1. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var 123 SonuncuSonuncu
21 sonuçtan 1-10 arası gösteriliyor

Vengeful Spirit - Nether Swap Tweak Önerisi

Şimdi Vengeful sevdiğimiz bir hero tabi Rubick ve Shadow Demon kadar çok fonksiyonlu ve leveldan bağımsız bir sup değil. Fakat late game için damage desteği, early game'de smoke'u bozmasada BAZEN iş yapabilen wave'i ve late game'de oyun çeviren swap'ı var

Fakat

Vengeful Spirit level almazsa oldukça sıkıntı çıkıyor neden mi?

Genelde Command Aura fulleyecek kadar level alamıyor.

600 Range= Nerdeyse çöp çok az işe yarıyor nadiren etkili bir biçimde kullanılabiliyor. 900 Range biraz daha iyi olsada hala özellikle ofansif açıdan zayıf kalıyor. Çünkü hero sup olduğu için 600 ve 900 rangede yakın olması gerektiğinden swap atamadan hemen etkisiz hale getirilebiliyor. 1200 Range'e kadar hero efektif olamıyor.

Çözüm: Range seviyesi artışı

Öneriler: 1) Range'in dostlar için 900/1200/1500 için olması. Düşmanlar için aynı kalması

Bu sayede Early Game'de gerçek bir support olabilir. Swap initiate'ini güçlendirmeyi doğru bulmuyorum çünkü rakip carry'nin oyun boyu gank yemesine ve kasamamasına sebep olur

2) Her seviyede 1200/1200/1200 olması ancak Cooldownların 135/90/45 şeklinde olması.

Bu sayede Vengeful Spirit swap kullanımı daha efektif hale gelecek ama imba olmaması için de cooldown'u artacak. Bu sayede büyüyü dikkatli kullanması ne yapacağını karak vermesi gerekecek. Kendi carry'sini mi kurtaracak rakip carry'ye mi focuslanacak.
    Konu LauraBodewig tarafından (20/09/2013 Saat 22:05 ) değiştirilmiştir.

Cevap: Vengeful Spirit - Nether Swap Tweak Önerisi

Uplandı! Çünkü kendi önerimden çok insanların Vengeful Spirit hakkında düşencelerini merak ediyorum. Bu hero'nun zayıf olduğunu düşünen bir tek ben mi varım?

Yönetici BorisPeace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makaleler
    148
    İletiler
    3,539
    Blog Girişleri
    4

Ben diğerlerini nerfleme düşüncesindeyim :/ Şu an diğer supportların yanında biraz sönük kaldığı doğru, ama senin önerilerin uygun değil bence. Nether Swap'a menzil buffı geldi zaten, şu an bekleneni yerine getiriyor. Belki Magic Missile menzili 500 -> 500/525/550/575 olabilir. VS oynarken hep Stun menzili kısalığını hissediyorum.
    Konu BorisPeace tarafından (23/09/2013 Saat 19:21 ) değiştirilmiştir.

Venge swap'ı attıktan sonra 0.3 saniyelik bir invis veya linkens özelliği gelsin.

İyi öneri :d

Üye Nana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

ben venge'in support olarak oynanması taraftarı değilim mecbur kalınmadıkça ki bana göre semi-support venge carry veya semi-support olarak oynanabilir ama kesinlikle bana göre support değil vengeful ve zayıfta değil

Alıntı Alıntı: Nana Mesajı göster
    ben venge'in support olarak oynanması taraftarı değilim mecbur kalınmadıkça ki bana göre semi-support venge carry veya semi-support olarak oynanabilir ama kesinlikle bana göre support değil vengeful ve zayıfta değil
    Low DPS.
    Low EHP.
    Low Mobility.
    Late'de oyun çeviren bir ultisi var. Carry kasarsan bu ultinin ne anlamı kalacak?

Farm hızı da low :'/
    Konu Raichoxunrefleksleri tarafından (23/09/2013 Saat 19:35 ) değiştirilmiştir.

BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

Alıntı Alıntı: arpharazon Mesajı göster
    Low DPS.
    Low EHP.
    Low Mobility.
    Late'de oyun çeviren bir ultisi var. Carry kasarsan bu ultinin ne anlamı kalacak?

Farm hızı da low :'/
    sen beni ignorelamıştın niye bu kadar yüzsüzsün daha dün atıp tutuyodun şimdi bana cevap yazıyosun ? aptal mısın nesin sen ben konuyu açan kişi için yazdım sana ne oluyo sen niye cevap yazma gereği hissediyosun ki

Üye bucKeRudy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    buckerudy#2199
    Makaleler
    1
    İletiler
    815

Valla sonradan ne değişti bir bilgim yok fakat eskien support olarak venge ve cm direkt alınır ya da banlanırdı. Sanırım diğerleri bufflandı ya da oyun tarzı değişti de geride kaldı. Ben de görmüyorum hiç sup olarak alındığını artık.

Bu arada Nana. Her konuda bir tartışma, konudışı muhabbet. Belki bu da konudışı olacak fakat gerçekten merak ediyorum. Neden özel mesaj atmıyorsun? Onun seni engellemesi, sözünü ettiğin yüzsüzlüğü bu forumda kimi ilgilendiriyor? Sevmediğin birine forumdan yazınca herkes ona önyargılı yaklaşsın, senin dediğin gibi düşünsün gibi bişi mi düşüncen gerçekten merak ediyorum. Lüften lütfen ve lütfen ikili tartışmalarınızı özel mesaj ile halledin. Bir forum insanların forumdışı ilişkilerini nasıl gözetebilir ki onun buraya yazmasını engellesin ya da senin tarafından yazılmasını istemediğini bilsin. Forumdan kâle almazsın olur biter.

Alıntı Alıntı: Nana Mesajı göster
    sen beni ignorelamıştın niye bu kadar yüzsüzsün daha dün atıp tutuyodun şimdi bana cevap yazıyosun ? aptal mısın nesin sen ben konuyu açan kişi için yazdım sana ne oluyo sen niye cevap yazma gereği hissediyosun ki
    Bu konuyu bireysel muhabbete çeviremeyeceğim, sorry. Nessus Uğraşmış o kadar, iyi de bir şey önermiş.

Geçerli bir argümanın yok vengenin neden carry oynanaması gerektiğine dair. Fakat ben neden oynanmaması gerektiğini olabildiğince basit şekilde açıkladım sebepleriyle birlikte. Bu yüzden hakaret çok gecikmeden geldi. Dünkü tanıma ne kadar çok uyuyorsun değil mi?

BattleTag
    Nana#2980
    İletiler
    1,310
    Blog Girişleri
    8

Alıntı Alıntı: arpharazon Mesajı göster
    Bu konuyu bireysel muhabbete çeviremeyeceğim, sorry. Nessus Uğraşmış o kadar, iyi de bir şey önermiş.

Geçerli bir argümanın yok vengenin neden carry oynanaması gerektiğine dair. Fakat ben neden oynanmaması gerektiğini olabildiğince basit şekilde açıkladım sebepleriyle birlikte. Bu yüzden hakaret çok gecikmeden geldi. Dünkü tanıma ne kadar çok uyuyorsun değil mi?
    evet aynen öyleyim ve sen bunu bilmene rağmen niye hala cevap yazıyosun bana yazmazsın olur biter. ben support oynanmasına karşıyım dedim zaten support oynanmasın herkes carry oynasın demedim kendi görüşümü belirttim ben carry oynuyorum var mı itirazın ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)