2. Sayfa - Toplam 8 Sayfa var BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
74 sonuçtan 11-20 arası gösteriliyor
    Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Cevap: [Yakında] Dota 2 Linç Oyunu #3

Forumda Son Durum kısmında yapılmıştı, Aktivite Akışı'nda değil :/

Üye Simita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İletiler
    791
    Blog Girişleri
    3

Boş köylü karakterlerin olmasını öneriyorum, ve şiddetle 3. tarafın olmasını da öneriyorum, rol açıklamalarının- rahat davranmanın önüne geçecektir.

Tomoyo'nun önerdiği biraz daha değişik. Balance konusunda hiçbir şey diyemiyeceğim, ancak orijinal ve güzel geldi bana.

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

Abi

Bu setupta ben katılmam. Açıkça söylüyorum. Olayları yorumlarken sadece tek bit kullanan arkadaşlar yüzünden Radiant'ı bufflamanın anlamı yok. Lexsarko yine iyi sövmeden kapattı konuyu açıkçası ben olsam rencide ederdim. Hala da edebilirim diye düşünüyorum. Olayları yorumlarken sadece tek bit (1 ve 0) kullanan zekasız arkadaşlar yüzünden Radiant'ı bu kadar bufflamanın manası yok

9 Radiant rolünden zaten 2 tanesi pasif. Mirana, Chen ve Rubick zaten braindead'lerin bile oynayarak bir şey başarabileceği roller. Yetenek isteyen sadece Clock, Omni, Venge ve BH var. Clockwerk'in de kendine özgü çok imba bir işlevi mevcut. BH'yi de Chen gibi ya da Mirana gibi sulandırıyorsun. Bir manası kalmıyor. Herkes Dire OP diyip duruyor ancak Dire'ın OP olan tek yönü sayısal olarak Radiant'ın üçte ikisine denk geliyor olması. Onun dışında Dire'daki hiçbir skill akıllı bir Radiant'ın dengesini bozacak güçte değil ve Dismember dışındaki tüm Dire skilleri counterlanabiliyor.

Oyun Radiant/Dire arasında geçecekse ya davet sistemiyle oyuncu al ya da Radiant'tan Clockwerk'ü veya Rubick'i çıkarıp Sniper/Assasinate (bir kereliğine bir kişiyi öldürür), Rylai/Frostbite (her gece bir kişiyi durdurur), ve Disruptor/KineticField (her gece bir kişinin ziyaret etmesini ve edilmesini engeller) gibi bir şeyler ekle. Dire'a da önceki oyundaki Nerubian Weaver'ı (sahte linç oyu kullanır) geri verebilirsin ya da Chaos Knight/Phantasm(linç oyu iki tane sayılır) ekleyebilirsin. Ama Radiant/Dire oranı 3/2 olmamalı.

Benim fikirlerim bu şekilde. Ama genelde oyunun kötü geçmesine sebep olan şey oyunun setup'ı değil, oynayanları diye düşünüyorum.

Üye Simita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İletiler
    791
    Blog Girişleri
    3

12v4v1 şeklinde bir konsept öneriyorum ben, 1 olan enc olabilir.

Techies için şöyle bir şey geldi aklıma. Kendi kapısının önüne değilde istediği bir kişinin kapısını önüne koyabilir. Böyle çok hoş kombolar oluşur.

Alıntı Alıntı: AxeW Mesajı göster
    Techies için şöyle bir şey geldi aklıma. Kendi kapısının önüne değilde istediği bir kişinin kapısını önüne koyabilir. Böyle çok hoş kombolar oluşur.
    Tiny de olsun. Gece çıkıp istediği kişiyi istediği kişinin kapısına atsın istersen.

Bence biri roshan olsun ve onu 2 tarafta öldürebilsin. Tabi öldüren taraf aegisi alır 1 gece kimseyi kaybetmez.
    Yav heeeeeee

Market Sistemi gelebilir. Herolar ölmeden geçirdikleri her gece için para alsın. Belli bir kişi için ilk linçoyu veren o killden para alsın gibi. Smoke ward Bkb gibi itemler alınabilir . Bu sayede kişisel olarak güçlenebilirler.

Alıntı Alıntı: AxeW Mesajı göster
    ++++++

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)