Results 1 to 1 of 1
 1. #1

  Season 3 World Championship

  Forumun dota ağırlık olmasından dolayı böyle bir konu yok ama dünya şampiyonasında yarı finale gelindi maçlar bugün oynanacak. LOL competive'i hakkında çok iyi bilgilere sahip olmasamda birazcık takip edebildim. Amerika elemelerini izlediğimden dolayı, C9 favorimdi ama Avrupa şampiyonu Fnatic tarafından tokatlandılar

  Grup aşamaları da güzel maçlara sahne oldu. Maçların Türkiye saatine göre bir gün saat 10'da diğer gün saat sabah 5'te başlamasından dolayı bütün maçları izleyemesemde Fnatic,SKT1,Gambit,TSM maçlarını kaçırmamaya çalıştım. TSM diğer sempati duyduğum takımdı, onların şansızlığıda Reginald gibi kötü bir mid playerlarının olması, izleyen arkadaşlar varsa gerçekten turnuvadaki diğer mid playerlarına göre 2 3 level aşağıda, ama adam takımın sahibimiymiş kurucusumuymuş neymiş işte.

  Neyse kalan takımlar arasında SKT1'in kazanmasını isterim oda Faker'dan dolayı sanırım ama Fnatic şuanda 4 takım için en güçlü gözüken gibi. Maçlar bo5 üzerinden oynanıcak artık. Bugün sabaha karşı 06.00'da SKT1-Najin Sword aynı günün akşamı saat 22.00'da Fnatic-Royal Club maçları oynanıcak. Final maçı ise Cumartesi'yi Pazara bağlayan sabah 06.00'da Staples Center'da oynanıcak.

  Detaylı Bilgi İçin : http://na.lolesports.com/
  Last edited by RayRay; 27/09/2013 at 17:44.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •  
All times are GMT +3. The time now is 07:46.
Powered by vBulletin®. All rights reserved.
GameHonor.com © 2007-2019
Steam Connect feature for vBulletin - Powered by Steam
vBulletin Skin By: PurevB.com