2. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
25 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor

Re: Nerde dota oynayabilirim?

orjinal al oyna. tft ve rocu 15 dolar mi neye almistim.

Üye Sercan<Michaell> - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Sercansokmen#2169
    İletiler
    2,050

Cevap: Nerde dota oynayabilirim?

Alıntı Alıntı: napstar Mesajı göster
    Eee, zaten öyle olması gerekir?
    Karşı tarafta aman aman orcidlik hero yoksa orcide gelene kadar bir ton item kasarsın. Slarka orcid kasma sebebin mana pool ve mana regen ise. Ben direk pt den sonra skadi çıkıyorum. skadi zaten deli gibi mana pool veriyor ekstra hp pool da veriyor diğer verdiği özellikleri söylememe gerek yok. Heronun tüm mana ihtiyacını çok rahat karşılıyor. Orcid nedir :/

bilgisayardan oynanıor kardeş bilgisayarın varsa oynarsın. ps de falan yok.

Re: Cevap: Nerde dota oynayabilirim?

Alıntı Alıntı: Sercan<Michaell> Mesajı göster
    Karşı tarafta aman aman orcidlik hero yoksa orcide gelene kadar bir ton item kasarsın. Slarka orcid kasma sebebin mana pool ve mana regen ise. Ben direk pt den sonra skadi çıkıyorum. skadi zaten deli gibi mana pool veriyor ekstra hp pool da veriyor diğer verdiği özellikleri söylememe gerek yok. Heronun tüm mana ihtiyacını çok rahat karşılıyor. Orcid nedir :/
    attackspeed+amplify dmg+1v1 yakaladiginda karsinin birsey yapamamasi hele storm qop invo gibi herolar varsa

Üye hohmlec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    hohmlec#2491
    İletiler
    2,477
    Blog Girişleri
    1

Alıntı Alıntı: sehnoc Mesajı göster
    bilgisayardan oynanıor kardeş bilgisayarın varsa oynarsın. ps de falan yok.
    sen mılletı trollemeye calısma yetenegın yok
    1.CinCinBear <3 2. ShotgunShell <3 3. SonyaTheEvil <3 My favourites streamer

BattleTag
    Sercansokmen#2169
    İletiler
    2,050

Cevap: Re: Cevap: Nerde dota oynayabilirim?

Alıntı Alıntı: Valeyard Mesajı göster
    attackspeed+amplify dmg+1v1 yakaladiginda karsinin birsey yapamamasi hele storm qop invo gibi herolar varsa
    Slark hpsi low ve kafalayan bir hero. Özellikle bağladığı zaman hiçbir şekilde kaçma şansı yok. Zaten skilleriyle yeterince damagesi var. Skadi ile hp ve mana pool alıyor. + attack + kafaladığı heronun assini mssini bitiriyor. Yani outcarry için bile kullanılabilir. Ha dediğin gibi stormdur qopdur o herolara karşı kaçamasınlar diye kasılabilir. Onun haricinde hiç lüzum yok.

Ben genelde slarkı "başkasının götü " gibi kullandığım için hp ağırlıklı gidiyorum item buildi. Poor man shield, pt, skadi , hot, radiance, abbysal falan öyle gidiyor. Oyun başı ztn skill damagesi ile eziyor asye veya attacka ihtiyacı yok.

Alıntı Alıntı: hohmlec Mesajı göster
    sen mılletı trollemeye calısma yetenegın yok
    sevgili bulmak için dota forumlarına kadar düşen çaresiz looserlarla muhattab olmuom kardeş hadi bakayım 2le.

Slarkta pt+lothar+orchid olsun git herkesi tekle, skadi ne la onu kasana kadar 2şer k biriktir falan ohoo ölüm.

BattleTag
    Sercansokmen#2169
    İletiler
    2,050

Alıntı Alıntı: NightStalker Mesajı göster
    Slarkta pt+lothar+orchid olsun git herkesi tekle, skadi ne la onu kasana kadar 2şer k biriktir falan ohoo ölüm.
    Öyle değil işte. ztn lanede direk orb of venom alıyosun sonra point booster. Earlyde zaten skille kesiyorsun çok rahat adamları. Earlyde mal değilsen çok rahat gang le adam kesiyosun. O parayı kasması inan zor değil. Skadiyi erken bitirebilirsen hero ilah oluyor zaten. Bir de ben çok kafalıyorum combat başlattığım için slarkla zaten disable edilmesi çok zor bir hero o yüzden direk giriyorum 5 kisi arasına 1500 1600 + hp sağladığın zaman ölmüyorsun.

Slarkın olmazsa olmazı hp ve mana pooldur bana göre. Başka hiçbirşeye ihtiyacı yok. Zaten 3. skilli agi çalıyor. Zaten skilleri hayvan gibi damage vuruyor. E bloodstone da kasamayacğına göre skadi kasacaksın.

Hayır çok zor değil bir oyun denerseniz dediğimi anlarsınız Yoksa kim ne kasıyorsa kasar banane yani
    Konu Sercan<Michaell> tarafından (05/09/2013 Saat 13:29 ) değiştirilmiştir.

slarka mom basher kasılır kardeş. gerçi ben her caryye mom basher kasıyorum ama olsun. slarkada kasılır.çok güzel oluyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)