8 sonuçtan 1-8 arası gösteriliyor

Question 5 Puan Sorunsalı

Durum şöyle ranked girmeye başladığımda saçma tipler yüzünden Silver 5 başlamak zorunda kaldım. Solo girdiğim için de haliyle lig çıkmak zor oldu. Silver 1 geldiğimde ise veteran işaretiyle karşılaştım. Maç kazanınca 5 LP gelmeye başladı, kaybedincede 5-10 arası gidiyor. İnanımaz saçma ve sinir bozucu bu durum şuan benim için. Gelen puanı yükseltmenin bir yolunu bilen varmı? Bir kaç kişiye sordum birisi win streak alırsan artar dedi 5maçtır kazanıyorum yine 5 puan. Silver 1 'e kazık çaktık anasını satıyım. Bir çözümünü bilen varsa yardımcı olabilirse çok sevinicem.

Şu da son oynadığım maç;

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  5.jpg
Görüntüleme: 17
Büyüklüğü:  327.7 KB (Kilobyte)

Üye Insomniac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    StoneCold#2490
    İletiler
    914

Cevap: 5 Puan Sorunsalı

RENEKTON OYNAMAYI BIRAK AQ
    Güzel oyun xD
    Takımdan 2 tane morona retard dedim diye 48 saat mute yiyorum güzel oyunmuş valve DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD nerde moronlar orda ben zaten xDxD

Best Renekton EUW Kappa .

Üye Zaphart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    Zaphart#2303
    İletiler
    887

Silver 1 de genelde zaten 5 civarı gelir.Bende s1de başladım 5-6-7 gelıodu 4-5 gidiodu.Senın giden gelenden fazlaysa biraz win streakle gizli elonu yükseltmen lazım sanırım hacu.Milletten duyduğum şeyler böyle yani tam emin değilim :S. Gold5 te 20-25 arası geliyor mesela şu an.1 . kümeelerde az geliyor demek istedğim genelde.

Vetaran olduğum için 5 geliyor ya veteran olmadan 5 10 gelmesinin imkanı yok, yoksa kimse çıkamaz abi saçmalık yani. Silver 3'ten başlıyan bir tane yabancı çocukla aynı anda çıktık silver 1'e hatta ben biraz önce çıktım tak gold oldu anında 20 şer 20şer aldı veteran değil tabi. Win streak olayını biri daha söylemişti ama 6 maç üst üste win aldım hep 5 geldi yine . Elo olayı ise bakıldığı bir yer falan yok sanırım ama pick phase ekranında Elon yükse ise ilk sıralarda seçiyomuşssun galiba öyle bişeyler şu ana kadar hiç 3. pick bile olmadım hiç nerdeyse yani hep 1 2. K/D/A ortalamam rankedda 7/4/6 falan yani bir de.
    Konu YOLO322 tarafından (04/10/2013 Saat 06:33 ) değiştirilmiştir.

Hahahaha 8 puan sevindim lan bildiğin .

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  8.png
Görüntüleme: 7
Büyüklüğü:  1.08 MB (Megabyte)

Alıntı Alıntı: Insomniac Mesajı göster
    RENEKTON OYNAMAYI BIRAK AQ
    olum o imza ne lan :d koptum harbiden aq hahaha rubick batın ultiyi calmıs sonra baratın chargesinimi calmıs

Win rate ile alakalı diye duydum, Bende gümüş1deyim, banada 10 geliyordu falan sonra bir kaybettim gitti o 10. sonra bir daha kaybettim 8 gitti. sonra bir kazandım 23 geldi. neden dersen bilmiyorum çok mu tokatladım ne :S

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)