3. Sayfa - Toplam 7 Sayfa var BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
62 sonuçtan 21-30 arası gösteriliyor

Cevap: WMW takimi oyuncu ariyor

Özür dilerim ben şaka yapmıştım. Burada tüm forum camiası önünde tekrar özürlerimi iletiyorum kendilerine.

Re: WMW takimi oyuncu ariyor

Ben harasslamadım hani onu belirteyim laf bana da geldiyse, gerçekten 10 senedir oynuyorum, gerçekten süperim (belki tartışılabilir), gerçekten vaktim yok bütün gün atmaya ve gerçekten vaktim olsa başvururdum.

Bende basvurmak isterdim ama zaman yok Ve iyi oyniyamiyorum
    p.s burdaki trollere takilma ve onlarin sayesinde konu uplaniyor :P
    p.s2 iyi sanslar :P

Cevap: Re: WMW takimi oyuncu ariyor

Alıntı Alıntı: annil Mesajı göster
    Ben harasslamadım hani onu belirteyim laf bana da geldiyse, gerçekten 10 senedir oynuyorum, gerçekten süperim (belki tartışılabilir), gerçekten vaktim yok bütün gün atmaya ve gerçekten vaktim olsa başvururdum.
    Yok panpa sana dememiştim

Alıntı Alıntı: 88RoundsPerMinute Mesajı göster
    Gerek oyunculuk gerek kişilik açısından buradakilerin %90'ından iyi olmasına rağmen herifler haraslıyo anlamadım aqu adam olun olom
    Eyvallah kardeşim.

valla benim de kötü bi niyetim yok ama uzun vadede kimsenin o kadar vakti olacağını sanmıyorum haftasonları falan, yıllarca yani

Enigma gençlik hevesi (8(

Alıntı Alıntı: FeedGuaranteed Mesajı göster
    valla benim de kötü bi niyetim yok ama uzun vadede kimsenin o kadar vakti olacağını sanmıyorum haftasonları falan, yıllarca yani
    haklisin.uni birinci siniflar veya ikinci siniflar tercihimiz veya tip 1. 2. 3. 4. siniflar.
    su an adaylarda tip ogrencileri var 3. 4. siniflar baya da giriyolar okuldan sonra 5-6 saat, sadece sinav donemleri zor oluyormus.Zaten sinav donemleri 1 er hafta azalticaz oynamayi yillik 4 veya 6 hafta gunde 1 oyun atmis olucaz.

bunlar 2-3 sene zamani olacak kisiler o da gayet guzel bi zaman.
    son olarak da bayramda veya yaz tatilinde ailesinin yanina veya tatile gidince dotaya giremicek kisileri de almiyoruz.En azindan bi int cafeden girmesini bekliyoruz tatillerde imkani yoksa
    Su an 30 dan fazla basvuru var aklimda birkac kisi belirmeye basladi starladder semiprodan gelen kisileri once deniyoruz.
    2 hafta trainden sonra ilk 2 turnuvanin herhangi birisinde derece yapamazsak takimi bozucam tekrar kurucam veya oyuncu degistiricez.Dedigim gibi bekledigim oyuncular zaten yerli yabanci takimlarda kucuk de olsa basarisi olan oyuncular.
    Tesekkur ederim.
    Konu DH-DTH tarafından (11/10/2013 Saat 08:31 ) değiştirilmiştir.

up+++ elemeler yarin sabah da devam edecek cok fazla basvurudan dolayi

Üye hohmlec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    BattleTag
    hohmlec#2491
    İletiler
    2,482
    Blog Girişleri
    1

basarılar umarım ıstedıgıne ulasırsın
    1.CinCinBear <3 2. ShotgunShell <3 3. SonyaTheEvil <3 My favourites streamer

fastcup kazanabilir

Neyse songofdeath diye biri dota 2 takımına support arıyordu Türkiye kanalından umarım bulur hani

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda bu konuyu okuyan 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 ziyaretçi)