4 sonutan 1-4 aras gsteriliyor

steam de hi bir oyun almyor.

Selam beyler iyi forumlar benim steam ile alakal bir sorunum var hangi oyuna girersem gireyim dota 2 den anlatim daha basit olur
    ma ara veya lobi olutur ksmndan oyuna girdigimde ykleme ekrani geliyor bir sre bekledikten sonra sunucuyla baglanti kesildi diyip girmiyor ne kadar denediysem olmadi steam i silip ykledim dotayi silip ykledim 4 gndr bu sekilde bi yardim edermisin biliyorsanz.

Ynetici Nighthawk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    07/09/2008
    BattleTag
    Nighthawk#2516
    Makaleler
    268
    letiler
    4,049
    Blog Girileri
    5

Re: steam de hi bir oyun almyor.

Silip ykleme eer sorun dosyalarla alakalysa ie yarar. Sizin durumunuzda sorun dosyalarla deil balantyla alakal. Bir Firewall/Antivirs program engelliyor olabilir, kontrol edin.

Cevap: Re: steam de hi bir oyun almyor.

dostum antivirs programlarini sildim steam i silip bir daha ykledim oyunu silip bir daha ykledim sorun ayni konuyu aratrdgmda genel olarak sorunu su sekkilde czmler modem arayznden dns ayarlarini otomatik yapmak gerekiyormus nasil yapicaz bunu biliyormusun.

Cevap: steam de hi bir oyun almyor.

Sorun zlmtr arkadalar ayni sorunu yaayan arkada olursa diye yazyorum benim sorunum ethernet kartndanm yuvas gevemi gzelce bi skp taktm dzeldi su anda hi bir sorun yok.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)