9 sonuçtan 1-9 arası gösteriliyor

"Neverwinter" bilen varsa baksın (mmorpg)

Benim arkadaş başlıcakta sordu bana nasıl diye. Ben daha önce 3-4 kişiden baya iyi diye duymuştum. Forumda oynayan varsa bir anlatsın nasıldır? Ona göre arka sölicem!

Cevap: "Neverwinter" bilen varsa baksın (mmorpg)

Oyun gameplay olarak harika diyebilirim ama senin haricinde 4 tane arkadaşın olmadan zevki çıkmıyor. İyi bir guild'e falan girmen lazım dungeonlardan zevk alabilmen için. Zaten random dungeon queue'leri 30 dakikadan fazla sürüyor bazen. Son patch ile birlikte bir kaç yenilik geldi artık item setlerini dizmek biraz daha kolay. Genel olarak eğlenceli. PvP sistemi biraz boktan ama PvE sistemi güzeldir tanıdık insanlarla oynayınca.

Alıntı Alıntı: Psychosôcial Mesajı göster
    Oyun gameplay olarak harika diyebilirim ama senin haricinde 4 tane arkadaşın olmadan zevki çıkmıyor. İyi bir guild'e falan girmen lazım dungeonlardan zevk alabilmen için. Zaten random dungeon queue'leri 30 dakikadan fazla sürüyor bazen. Son patch ile birlikte bir kaç yenilik geldi artık item setlerini dizmek biraz daha kolay. Genel olarak eğlenceli. PvP sistemi biraz boktan ama PvE sistemi güzeldir tanıdık insanlarla oynayınca.
    sn aion'da oynadın mı?

Alıntı Alıntı: Owyeah Mesajı göster
    sn aion'da oynadın mı?
    Oynamadım :P

Neverwinter'da server olayı var mı? arkadaş hangi serverda başlasın varsa? türkler çok olsunda

Alıntı Alıntı: Owyeah Mesajı göster
    Neverwinter'da server olayı var mı? arkadaş hangi serverda başlasın varsa? türkler çok olsunda
    Türkler çok olsun diyorsa Neverwinter'in Türk server'i var oraya gitsin zaten onun dışında server olayı var. Mindflayer - Beholder - Dragon diye 3'e ayrılmış durumda serverler. Ben Dragon'da oynadım iyi serverdir oyuncu sayısı fazla.

pvpye girerek bile lvl kasabiliyorsun diye biliyorum ancak oyundaki skiller falan kısıtlı
    AOE TEK DEDİĞİN BUDUR!!!

Üye canifeto12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    AzR#2615
    İletiler
    2,091

bilgisayarım kaldırırsa ya gw2 yada bunu oynucaktım .
    Üşengeçlik, tembellik ve rahatlık kavramlarını ayıran çizgiler vardır. Ben ise bütün o çizgileri ortalayıp üzerlerlerine uzanan insanım

İnsan insanı s*ker mi be

Alıntı Alıntı: canifeto12 Mesajı göster
    bilgisayarım kaldırırsa ya gw2 yada bunu oynucaktım .
    gw2 tavsiye ederim. Su ana kadar mmorpg/mmorpg tarzi oynadigim en guzel oyunlar:gw2 ve dragon nest.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)