odaklı değil ulti odaklı bir hero haline gelsin ve herolarla sinerji oluşturmaya devam etsin. Bu benim fikrim.

-OD: aslında benim istediğim genel bir remake bu heroya fazla full damage geliyor bana. Şimdiki haliyle kalıcaksa seninki mantıklı.

-gyrocopter: call downun damage miktarını biraz arttırıp yavaşlatmasını azaltmak aklımdaydı daha early bir skill olması için. seninkisi mid game deki etkinliğini düşürüyor sanki diğerlerine pek dokunmuyor gibi. Bilemedim

FİBERLİYORUZ!

Od'nin aurasi bir şekilde nerf yese yeterli. Ya abi 4 levelden sonra bir hero sınırsız mana döngüsüne giremez ya sikerler öyle işi.

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Alıntı Alıntı: vigNerd Mesajı göster
    -Sticky napalm herolara etki etmez demek istedin yanlış anlamadıysam böyle bişey olursa hero çöp olur.
    Sadece düşmanları birimleri etkileyecek = düşman olmayan birimleri etkilemeyecek = tarafsızları etkilemeyecek

"Infest, düşman ünitelere kullanılmadığında hasar vermeyecek." dedim çünkü dost ünitelerden ya da kahramanlardan çıktığında HP yenilemiyor ve çıktığı üniteyi öldürmüyor.

Alıntı Alıntı: BorisPeace Mesajı göster
    Sadece düşmanları birimleri etkileyecek = düşman olmayan birimleri etkilemeyecek = tarafsızları etkilemeyecek

"Infest, düşman ünitelere kullanılmadığında hasar vermeyecek." dedim çünkü dost ünitelerden ya da kahramanlardan çıktığında HP yenilemiyor ve çıktığı üniteyi öldürmüyor.
    Anladım.
    Batrider nerfi olabilir ama ben şahsen olmasını istemem oyunda jungle kasabilen çok az hero var çünkü.
    Infest'te ne kastettiğini anladım senin dediğin + benim dediğim olsun o zaman
    Dertli gönüllere giren, işte benim Yıldırım Demirören..

BurNIng does not carry DK, he gets carried by DK.

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

Alıntı Alıntı: BorisPeace Mesajı göster

ama naixin değiştirdiğin bu özelliği naix bomb taktiklerine doğrudan etki etmiş oluyor. Sen onu en iyisi dost birimden çıkarken de hafif yararak çıkıyor parçalar da etrafa zarar veriyomuş gibi düşün bence Ya naixe bence ya stat nerf ya rage'e nerf lazım fazla "sal kessin" tarzında o yönden.

edit:infest dost brimden çıkarken çıktığı birime biraz hasar verirse de mantıklı olabilir
    Konu Burakula tarafından (31/08/2013 Saat 23:47 ) değiştirilmiştir.

FİBERLİYORUZ!

Üye ViktorReznov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    ViktorReznov#2510
    İletiler
    1,763

Gyronun 3. skiline damage düşürme falan lazım, ultisine nerfin dışında.
    "My name is Viktor REZNOV, and I will have my REVENGE!!"

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)