3. Sayfa - Toplam 3 Sayfa var BirinciBirinci 123
25 sonuçtan 21-25 arası gösteriliyor

Cevap: Abyssal Blade biraz overpowered değil mi?

Eh, başta yanlış focus olmak üzere milyon tane etken vardır o oyunu kazanamamanda. Yanlış oynayıp "bu item PA'e olmuyor" demek biraz saçma.

Bir de şu cümleyi anlamadım abi;

Alıntı Alıntı: maydin Mesajı göster
    Bunu kritikle 3300 vurduğum oyunda yanımda da magnus varken (oyunda) Storm'a abyssal stununu kullanıp dalınca kesemeyince çok da op bir item gibi gelmiyor. Magnus naix ve storma ulti atardı ölmezdi ikisi de.
    Magnus sizde mi karşıda mı? Naix nerden çıktı? Magnus ulti atınca neden Naix ve Storm ölmüyor? :d

Üye CoolStoryBro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Steampunk#2190
    İletiler
    1,440

Alıntı Alıntı: napstar Mesajı göster
    Magnus sizde mi karşıda mı? Naix nerden çıktı? Magnus ulti atınca neden Naix ve Storm ölmüyor? :d
    Magnus onlarda Naix ve Storm karşıda. Fakat Magnus ulti atınca neden Naix ve Storm ölmüyor ben de anlamadım, ölmesi lazım. :d

Üye Krizalid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Krizalid#2895
    İletiler
    2,560
    Blog Girişleri
    11

3300'ü 4.5'e böldüm ve 733 çıktı. Şaka maka 3300 vurmak çok da zor iş değilmiş. Bi de magnus varsa tabi :\

(crit ve bashın birlikte çalışmama olayı sadece ranged herolar için geçerli. kesin doğru olduğu için yazmışım kabul edin)

HMMMM :d :p

100 Damage
    10 STR
    2 saniye stun
    2 sn cdli 1.4 saniye stun.

6750 gold.

Buriza, Divine, Mjollnir gibi itemlerin olduğu oyunda belki de en iyi DPS itemi değil bu item. Fakat bu item sadece DPS arttırmakla kalmıyor; 190 HP ve yüksek AS'le harika sinerjisi olan bir de bash sağlıyor. Bir de aktifi var tabii ki. Bu arada DotA 2'de PRD kullanıyor mu, emin değilim. Bir soru sorduk VOLVO yetkililerine hala cevap yok. Şaka gibi ya. (DotA'da PRD değildi) Bu bash-crit olayı da eğer acayip şekilde yanılmıyorsam DotA2'de yok. DotA'da olan şeklini de Krizalid açıklamış zaten.

Yani o oyunda kaybedip, bunu AB'nin yüzünden olduğunu iddia etmen biraz garip doğrusu. PA zaten çok aptal bir carry. (Bknz: blur) MKB'si olan her carry'nin out carry ihtimali var nerdeyse.

Hadi onuda geçtim, AB kadar oyunda iyi bir anti carry item mi var satanic hariç? PA'nin karşısındaki carry MKB kasmışsa, onu out-carry etmenin yolu napstar'ın da dediği gibi AB ve Satanic'ten geçiyor.
    Konu Raichoxunrefleksleri tarafından (28/09/2013 Saat 08:13 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Alıntı: napstar Mesajı göster
    Eh, başta yanlış focus olmak üzere milyon tane etken vardır o oyunu kazanamamanda. Yanlış oynayıp "bu item PA'e olmuyor" demek biraz saçma.

Bir de şu cümleyi anlamadım abi;

Magnus bu ikisine ulti atardı. Ben de divine falan var empower falan dalıyordum sonra 3 sn sonra AB stununu basıyodum storm kaçıyordu ya. Bu oyunu örnek verdim başka oyunlarda da denedim PA ile. Ama kasılabilirse de 6750 goldun olsun sonra kas. Önce bash kasarsam faydasını görmedim ben.
    Din; ilimle birleşirse nefaset, cehaletle birleşirse rezalet, siyasetle birleşirse de felaket olur.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)