3. Sayfa - Toplam 4 Sayfa var BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
31 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor

Cevap: dizi tavsiyesi

Prison Break izle, izlemeyi düşünmüyorsan, izlemediysen az ötede yaşa kardeş.
    Konu D1e-_- tarafından (10/09/2013 Saat 17:14 ) değiştirilmiştir.

İngilizce dublajlı anime izleyebilirsin. Sword Art Online'ın İngilizce dublajlı bölümleri yayınlanmaya başladı mesela.

Alıntı Alıntı: YOLO322 Mesajı göster
    The OZ değil sadece OZ Californicationın sağlam fanıyım bozduğunu düşünmüyorum son sezon çok çok iyidi hatta. Six feet under için dizi kalmadıysa izlemek demek hakaret olur, kimilerine göre gelmiş geçmiş en iyi dizidir ama dediğin gibi merlin izleyen bir adam bunu sevmez. Prison Break 1.sezon sonrası çöp.

Ayrıca Breaking Bad gelmiş geçmiş gelecekteki en iyi dizidir. İlk sezon biraz sıkıcı gelebilir 1.sezonu atlatırsanız zaten anlarsınız, onun dışında The Wire baya sağlamdır ama ağır gelebilir ben 3.sezonun ortalarında bırakmıştım aşırı gerçekçi hiç bir sığlığa prim tanımaz bu yüzden puanı bu kadar yüksek heralde. Shameless fena değil keyifle izliyorum makara tukara derken son sezon ağzımıza sıçtılar.

Bir de napstar o saydığın 3 dizi dışında diğer dizilere çöp demek için salak olman lazım abi. Monk ne la? Monk seviyorsan Sherlock izle. Bir de Sons of Anarchy kesin izle.
    Californication dikkat edersen her sezon aynı şekilde biter ve yeni sezon hep aynı şekilde devam eder.( Sezon başında Hank ve Karen küserler, sezon sonlarına kadar Hank bi kızla takılır son 2-3 bölümde kızdan ayrılır ve Karen'la barışırlar.) Bir süre sonra sıkıyor bu işleyiş ama her türlü izlerim.
    Six Feet Under'a kötü demedim dememde zaten sadece herkesin seveceği bir dizi değil adama kesinlikle izle diyemem.
    Merlin'in sadece ilk 2 bölümünü izledim. Prison Break benim içinde çok efsane bir dizi değildir ama çöp demek çok ağır olur.
    Dertli gönüllere giren, işte benim Yıldırım Demirören..

BurNIng does not carry DK, he gets carried by DK.

Üye Berkantk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Berkantk#2225
    İletiler
    1,183

Komedi istemiyorum demişsin ama bunu kesinlikle izlemelisin: How I Met Your Mother. Zaten her bölüm 20 dk fazla da sıkmaz
    Bitenler:
    Prison Break
    Heroes ve Lost (Bunlar başlarda sarıyor da sonra bayabilir)

Devam Edenler:
    Dexter (Bir sonraki bölümü izlemek için can atacağın bir dizi. 9. ve final sezonuna girdi. 3 Hafta sonra dizi bitecek)
    Supernatural (Klasiktir artık :S)
    Sherlock (Mini dizidir kendisi. Film niyetine izlenebilir aslında, güzeldir, cixtir)
    The Walking Dead (Sürükleyicidir bayağı)
    Arrow (Batman'in okçu hali. Güzeldir)

İzlemediklerim ama bilgim olanlar:
    Fringe
    House (Deli manyak doktor. Çok sürükleyici diyorlar. Şuan izlediğim 3 dizi var bitince buna başlayacam)

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,465

Alıntı Alıntı: Ra1deN`bk Mesajı göster
    Komedi istemiyorum demişsin ama bunu kesinlikle izlemelisin: How I Met Your Mother. Zaten her bölüm 20 dk fazla da sıkmaz
    Bitenler:
    Prison Break
    Heroes ve Lost (Bunlar başlarda sarıyor da sonra bayabilir)

Devam Edenler:
    Dexter (Bir sonraki bölümü izlemek için can atacağın bir dizi. 9. ve final sezonuna girdi. 3 Hafta sonra dizi bitecek)
    Supernatural (Klasiktir artık :S)
    Sherlock (Mini dizidir kendisi. Film niyetine izlenebilir aslında, güzeldir, cixtir)
    The Walking Dead (Sürükleyicidir bayağı)
    Arrow (Batman'in okçu hali. Güzeldir)

İzlemediklerim ama bilgim olanlar:
    Fringe
    House (Deli manyak doktor. Çok sürükleyici diyorlar. Şuan izlediğim 3 dizi var bitince buna başlayacam)
    house 6 sezondayım çok deli dizdi başlarda çok sıkıyor ağılıklı gizem 6 sezonda dram kısmı çok net göreceksin spoiler fazla vermeyeyim ama candır
    I was Lo-gan.

Üye FafraGa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    FafraGa#2495
    İletiler
    2,465

arkadaşlar pc de fazla takılamıyorum ama yeterince dizi önermişsiniz hepinize çok teekkür ederim boş bir vaktimde hepsine tek tek bakacağım
    tatsız tartışmaların olmadığı herkesin fikrini söylediği bir konu olması bnei ayrıca sevindirdi forumda gerçek hayattan bir şeyler konuşmak daha verimli oluyormuş heralde
    yabancı dizi izlemeye yeni başladım gibi ingilizcemi özellikle kelime daracığını bu şekilde geliştirebilceğim söylendi ama en dikkat ettiğim kısım telefuz ları öğrenmek

tekrardan çok teşekkür ederim GL HF

Re: Cevap: dizi tavsiyesi

Alıntı Alıntı: FafraGa Mesajı göster
    house 6 sezondayım çok deli dizdi başlarda çok sıkıyor ağılıklı gizem 6 sezonda dram kısmı çok net göreceksin spoiler fazla vermeyeyim ama candır
    7nci sezonun finaline gel asik olucaksin diziye . Cok fena spoiler veresim geldi :P.

Üye hohmlec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    hohmlec#2491
    İletiler
    2,482
    Blog Girişleri
    1

supernaturel freaky awesome
    1.CinCinBear <3 2. ShotgunShell <3 3. SonyaTheEvil <3 My favourites streamer

Üye Burakula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    burakula#2108
    İletiler
    2,364
    Blog Girişleri
    2

fringe->en iyi dizidir
    breaking bad->en iyi 2. dizidir
    vikings-->tarih ve aksiyon yani spartaküs tarzı ama daha az magazinli bir şey istersen süper dizi.
    flash forward->kısacık bir solukta izlersin ve sıkmaz.
    person of interest->abanmıycam ara ara izlerim dersen 10 numara. çok sık izlersen bayıyor.
    da vinci demons->yeni başladım baya iyiye benziyor.

bunlar dışında game of thrones çok övülüyor ama henüz ona başlamamış bakirlerdenim dizilerimden bir tanesini bitirnce ona da başlamayı düşünüyorum.

FİBERLİYORUZ!

game of thrones izlemektense bence kitabını oku dizisinde çok fazla atlanmış bölüm var onun haricinde super natural güzel dizi son sezonunu izlemedim ama 7. sezon biraz sıkar spoiler vermeyim diziyi bitiriyolar ve tekrar çekmeye karar veriyolar sanırım öyle bi hadise vardı 8 de geri dönüş yaptı diyolar izlemedim bilemiycem dexter efsanedir house zaten izlemişsin shameless da güzel dizidir biraz ayıplı ama ilk sezonu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)