2. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var BirinciBirinci 12
17 sonutan 11-17 aras gsteriliyor

Cevap: Slardar'n Ultisi Hakknda

Slardar ratdoto'dan nce de picklenmiyordu. Picklenmemesinin sebebi ratdoto deil yani.

Alnt Alnt: arpharazon Mesaj gster
    Slardar ratdoto'dan nce de picklenmiyordu. Picklenmemesinin sebebi ratdoto deil yani.
    tam anlamyla ratdoto diyemeyiz doru diyorsun yle diyim:
    bilmiyorum ne kadar sredir ratdotodayz ama ratdotodan ncede ratdotoya benzer ekilde oynanyordu ratdotoya gei aamas gibi.
    international 1in pickleri ve banlarna bakn. push yapan takm kazanyordu. zaten az hero vard. navi chen ve enigmay alyordu easy win gg wp. early game combatlarna dayal bir oyun oynayan baz takmlar vard onlarda ilk turda elendiler (bkz. ggnet efsane kadrosuna ramen ve iyi i yapar denilmesine ramen)
    ti2 ise biraz farklyd dier 2 internationala gre:
    teamfight arlkl combatlar ds,naga,enigma combolar srekli oluyordu. yine slardarlk bir durum yok nk teamfight asndan aoe spelli ok gsz ve dar bir alan etkiliyor.
    ti3 ye geldiimizde ratdotonun ne olduunu tam anlamyla grdk. 98 dakikalk ma bile izlettiler bize. slardar picklendi (ki bence mushiden bakas cesaret edemezdi) ve 25 dakika yanl hatrlamyosam teamwipela easy gg aldlar dk dan. ve o oyun gerekten ok stnd orange (dier trl inli takmlar kolay kolay pes etmiyolar zaten)
    dediim gibi sadece ratdoto deil uanki oyun ve pick sistemi farma ynelik duruyor biraz ve ou takm bu ii artk ok iyi yapyor. slardar ise combat gc ok yksek olmayan ve late gamede voiddir (voidde picklenmiyor artk ama) , alchemisttir bu tarz herolarla ba edemeyen bir hero. mana poolu dk. ayrca early gamede zerine item koymas gereken bir hero, dagger veya bkbsiz ok sknt eker ancak uanki carryler yle deil alchemist sadece phase ile bile rahat kill alp oyuna geri dnebilen bir hero veya naix early ve midde armlet phase ile lmsz olabilen bir hero.
    ancak yinede bence dzgn kullanldnda op olan bir hero.
    AOE TEK DEDN BUDUR!!!

ye CoolStoryBro - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    22/11/2011
    BattleTag
    Steampunk#2190
    letiler
    1,440

Ben Slardar'n ti1'den beri doru dzgn picklendiini grmedim. Sebebi de gayet ak ekilde heronun u anki Carry dzeyinin metadaki dier Carry herolaryla mukayese edemeyecek seviyede oluu.

Hero initiator rol ve ultisi sayesinde takma olduka yararl olabiliyor fakat bu seferde Lane bulma sknts ekiyor. Aslnda dier initiator herolar gibi Offlane oynanabilse ok yararl olacak fakat brak Trilane'i Dual Lane'e kar bile tek bana bir ey yapmas ok zor oyun banda ve hezimete urama olasl yksek. Bu yzden oynanrsa ya Agresif Trilane'de kill odakl bir Carry olarak ve Push/Snowball yaparak oyunu erkenden bitirmeye dayal oynanmal ya da yine Agresif Trilane'i olan bir takmda Easy Lane'de 1v1 braklmal. Ya da Artstyle oynamal.
    Konu CoolStoryBro tarafndan (01/10/2013 Saat 20:03 ) deitirilmitir.

icefrog balance yapmay bilmiyor anlalan

ye fikho - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    14/08/2012
    letiler
    1,559

Alnt Alnt: CoolStoryBro Mesaj gster
    Ben Slardar'n ti1'den beri doru dzgn picklendiini grmedim. Sebebi de gayet ak ekilde heronun u anki Carry dzeyinin metadaki dier Carry herolaryla mukayese edemeyecek seviyede oluu.

Hero initiator rol ve ultisi sayesinde takma olduka yararl olabiliyor fakat bu seferde Lane bulma sknts ekiyor. Aslnda dier initiator herolar gibi Offlane oynanabilse ok yararl olacak fakat brak Trilane'i Dual Lane'e kar bile tek bana bir ey yapmas ok zor oyun banda ve hezimete urama olasl yksek. Bu yzden oynanrsa ya Agresif Trilane'de kill odakl bir Carry olarak ve Push/Snowball yaparak oyunu erkenden bitirmeye dayal oynanmal ya da yine Agresif Trilane'i olan bir takmda Easy Lane'de 1v1 braklmal. Ya da Artstyle oynamal.

katlyorum

Alnt Alnt: FeedGuaranteed Mesaj gster
    Fikho oynarsa op :PppPp aka maka slardar baakl hero fikho da iyi ocuk <3

Alnt Alnt: Simita Mesaj gster
    Slardarn bash deisin ve sup olarak oyunlarda grelim.
    zaten ben ve arpharazondan baka slardar carry oynayan yok

eklemek istediim bii var bu heroya gelebilecek en gzel buff ultisinin att kisinin en azndan 100 birimlik hemen hemen dibinde dolasan invis herolar grnr yapabilmesi
    Konu fikho tarafndan (01/10/2013 Saat 21:41 ) deitirilmitir.

Ynetici BorisPeace - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    21/06/2009
    Makaleler
    148
    letiler
    3,539
    Blog Girileri
    4

Slardar' geride tutan ey Sprint. Ald fazladan hasar kaldrlsa Sprint sresindeki ok da OP olmaz bence, ama pick grmeye balar.

ye fikho - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik Tarihi
    14/08/2012
    letiler
    1,559

Alnt Alnt: napstar Mesaj gster
    Slardar'n ultisi kulelere vursa bile ratdota'ya giremez? :s
    napstara yaksmayan cmleler 20 armorlu kule 0 grcek ve ratdota ya giremicek ulan ilk item travel kasarm o heroya ozaman
    Konu fikho tarafndan (27/11/2013 Saat 09:19 ) deitirilmitir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u anda bu konuyu okuyan 1 kullanc var. (0 ye ve 1 ziyareti)