2. Sayfa - Toplam 5 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
45 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor
    Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Cevap: [Bilgi] D2LO #2

Başta, yapmaya çalıştığım her hamlede elimi kolumu tatlı tatlı bağlayan Krizalid ve NH olmak üzere Dire takımını tebrik ediyorum.

1. amacım ilk gece MS kullanarak ilk gün avantajını kullanmak
    2. amacım Radiant'ın güvenini kazanmak
    3. amacım bunun ardından agroyu üstüme çekerek üzerimde Haunt kullandırmak
    4. amacım mümkün olduğunca çok kişiyi sıkıştırarak konuşmaya ve hata yapmaya zorlamaktı.

Elimden başka bir şey gelir miydi emin değilim aklıma başka bir şey yapmak da gelmedi açıkçası. Hata yaptırdığım NS'yi de biraz takımımın basiretsizliği ve büyük oranda da NH ve Krizalid'in başarısıyla linç ettiremedik haliyle.

Bu arada rollerini açıklayıp Haunt için hedef sayısını 3 azaltan takım arkadaşlarıma ayrı bir parantez açmak istiyorum ama açarsam o parantez kapanmayacak o yüzden oraya hiç girmiyorum

Son olarak Dire'ın denge açısından biraz OP olduğunu da belirtmek gerekiyor. Ortak hareket edebildikleri için oylama üzerinde büyük etkileri oldu. İyi bir Radiant takımını durduracak bir şey değil ancak netice olarak dengesiz bir durum. Radiant oyuncu sayısının bir sonraki oyunda artması şart.

Oyunu adam gibi oynayan herkese ve oyun hostu Boris'e teşekkür ediyorum.

Alıntı Alıntı: Nighthawk Mesajı göster
    Bu arada borisin radianta %100 kazandıran op stratejileri vardı. Ki son gün bile radiantın avantajı vardı sadece çok kötü oynadınız
    Alıntı Alıntı: BorisPeace Mesajı göster
    Öncelikle, tüm % işaretlerin yanlış yerde. Türkler "yüzde elli" dedikleri için %50 yazarlar. İngilizcede "fifty percent" denildiği için 50% yazarlar. Tüm % işaretlerini sağa kaydırırsın (:
    Ben demedim Boris dedi. :'(

Yönetici Nighthawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

NightStalker'a rağmen kazandık ya daha ne diyim.

Yönetici Lexsarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Lexsarko#2517
    Makaleler
    15
    İletiler
    2,908

Kötüler kötüsü NS

BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

Alıntı Alıntı: napstar Mesajı göster
    Ben demedim Boris dedi. :'(
    İngilizce mi yazıyorum ben sorun nerde naap

Alıntı Alıntı: Krizalid Mesajı göster
    Sus Allah'ın kötüsü.
    Kardeş neden beni çekemiyosun yav :d

Edit:
    Ya oyunu ben taşıdım zaten hala ne diyonuz yav :d
    Konu NightStalker tarafından (11/09/2013 Saat 21:43 ) değiştirilmiştir.

geb555'e 3 kişi saldırmışız

Alıntı Alıntı: NightStalker Mesajı göster
    Kardeş neden beni çekemiyosun yav :d

Edit:

Ya oyunu ben taşıdım zaten hala ne diyonuz yav :d
    Fail

BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    İletiler
    4,049
    Blog Girişleri
    5

İlk gün omni, chen, venge, bh, clock, rubick olmayan birinin ortaya çıkması istenir (ne olduğunu söylemese bile olur çıkan kişinin radiant veya dire olması da önemli değildir).

Mirana MS basar. Dire kahramanları evlerinden dışarı çıkamaz.
    Omni, chen, venge, bh, clock, rubick'in tamamı skillerini seçilen kişiye atar.
    Nether Swap, diğer tüm yeteneklerden önce devreye girer. Tüm skill'ler venge'ye etki eder.
    Clock o gece raporla 4 kişinin ismini alır, bu kişiler radianttır. Sonraki gün ben clockum der ve bu isimleri açıklar.
    Dire'ın öğrendiği şey clockun kim olduğu, ve 4 heronun kimler olabileceğinin daraltılmış listesidir. Bu noktada dire köylüleri kandırmaya çalışsa bile kimse linç edilmez, 2. gece clock olduğu söylenen kişiye test of faith atılır. Clock'un radiant olduğu görülürse radiant 5 radiant öğrenmiş durumda bir şey kaybetmeden devam eder.

Buna benzer bir strateji boris yazmıştı ve tam hatırlayamadım. Bunu kendim tekrar düşünüp yazdım, Bir açık var mı?
    Konu Nighthawk tarafından (11/09/2013 Saat 22:11 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Alıntı: Latyos Mesajı göster
    Dün gece biraz aceleden kısa yazdım üzgünüm. Şimdi yazımı toparlamak istiyorum. Dire dün gece beni hedef aldı. Lanaya olmam sebebiyle Refraction'ım gitti. Kimliğimi açık ediyorum neden? Artık zaten oyunda pek bir numaram kalmadı. Bu gece beni öldüreceklerini sanıyordum ama ben rubick'im diye ifşa olan arkadaş gerçekten Rubick ise bu gece hedef artık o olacak. Şimdi neden ifşa olduğuma gelirsek; bu oyunda çok şey yazdım sundum hergün oy verdim vs. bence Dire olanlar adına ufak bir liste hazırladım. Ben öldürüldüğümde Lanaya olarak ölürsem bunu sizde göreceksiniz ve umuyorum ki yazdığım listeden linç etmeye başlayacaksınız. Amacım bütün oyun yaşamak değildi zaten. Radiant kazansın yeterli benim için.

NS: Bu arkadaş oyunun çoğunluğunda aggroyu elinde bulundurdu ama hep yeterli oy olmaması sebebiyle kurtuldu. 15 kişilik oyunda neden 5 kişi oy veriyor NS'ye? Eğer ki Radiant olsaydı Dire'lardan da destek gelecekti oylamaya. Çok bariz bir şekilde Dire değil mi sizce de?

Arpharazon: Smita Dire dediğimde bana körü körüne destek çıkmıştı. Ancak şimdi görüyorum ki Simita Dire değil ve görünüşe göre orta veya güçlü sayılabilecek bir Radiant karakteri. Bu yüzden oylamada ortalığı karıştırmaya çalışan ve şüpheli hareketlerini gördüğüm Arpharazon'da Dire.

Nighthawk: Bütün oyun boyunca çok yazdı, oyuna katıldığını gösterdi. Bana sorarsanız rol yapma konusunda pek iyi değildi. Nighthawk'ın Dire olduğunu 2 gündür tahmin ediyordum ama bir açığını yakalayamamıştım. Elimizde Nighthawk'tan Dismember çaldığını iddia eden bir Rubick olması Nighthawk'ın Dire olması olasılığını aşırı şekilde güçlendiriyor.
    Next time trust me
    Egon çapından büyük olursa madara olursun net. -Lexsarko @ 18.08.2014 20:12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)